Діва Дати Народження

Зодіакальний знак Діви починається 24-ого серпня, але протягом семи днів не входить в повній мірі свої повноваження до 31-го серпня. З цієї дати знак знаходиться в повній силі аж до 22-ого вересня, коли протягом семи днів, поступово втрачає свою владу через становлення зодіакального знаку Ваги.

Емблемою знаку Діви є молода діва тримає в руках колоски, які символізують мудрість, здобуту за допомогою досвіду. Як справжня діва, більшість Дів соромливі і ідеалістичні, мають тенденцію чекати і зберігати себе тільки для того єдиного, хто дарував їй самою долею.

З Меркурієм в якості правлячої планети, люди, народжені під цим знаком, володіють гострим розумом, уважні до деталей і акуратні. Люди цього зодіакального знака втілюють собою справжню людську скромність, стриманість, чесність, не переносять опіки вважаючи за краще піклується про когось іншого.

Діви — люди, які народилися в цей період, як правило, взагалі успішні в житті. Вони мають непоганий інтелект, часто вигідно відрізняє їх усередині оточуючого їх суспільства, мають чітке судження у все можливих ділових питаннях, як успішні ділові люди, яких нелегко провести.

Зазвичай Діви є матеріалістами в їх поглядах на життя, аналізують і піддають сумніву навіть їх власні ідеї. Їх залучають тільки ті нововведення, які можуть мати практичне застосування, і якщо такі новаторські думки відвідають їх, Діви щасливо розділять цю інформацію з будь-ким, особливо якщо це підтвердить їх власну повноцінність в цьому світі.

Діви можуть стати хорошими літературними критиками, будучи швидко мислячими їм легко вдається побачити слабкі пункти творів. Вони надзвичайно люблять гармонію в їх середовищі, мають чудовий смак, набувають речі в доброму смаку. Діви зазвичай скрупульозні по відношенню до свого вигляду, поважають чужі заслуги і найчастіше є законослухняними громадянами, які готові слідувати букві закону, навіть якщо вона ніяким чином суперечить логіці. Діви можуть легко пристосуватися до ситуації, змінитися, змінити деякі погляди на життя.

В любові Діви є найбільш важкими для розуміння. Для людей, народжених під цим знаком, любов не є драматичним, емоційним або сентиментальним почуттям. Любов для них — відданість, включаючи любов до сім’ї, друзів, і менш щасливим, ніж він або вона. Зазвичай, немає ніякої облуди в тому, як вони діють або що вони говорять. Шлюб для Діви — одне з головних зобов’язань, вони високо оцінюють їх союз як один з найважливіших кроків у їхньому житті. Загалом, теплі стосунки йдуть їм на користь, вивільняють їх найкращі якості, тому що в основному вони добрі, віддані і дуже лояльні.


Залишити відгук