День Народження 11 Листопада: Знак Зодіаку — Скорпіон

Ефектні Скорпіони, які народилися 11 листопада, обдаровані сильними емоціями і прагнуть самостійно управляти своєю долею. Самовпевнений і гордий, ви проявляєте самовладання навіть тоді, коли перебуваєте в стані стресу або серйозно розчаровані. Ви настільки добре приховуєте свої почуття, що більшість людей і гадки не мають, що ж відбувається у вас всередині. Як коханий, друг, родич або колега, ви надзвичайно віддані і вмієте підтримати близьких у важку хвилину, але при цьому надзвичайно вимогливі. Ви дуже привабливий і цікавий співрозмовник, і мало хто може встояти проти вашої привабливості і шарму.

Народжені 11 листопада, приділяючи велику увагу фізичним сторонам життя, можуть стати рабами свого тіла. Хоча ці люди добре розуміють проблеми свого здоров’я, вони часто занадто завзято беруться за лікування себе і своїх близьких. Крім того, через схильність потрапляти під вплив оточуючих їм не варто надто довіряти лікарям або новомодним ліків та методів лікування. Дуже рекомендуються активні фізичні вправи, наприклад, аеробіка, танці, біг і гімнастика, однак змагальні види спорту їм не підходять. Необхідно обмежувати любов до кави, сигарет, алкоголю і всіх видів стимуляторів, так як існує небезпека впасти в залежність від них.

Складні особистості, народжені 11 листопада, часто володіють приємною, навіть яскравою зовнішністю, за якою ховаються глибина, неоднозначність, ма-тежность і потаємність їх натури. Уміло керуючи оточенням, народжені в цей день спрямовують свої домагання на тих людей, предмети або види діяльності, які для них важливі. Спілкування з сутінкової стороною своєї особистості дивним чином викликає у них гумор і наділяє їх відчуттям смішного (що характерно для багатьох хороших комедійних акторів). Народжені в цей день по своїй природі — хороші сім’янини, захисники домашнього вогнища та здобувачі, які більше всього на світі люблять бути в центрі сімейного торжества або свята. Зазвичай такі люди наділені талантом організатора, здатного надати стрункість будь професійної організації чи соціальної групи, в якій вони виявляються.

Знак Зодіаку 11 Листопада — Скорпіон

Стихія Знака: Вода. Ваш знак Зодіаку належить до знаків Води, які володіють наступними якостями: здатність відновлювати сили, впевненість, вміння зрозуміти слабкі точки противника, наполегливість, незалежність, витримка.

Планета Управитель: Плутон. Відповідає за зв’язок з глибинними психічними процесами та трансформаціями: смерть і відродження, екстрасенсорний дар, психоаналіз, глибинні зміни особистості. Плутон сприятливий для слідчих. Планета у вигнанні – Венера. Відповідальна за відсутність відчуття спокою всередині самих себе, а також підозрілість.

11 листопада на світло з’являються Скорпіони. Вони – типові представники знаку. Сильними сторонами Скорпіонів є впевненість у своїх силах, орієнтація на результат, бажання і вміння вчитися, розвиватися. Заважає досягненню цілей гординя Скорпіонів. Ображений представник знаку може стати мстивим. Такі емоції і почуття руйнують психологічну гармонію. Особистість Скорпіона втрачає стабільність і здатність ефективно протистояти стресовим факторам. Представники знака не позбавлені співчуття. Вони не кидають друзів і близьких в біді. До себе і іншим Скорпіони надзвичайно вимогливі. Це часто ускладнює спілкування з ними.

Народжені 11 листопада володіють фізичним магнетизмом і добре знають, як використовувати свою привабливість. Однак зворотним боком їх чарівності є схильність піддаватися чарам інших магічних фігур. Чоловіки і жінки, народжені в цей день, зазвичай відзначені гармонійним поєднанням чоловічого і жіночого начал у їх особистості. В силу такої особливості вони, як правило, однаково легко заводять друзів серед представників обох статей. Однак чоловіки, народжені 11 листопада, не повинні культивувати у собі звички самця, а жінкам варто, мабуть, злегка зменшити свій запал в облаштуванні чужих справ.

Народжені в цей день здатні висловлювати свою думку в самої що ні на є подкупающе переконливій манері. Вони інстинктивно знають, як домогтися свого, з успіхом лавіруючи між агресивністю і пасивністю. Крім того, вони здатні приборкати свою енергію і терпляче вичікувати. На жаль, коли справа доходить до прийняття невідкладних рішень, вичікування народжених 11 листопада може обернутися безповоротною втратою часу. У них також є явна схильність до задумливості, яка іноді виливається в бездіяльність і депресію. Частково проблеми тих, хто народився 11 листопада, викликані постійними протиріччями між внутрішньою сутністю та її зовнішніми проявами. Навколишні можуть бути вражені тим, як безумовно здатні люди даремно витрачають свої таланти, здорові амбіції, завдають шкоди кар’єрі. Народжені у цей день часто здаються призначеними для великих звершень, але замість цього вони зникають у безвісті, і перш за все із-за своїх нав’язливих страхів і прагнення до безпеки.

З цієї причини для досягнення мети їм більше, ніж кому б то не було, необхідно розвивати силу волі. Тривала відсутність життєвих орієнтирів неминуче призводить до фрустрації і пригніченого вулканічному гніву, який може в будь-який момент спалахнути в присутності найдорожчих для них людей. У той же час, коли народжені 11 листопада відчувають доцільність того, що відбувається, вони легко справляються з тимчасовими невдачами і розчаруваннями і рідко дозволяють гніву затуманити голову.

Чоловік Скорпіон — народився 11 Листопада

Чоловіки, народжені 11 листопада — володіють наступними рисами: такий кавалер — сміливий, грунтовний, вірний, сексуальний. Чоловіки-Скорпіони легко підкорюють жінок своєю харизмою і чарівністю. Скорпіони люблять робити широкі жести – вони не скупляться на подарунки і сюрпризи, стосунки з ними – справжня буря пристрастей і переживань. Чоловіки-Скорпіони не терплять заперечень і не йдуть на компроміси, вони максималісти, які звикли отримувати свого будь-якою ціною. Часом ця цілеспрямованість межує з одержимістю.

Жінка Скорпіон — народилася 11 Листопада

Жінки, які народилися 11 листопада, наділені такими гранями темпераменту: така дама — пристрасна, емоційна, розумна, мстива, ревнива, мудра. Жінкам-Скорпіонам нудно перебувати в рівних стабільних відносинах, їм постійно потрібні нові емоції та переживання, тому якщо партнер не дає їй цих емоцій, вона влаштовує сцени або шукає новий об’єкт любові. У відносинах жінка-Скорпіон чекає преклоніння і беззаперечного виконання всіх його бажань. Вона звикла бути в центрі уваги, вона постійно в русі, легко вливається в нові компанії і може підтримати будь-яку розмову.

День Народження 11 Листопада

11 листопада — що означає ця дата? Люди, народжені на світ цього числа, за знаком зодіаку відносяться до Скорпіонам. Що можна сказати про характер таких людей? Люди з датою народження, що припадає на 11 листопада знак зодіаку Скорпіон, дуже привабливі зовні і приємні в спілкуванні, що може ввести в оману оточуючих. Адже Скорпіони, народжені 11 листопада, мають дуже складний внутрішній світ, їх роздирають протиріччя, болісні пошуки відповідей на питання, з якими постійно зіштовхує їх життя. Користуючись магічною чарівністю, що походить від сильної особистості, вони непомітно впливають на людей, схиляючи їх до вчинків, вигідним для себе.

Народжені 11 листопада знак зодіаку Скорпіон, володіють хорошим почуттям гумору і вміють домагатися успіху на вибраному ними терені. Цінності сімейного вогнища мають для них велике значення. Вони прив’язані до традиційному уявленню про сім’ї, та проводять багато часу в оточенні близьких. Облаштування рідного гнізда і турбота про тих, хто їм дорогий, приносить їм радість.

Люди, народжені 11 листопада знак зодіаку Скорпіон, здатні раціонально спланувати хід якого-небудь справи або заходи, логічно розподіляючи обов’язки між людьми. Сила розуму притягує до них оточуючих людей, які несвідомо підпадають під їх вплив. Цей внутрішній магнетизм має зворотний ефект. Такі люди не в силах встояти перед магічною владою подібних їм сильних натур. Скорпіони як жіночої, так і чоловічої статі мають рівне співвідношення чоловічих і жіночих якостей у власному характері, що дозволяє їм зберігати хороші відносини з друзями незалежно від їх статі. Але не варто намагатися порушити рівновагу в яку-небудь із сторін — намагатися стати більш мужнім або штучно пом’якшити деякі риси свого характеру.

Ті, хто народилися 11 листопада знак зодіаку Скорпіон, володіють умінням вистоювати логічний ланцюжок розмови з такою переконливістю, що опонент не знайдеться, що заперечити. Люди з такою датою народження відмінно дотримуються баланс між агресією і м’якістю, інстинктивно відчуваючи, коли треба відступити, а в якому випадку застосувати тиск. Якщо є необхідність, вони будуть терпляче чекати своєї години. Іноді це обертається проти них, так як бувають випадки, коли рішення має бути прийняте негайно. До того ж у них є тенденція періодично впадати в депресію, коли вони перебувають у стані прострації і не здатні нічого зробити.

Неможливість поєднати свої внутрішні спонукання з реальними діями, якими вони проявляються, викликає дисгармонію в ретельно розміреного життя Скорпіонів, народжених 11 листопада. Невідповідність їх душевних якостей і високої інтелектуальності з положенням, займаним ними в суспільстві, завжди викликає здивування у людей, які знають їх з дитинства. Здавалося б, з народження призначені для кращої частки, в реальному житті вони досягають менших успіхів, ніж їх однолітки, що не володіють такими перевагами. Їх гострий розум і загострене почуття справедливості абсолютно не пристосовані до реалій сучасного світу.

Не відчуваючи твердої опори під ногами, люди, народжені 11 листопада знак зодіаку Скорпіон, знаходяться в пригніченому стані, відчуваючи роздратування від власної неспроможності. Але варто їм знайти вихід з глухого кута і усвідомити свою мету в цьому житті, як їх мозок негайно приводить все навколишнє в порядок.

Любов і Сумісність

Відданий своїй родині, ви повністю берете на себе турботу про неї, фінансове забезпечення і захист. Ви прагнете до любові і відповідної підтримки, але ні за що не покажете близькій людині свою емоційну вразливість.

Ідеальною парою для Скорпіона стане представник сузір’я Риб або Раку. Риби – такі ж чуттєві, але легко поступаються лідерство, стануть вірними супутниками, здатними гасити надмірну запальність своєї другої половини. Раки, готові віддавати більше, ніж отримувати, також підходять Скорпіонам, які будуть цінувати загадковість і благородство коханого. Найскладніше Скорпіонам буде побудувати відносини з Овнами, Левами і представниками свого знака. Два природжених лідера будуть постійно боротися за владу в парі, що рано чи пізно призведе до завершення роману. Ні один не захоче піти на поступки або скоритися. Однак у цих випадках можливий короткий, але яскравий і пристрасний роман.

Робота і Кар’єра

11 листопада на світ з’являються люди дуже емоційні. Також їх характеризують як вольових, самодостатніх. Народилися 11 листопада самостійно управляють своєю долею. Вони не дозволяють стороннім втручатися в хід важливих для них подій. Для народжених 11 листопада звичайною справою є самостійно вирішувати завдання, нести відповідальність за результат. Таким людям властиві гордість, самовпевненість. Сильною стороною їхньої особистості є врівноваженість. Народилися 11 листопада володіють унікальною здатністю зберігати самовладання навіть тоді, коли навколо валиться світ.

Скорпіони, які народилися 11 листопада, швидко роблять кар’єру. Багатьом з них дуже комфортно на керівних посадах. Скорпіони, що з’явилися на світло в цей день, є вмілими керівниками. Вони – природжені лідери, що володіють талантом організатора. Скорпіон легко завойовує пошану колег. Він вважається авторитетом, але такий статус виникає не на порожньому місці. Скорпіон, як правило, багато сил і часу витрачає на досягнення мети. Також представник знака навряд чи пошкодує кошти на освіту.

Здоров’я і Хвороби

Для народжених 11 листопада великий ризик стати рабами власного тіла. Їх дуже турбує фізична краса. У прагненні до досконалості Скорпіони часто перегинають палицю. На відміну від інших представників знаку, що народилися 11 листопада занадто завзято доглядають за здоров’ям. Вони практикують самолікування, причому втягують у цей процес близьких. Дуже часто Скорпіони лікують неіснуючі хвороби, оскільки діагноз вони теж ставлять собі самі.

Доля і Удача

В цей день народжуються люди, відпрацьовують кармічні борги. Життя їх буде насичена важкими випробуваннями, зрадою, гоніннями. Тільки через усвідомлення своїх помилок, через зміну себе, через покаяння вони зможуть змінити умови життя. Якщо вони не зможуть зрозуміти, що лише творячи добро, прощаючи, проявляючи милосердя, можна змінити долю, не встануть на шлях добра і еволюції, то життя їх буде желой і безрадісною.

Поради Скорпіонам, Народженим 11 Листопада

Що можна порадити людям з такою датою народження? Не завжди потрібно прагнути до нездійсненних бажань. Знайдіть застосування своїм здібностям. Вмійте вимагати те, що вам потрібно, і приймати те, що милостиво дає вам доля. Потрібно домагатися своїх цілей, але і вміти миритися з неминучим. Дуже часто люди руйнують перспективні відносини, йдуть на поводу у гордині. Для Скорпіонів гординя – головний ворог. Вчитися втихомирювати її життєво необхідно.


Залишити відгук