Рак Дати Народження

Зодіакальний знак Рака починається 22-ого червня, але протягом семи днів все ще не входить у свої повноваження у повній мірі. Лише з 29-го червня і далі він знаходиться в повній силі до 22-го липня, тоді протягом семи днів поступово втрачає свою владу через становлення підноситься знаку Лева. Представники цього зодіакального знака легко ранимі, дуже складні своїм внутрішнім світом люди, іноді здаються міцними як скеля — всередині настільки ж вразливі як дитина.

Ці люди чудові господарі, дуже процвітають у справі накопичення, особливої їх пристрастю часто стають речі. Типові представники цього зодіакального знака дуже сильно стурбовані своїм фінансовим становищем, вони роблять великі зусилля у справі накопичення і примноження свого багатства.

Як правило, Раки мають незвичайні підйоми і спади в їх ранньому віці найчастіше призводять до чималих втрат, і в більш зрілому віці їм доводиться працювати вдвічі більше, щоб надолужити вічно убегающее час, але як тільки вони стають на ноги ніщо не може змістити їх з досягнутих позицій.

Якщо Рак зуміє направити в правильному руслі його безмежну чутливість і розуміння навколишнього — це може стати великим джерелом сили для нього. Як тільки вони долають їх дратівливість і справляються з їх бурхливими емоціями, їх інтелект і уява дозволяють їм досягти успіху майже у всьому, за що вони беруться.

Головна проблема для них полягає в тому, щоб не дозволяти потужним, бурхливим емоціям і миттєвим витісняти їх зазвичай раціональне судження. Ракам варто більше довіряти їх інтуїції і не втрачати надію на успішний результат подій. Раки взагалі обдаровані з сильною уявою, для них дуже легко стати чудовими художниками, авторами, композиторами, або музикантами. В глибині душі вони романтичні і цілком складаються з дуже ніжною і велелюбної субстанції.

З іншого боку, Раки по природі, можливо, самі з чутливих і ніжних створінь і якщо трапиться так, що вони виявляться не визнаними або відкинутими коханою людиною, вони швидко впадають у крайнощі, легко піддаються депресії і меланхолії. Насамперед, Раки потребують підтримки і оцінки з боку оточення. Їх глибока чутливість дарує їм радість турботи, особливо щодо тих, про кого вони турбуються і люблять.


Залишити відгук