Куспид Діва-Ваги — Перехідний Знак

Дати Куспида Діва-Ваги: 19 Вересня – 25 Вересня

Положення зодіаку: Приблизно 26° Діва – 2° Ваги

Основна концепція: Краса

Пори року: Кінець літа / Рання осінь (рівнодення)

Стихії: Земля, Повітря

Управителі: Меркурій / Венера

Символи: Діви / Ваги

Домінанти: Відчуття, Думка / Гадка, Відчуття

Куспид Діва–Ваги являє собою накладання шостого знака Зодіаку – Діви з сьомим – Вагами. Цей період збігається з приходом осені в Північній півкулі (23 вересня відзначається осіннє рівнодення, коли тривалість дня і ночі буває однаковою).

В ідеалі у вересневі дні в самому розпалі осіння страда, але дуже скоро вона завершиться. З точки зору астрології цей період знаменує собою закінчення полуторного циклу обігу Сатурна: один оборот планети становить двадцять вісім років, і до сорока двох років (саме цей вік визначає даний куспид) вона підходить до точки, діаметрально протилежною тій, що займала колись у момент народження людини. Цей транзит Сатурна паралельний шляху прямування Урану, який також приходить в положення, протилежне первинним, тобто на момент народження індивідуума. Оскільки життя людини ми умовно вимірюємо восемьюдесятью чотирма роками (що становить один цикл звернення Урану), вік сорока двох років можна вважати серединної точкою цього циклу.

На цьому етапі кожна людина ніби опиняється на роздоріжжі, і його може невимовно захопити краса в будь-яких її проявах. Деякі люди раптом починають посилено стежити за своєю зовнішністю (скажімо, піддають себе різного роду оздоровчих та косметологічних процедур), інші намагаються шукати зближення з тими, хто молодий або фізично привабливий. Але є й такі, хто відкриває для себе інше, більш зріле розуміння краси – глибоке і вічне.

Отже, дні, охоплені куспидом Діва–Ваги, символізують пошук людиною Краси, а раціональні якості Діви і її розбірливість плавно занурюються в повітряну стихію Ваг.

Як уже було зазначено, Діво-Ваги всерйоз зайняті пошуком краси і чуттєвості. Їх тягне до привабливим людям, мистецтва, предметів розкоші, вони прагнуть надати як можна більше естетики і собі, і членів своєї сім’ї і оселі, і життєвому укладу. Не дивно, що підвищена турбота про деталях і дрібницях, властива Діво-Терезам, неодмінно позначається на результатах їх ділової активності і сімейного життя – адже Діво-Терезам без зусиль вдається внести гармонію в будь-яке починання.

Особистість народженого в період будь-якої куспида зазвичай суміщає в собі конфліктуючі стихії і знаходиться під впливом двох зовсім не схожих між собою зодіакальних знаків. Однак для куспида Діва–Ваги характерно не протистояння протилежностей, а, скоріше, їх гармонія, оскільки вони об’єднані загальним прагненням до Краси. І Діви, і Ваги всерйоз стурбовані проблемами гарного смаку і пошуками естетичного ідеалу. Проте, поєднуючи в собі Відчуття і Думка як домінантні якості, Діво-Терези не надто глибоко проникають у сфери емоційні та інтуїтивні, а тому ризикують часом здобути репутацію особистостей поверхових, неглибоких. Безсумнівно, вони насамперед цікавляться зовнішньою стороною будь-якого предмета або явища. Але часто це відображає їх внутрішнє бачення світу, тому говорити про поверховість поглядів Діво-Ваг, принаймні, некоректно.

Не занадто захоплюйтеся зовнішньою стороною предметів. У пошуках краси не утратьте життєлюбства – уникайте заздрості, жадібності, одержимості. Не відкидайте духовні цінності, не впадайте в надмірний матеріалізм. Контролюйте нервову систему.


Залишити відгук