Лев Дати Народження

Зодіакальний знак Лева починається 23-ого липня, але протягом семи днів це не входить у свої повноваження аж до 30-го липня. З цієї дати і далі Лев знаходиться в повній силі до 23-го серпня тоді протягом семи днів поступово втрачає свою владу передаючи свої повноваження возвышающемуся знаку Діви.

Знак вогню цього зодіакального знака, робить Львів захопленими, енергійними, і оптимістичними представниками зодіакального кола. Типовий представник цього знаку — щасливий, стійкий і щаслива людина. Леви не люблять великих змін, статус-кво задовольняє їх величної натурі. Вони воліють дотримуватися намічених планів.

Люди, народжені в цей період завжди прагнуть піднятися, їх приваблюють сильні особистості, як правило, Леви — це лідери. Вони пробачать будь-яку помилку в людях, яких вони люблять, поки ті мають індивідуальність і мета в житті. Леви зазвичай щедрими, добрими, щирими, з величезною душевною красою, вони знаходять, що це важко бачити погане в інших людях. Якщо на них напасти, Леви швидко наносять удар у відповідь, але вони також легко прощають і ніколи не тримають каменя за пазухою.

Сонце — єдина найважливіша планета, воно представляє його Лева та його індивідуальність, воно вказує на їх амбіції і найглибші риси характеру. Леви зазвичай успішні у фінансовому плані, часто отримують шанс у грошових справах, отримують прибуток з несподіваного джерела. Однак, Леви жадають справжньої любові більш ніж знехтуваного металу, але це — одна з тих речей, яку вони рідко отримують.

Леви мають надзвичайно незалежний характер, не в змозі терпіти контроль з боку інших людей, вони наполегливі і йдуть до своїх цілей на великій швидкості. Такі люди мають владу над іншими, можуть надихнути інших, мають здатність, як локомотив, вести за собою крізь вогонь і воду. Леви часто вважають що їм нічого втрачати на цьому світі.

Як правило, люди, народжені в цей період, відчувають себе ізольованими й самотніми в житті, і якщо вони активно не присвячують себе роботі або досягнення якоїсь мети — стають сумними і пригніченими.


Залишити відгук