Стрілець Дати Народження

Зодіакальний знак Стрільця починається 23-го листопада, але протягом семи днів не входить у свої повноваження до кінця. Починаючи з 27 листопада і вперед, Стрілець знаходиться в повній владі до 21-ого грудня, тоді протягом семи днів, поступово втрачає силу через настає зодіакального знака Козеріг.

Символ Стрільця — мисливець кентавр, міфічний напівлюдина, напівконя. Цей знак зодіаку символізує пошук мудрості, Стрілець — знак філософів і дослідників, знак людей мають невгамовний апетит до вивчення всього нового, подорожей і відкриттів.

Стрільці воліють бути вільними і не обтяженими зобов’язаннями, однак коли вони закохуються і стають залученими у відносини, вони роблять своє життя і життя свого партнера настільки приємною наскільки це в принципі можливо. Зазвичай вони дуже товариські, але будуть дуже раді знайти час для відокремленого проведення часу з коханою людиною. Вони концентрують всі їх увагу на те, що вони роблять в даний час, здається, не бачить ніякого іншого шляху, але їх, поки не зроблять зусилля.

Стрільці часто відмінні працівники, такі люди, здається, ніколи не стомлюються, до тих пір, поки ви не застаєте їх звалилися з ніг від втоми. Вони воліють вчитися самостійно, в подорожі набиратися досвіду життя, на жаль, вони не виносять дезинфицированной середовища класної кімнати і звичайний освітній процес. Стрільці зазвичай успішні в бізнесі, але ніколи не почувають себе обмеженими певними досягненнями.

Будучи довірливими, відкритими, схильними до інтелектуального цікавості, Стрільці бажають дізнаватися про інших людей все, щоб зрозуміти їх краще. Високо енергійні, з сприятливою енергетикою, вони — обдаровані співрозмовники, чудові оповідачі, і природжені конферансьє — що називається душа компанії. Майже всі вони в тій чи іншій мірі обожнюють музику, часто представники цього зодіакального знака перетворюються в блискучих музикантів.

Ці люди, однак, схильні піти в крайнощі у всіх життєвих питаннях, і прийняти раптові рішення, або швидко передумати з приводу свого недавнього рішення, для чого вони можуть заздалегідь мати відмовку, в будь-якому випадку, вони занадто горді, щоб визнати свою помилку. Одна з їх великих труднощів знаходиться в сфері інтимних стосунків, Стрільці цілком в змозі бути відданим двом людям відразу.

Чоловіки цього зодіакального знака майже завжди одружуються випадково, подавшись імпульсу бажання і часто гірко жалкують про це згодом, але вони занадто горді, щоб показати їх справжні почуття. Жінки, народжені в цьому знаку, як правило, більш благородні, вони бажають зробити їх чоловіків успішними і пожертвують все на шляху до цієї мети. Жінки Стрільці — зазвичай глибоко побожні люди.

Стрільці поважають громадський порядок і стають чудовими матерями або батьками. Люди, народжені в цей період, неповинні зупинятися ні за яких обставин — це для них смерті подібно, навіть якщо всі і так добре або навпаки, завжди знайдуться питання, вирішення яких посильно тільки Стрільцям.


Залишити відгук