Телець Дати Народження

Зодіакальний знак Тельця починається 21-ого квітня, але протягом семи днів все ще не входить у свої повноваження у повній мірі. Телець знаходиться в повній силі до 21-ого травня, тоді протягом семи днів, поступово втрачає свою силу через становлення зодіакального знаку Близнюки.

Телець — знак практичності, майна і матеріального добробуту. Люди, народжені під знаком Тельця, мають тенденцію бути дуже терплячими, практичними і присвятили самим себе людьми. Такі люди зазвичай дуже обережні, маючи справу з людьми, життям або грошима. Вони мають цікаву особливість — якусь владу, домінування над іншими людьми, іноді навіть неусвідомлено керуючи їхніми бажаннями.

Люди, народжені в цей час, надзвичайно віддані за природою, з сильною внутрішньою потребою до безпеки, до міцного стійкого фундаменту, сімейного вогнища. Хоча Тельці вважаються досить приземленими особистостями, вони можуть також бути дуже романтичними і чутливими, коли справа стосується любові або ніжних батьківських почуттів.

Тельці мають велику силу витривалості та фізичної й розумової, і можуть пройти через величезну напругу і втому. З них виходять чудові господарі та господині, їм властивий витончений смак до їжі, і при приготуванні страв вони можуть зробити багато з нічого. Ці люди часто стають чудовими директорами, мають добру ділову інтуїцію, але взагалі вважаються більш багатими, ніж вони є насправді, оскільки вони завжди одягаються і виглядають добре.

Тельці управляються їх чуттєвим досвідом, але прихильність до конкретної людини має для них набагато більше значення, ніж їх пристрасті і пориви. Тельці також чуттєві й трепетні з оцінкою прекрасних речей у житті. Телець мотивований потребою в безпеці, це хороший знак для ділових питань, їм можна довіряти для здійснення планів потребують постійної опіки. Ці люди є дуже рішучими і часто вельми творчими. Місяць звеличена у Тельці, даючи успіх у справах, і об’єднана з впливом Венери, пристрасна природа якої забезпечує володарів цього зодіакального знака чітким сенсом життя, сильної лояльністю до інших і відданістю до коханим.

Якщо Тельці люблять, то люблять без залишку, пристрасно і цілком присвячуючи себе коханій людині про який вони турбуються, і якщо щось або хтось опиниться у них на шляху — вони будуть боротися за свої почуття самим рішучим чином і властивої їм впертістю. Однак, вони завжди борються у відкриту, оскільки вони ненавидять спритність, лицемірство, або обман. Вони мають вроджене відчуття гармонії, ритму і кольору, і часто дуже успішні в музиці, поезії і мистецтві. Народжені в цьому знаку мають здатність стати самими відданими і лояльними друзями.


Залишити відгук