Скорпіон Дати Народження

Зодіакальний знак Скорпіона починається 24-го жовтня, але протягом семи днів не входить у свої повноваження у повній мірі. Знак Скорпіона знаходиться в повній силі до 22-ого листопада — тоді протягом семи днів, поступово втрачає свій вплив через становлення наростаючого знаку Стрільця. Символи для Скорпіона — скорпіон, який живе на землі вбивця з отруйним жалом в його хвості, а так само орел — далекоглядний хижак, злітаючий вище дрібних земних проблем у вільному польоті.

Люди, народжені в цій секції року, здається, переповнені вродженими протиріччями. Найкраще та найгірше, добро і зло, як би роблять цей період своїм полем битви за душі володарів цього неоднозначного знака зодіаку. Майже до віку двадцяти років Скорпіони зазвичай надзвичайно схильні до роздумів, так як не обділені інтелектом, доброчесні, і релігійні, але як тільки їх справжня природа буде розбуджена, вони часто починають метатися від крайності до крайності, і часто їхнє поводження не піддається звичайній логіці.

Люди, які народилися в цей період року, часто є вельми привабливими особистостями, мають навички маніпулювання натовпом і частіше в процесі переконання своїх опонентів вдаються до прийомів тиску на емоції людини. Скорпіони — шукачі, з невгамовним жагою відкриття всього нового і незвіданого. У духовному та інтелектуальному плані, Скорпіони бажають досягти краю можливостей і переступити його.

У небезпечних ситуаціях і в раптових кризах вони залишаються незворушними і дуже рішучими у своїх діях. Представники цього знака зодіаку часто стають трудоголіками, вони самі часто працюють на знос і нещадно вимагають того ж від оточуючих. Вони зневажають слабкість в собі або в інших.

Сексуальне життя є важливою частиною їх способу і відіграє життєво важливу роль в їх способі життя. Жінки приваблюють чоловіків, і чоловіки привертають жінок, але у випадках, де бажання і амбіції є домінуючими, ці люди можуть керувати їх сильною сексуальної природою. Відносини — свого роду таємниця для Скорпіонів, так що будь-який пов’язаний з ними повинен підготуватися до глибоких змін у собі, їх таємничий партнер обов’язково піднесе щось незвичайне в їх відносинах. Скорпіони зазвичай цікавляться шлюбом і довгостроковими зобов’язаннями, Скорпіони — однолюби, любов для них сильна, пристрасна і стійка емоція, яка може бути спрямована тільки на одну людину.

Рано чи пізно, Скорпіони починають проявляти інтерес до таємних і окультних науками, вони з готовністю розвивають незвичайні ясновидці можливості, і дуже часто отримують популярність як автори книг, живописці або поети. Вони — природні філософи, глибокі мислителі, спостерігають і аналізують характери інших людей краще ніж будь-який інший представник знаків зодіаку. Зазвичай люди, народжені в цьому знаку, мають два джерела доходу. Їм часто доводиться долати неприємності і різні труднощі в житті, але рано чи пізно успіх і популярність майже завжди знаходять їх.


Залишити відгук