Близнюки Дати Народження

Зодіакальний знак Близнюки починається 22-ого травня, але ще протягом семи днів, перекривається впливом попереднього знака не повністю вступає в свої повноваження до початку 29-ого числа. В період до 21-ого червня Близнюки знаходиться в повній силі, але в кінці періоду протягом семи днів поступово втрачає свою владу через становлення посилюється знаку Раку.

Люди, народжені в цей період, широко відомі їх роздвоєннями особисті і здатність змінити свій настрій в один момент. Хоча вони дуже не хочуть бути пов’язаними якими б то не було узами, з Близнюків виходять цікаві, романтичні, пристрасні партнери, навіть, незважаючи на те, що вони можуть бути досить непостійними.

Двоїсті боку їх природи постійно тягнуть їх у протилежних напрямках. Їх розумові здібності є тонкими і блискучими, але вони зазвичай відчувають нестачу у визначенні мети.

З усіх людей Близнюки є важкими для розуміння, за характером вони гарячі і холодні майже одночасно. З одного боку вони можуть надавати різні знаки уваги і відразу ж перевернути все з ніг на голову і посвариться на все життя. Їх тонка дотепність і чудова спостережливість роблять їх добрими оповідачами, хоча вони мають тенденцію до перебільшення, яка може викликати неприємності в їх відносинах.

Будучи, як правило, інтелектуалами за природою, ці люди не переносять дурнів, перше, що вони роблять при знайомстві — чітко визначають для себе з ким вони мають справу, чи цікавий їм той чи інший людина. Такі люди зазвичай чудові в дипломатії, їх слухачів засліплюють їх дотепність і блиск, але вони зазвичай не можуть повною мірою скористатися цими перевагами.

Це важко навіть для них самих зрозуміти те, чого вони хочуть досягти. В глибині душі Близнюки честолюбні бажаючи досягти певного положення в суспільстві, однак, досягнувши висот, швидко холонуть, впадають у меланхолію, шукають нове застосування своїм талантам.

У фінансовому плані Близнюки часто домагаються непоганих результатів, але взагалі їх більш підходяща кар’єра — та яка вимагає дипломатії, такту, і витонченості. Представники цього знака народжені в прикордонні періоди, часто виявляють несумлінність у фінансових питаннях, вони часто перетворюються в успішних гравців, їх коник в бізнесі — швидкі схеми збагачення.

У всіх справах пов’язаних з людськими відносинами, Близнюки — це люди загадки. Вони можуть любити несамовито та все ж одночасно бути непостійними, і тільки їх природжене мистецтво дипломатії і витонченого такту, як щит, що оберігає їх від створення безладу в їхньому житті.


Залишити відгук