Риби Дати Народження

Зодіакальний знак Риб починається 19-ого лютого, але ще протягом семи днів він не входить в його повні повноваження. Лише з приблизно 27-ого лютого і далі цей знак знаходиться в повній силі до 20-ого березня, тоді протягом семи днів, поступово втрачає свою міць, поступаючись свою чергу зодіакальному знаку Овена.

Цей м’який знак не може безпосередньо принести шкоду нікому, швидше за все ця ніжність і слабкість може звести оточуючих з розуму, численні слабкості цього знака — роблять його стійким на шляху неприборканих обставин, тим не менш більшість Риб — це добрі й довірливі люди.

В молодості Риби заповзятливі, честолюбні і імпульсивні, перед ними відкрився весь світ і вони захоплені і повними енергії. Риби — це першопрохідці, відкриті новим ідеям і свіжому вітру, найбільше люблять свободу дій і думок. Вони легко набувають або швидше поглинають знання, особливо з історії країн, подорожі, дослідження.

Щедрі за своєю природою Риби, все ж іноді турбуються про грошових справах і схильні хвилюватися з приводу питань, пов’язаних з їх подальшим існуванням і становищем у житті. Це відбувається значною мірою через їх ворожості і страху того, щоб бути залежним від інших людей більше чим від любові до грошей.

Представники зодіакального знаку Риб часто на свій розсуд можуть брати свої слова і обіцянки назад, особливо коли проблеми стосуються матеріального питання. Вони легко можуть давати обіцянки піддавшись імпульсу благополучного моменту, але перед обличчям нової бідності без зазору совісті можуть порушити дану обіцянку, не виконавши при цьому і малої дещиці того що було домовлено раніше. З цієї точки зору, народжені в цей період повинні пробувати тренувати в собі залізне самовладання, дисциплінованість та інші подібні якості характеру, на благо всього суспільства, в якому вони живуть.

Риби найчастіше досить честолюбні в своїх помислах, вони можуть недооцінювати їх власну індивідуальність, схильні роздумувати і ставати меланхолійними з-за дрібниць, можуть уявляти, що весь світ — проти них і що вони стають мучениками за чужі гріхи. Депресивний стан запросто охоплює їх, коли справи йдуть погано, вони звинувачують в цьому тільки себе, вбачаючи в ланцюзі подій якийсь містичний знак того, що біди є покаранням їм за минулі гріхи.

Часто найсильніші та слабохарактерні особистості можуть бути знайдені в цьому знаку зодіаку. Деякі з них схильні задовольнити їх вроджену потребу до розкоші і самоснисходительности, і якщо ця частина їх натури буде превалювати, то вони, ймовірно, будуть занадто спокійні не дуже сприйнятливими до їх середовищі життя. Риби дуже віддані своїм друзям і за будь-якої причини готові підтвердити це почуття прихильності на ділі. Іноді це призводить до небажаних наслідків, Риби можуть потрапити під вплив хибних друзів, поступатися шахрайським схемам і в деяких випадках схильні за компанію пристрастится до наркотиків.

Всі люди, які народилися в цьому знаку, дуже емоційні, і якщо вони належать слабкій стороні цього знака, вони легко підпадають під вплив інших людей, з якими вони виявляються в контакті, але якщо вони належать більш сильній стороні, їх емоційна природа може зняти будь-які обмеження, і доставити їх до будь-якої висоти. Риби будуть брехати, щоб врятувати свої почуття і відносини, або хоча б отримати певну відстрочку, вони не люблять бути залишеними занадто довго.


Залишити відгук