Козеріг Дати Народження

Зодіакальний знак Козерога починається 22-го грудня, але ще протягом семи днів, перекривається впливом попереднього знака не повністю вступає в свої повноваження до початку 28-ого грудня. У період до 20-го січня Козеріг знаходиться в повній силі, і в кінці періоду протягом семи днів поступово втрачає свою владу через становлення посилюється знаку Водолія. Люди, які народилися між 20-го і 27-го січня, беруть вплив особливостей і Козерога і Водолія, те ж саме правило застосовується до всіх людям, народженим в межах перехідних періодів будь-яких знаків зодіаку.

Ці люди зазвичай честолюбні, їх життя, народжених під цим знаком, відмічені цілеспрямованим переслідуванням їх долі та призначення. Козероги мають чітке уявлення своїх цілей і віру у їх власні здібності і непогрішність.

Люди, народжені в знаку Козерога зазвичай впевнені в собі і сильні духовно, але як правило, взагалі не розуміються іншими людьми. Вони — мислителі, інтелектуали, зазвичай, успішний у бізнесі, часто стають успішними політиками, досягають успіху на будь-якій посаді урядової роботи. Козеріг — наполегливий кардинальний земний знак, яким управляє Сатурн, планета важких положень.

Козероги є, як правило, дуже незалежними і благородними людьми, які найбільше терпіти не можуть перебувати під наглядом інших. Козероги здатні подолати будь-які перешкоди, часто самим деструктивним способом, що особливо характерне для них у юному віці. Вони повинні бути лідерами в тому, чим вони займаються, інакше схильні втрачати всякий інтерес до того, що вони роблять. Ці серйозні і стримані люди, найчастіше, для близького оточення є чутливою і співчуває стороною, завжди готові підставити своє сильне плече. Одна з їх ще більш вражаючих особливостей — їх тонке почуття гумору, здатне надихнути будь-якого при найважчих обставинах.

Козероги мають нетипові погляди щодо любові, обов’язки, і соціального стану, і саме тому вони, як часто вважають, є «неоднозначними», і не легко сходяться з їх сусідами чи колегами. Козероги часто чудові оратори, але не тому що вони просто вміють красиво говорити, але тому що вони завжди знають про що йде мова. Хоча може здаватися, що у Козерогів кам’яні серця, вони мають здатність до страждання, і як правило великодушно віддають дуже багато не розраховую отримати щось в замін.

Козероги повинні прагнути до якоїсь формі суспільного життя. Взагалі ці люди досягають успіху в таких справах, урядова робота або відповідальні посади, управління іншими людьми — найкраща робота для них. Їх домашня і сімейне життя — часто дуже стурбована. Це люди схильні збурити цілу опозицію проти своєї персони, і триматися потім проти цього з ангельським терпінням і незворушністю. Вони часто відчувають себе самотніми і недооціненими, навіть якщо це не так. З іншого боку Козероги добре відповідають за сімейний бюджет, відповідально доглядають за дітьми, тому що це доводить їм стабільність і власну спроможність. Вони відводять велику важливість особистого щастя, і як тільки по-справжньому закохуються — майже ніщо не може зруйнувати їх союз.


Залишити відгук