Куспид Телець-Близнюки — Перехідний Знак

Дати Куспида Телець-Близнюки: 19 Травня – 24 Травня

Положення зодіаку: Приблизно 27° Телець – 4° Близнюки

Основна концепція: Енергія

: Пізня весна

Стихії: Земля, Повітря

Управителі: Венера / Меркурій

Символи: Телець / Близнюки

Домінанти: Відчуття / Думки

Куспид Телець–Близнюки являє собою накладання другого знака Зодіаку – Тільця з третім – Близнюками. Його можна символічно пов’язати з віком, відповідним юнацьким чотирнадцяти років, а в природі за часом він збігається з пізньої весни в Північній півкулі. Прикордонний знак Тельця–Близнюки являє собою згусток Енергії.

В цей час року буяє рослинність. Помітно збільшується тривалість світлового дня, ночі стають коротшими й теплішими, і все це як не можна більш сприяє зростанню трав. Якщо говорити про розвиток людини, головна подія тут – це, звичайно ж, прощання з дитинством. У цей період життя саме Енергія починає відігравати ключову роль як у фізіологічному, так і в інтелектуальному становленні індивіда. Ріст і дозрівання організму обумовлює підвищений апетит. Загалом, це дуже непроста, і чіткому регламентуванню воно не дається. І психологічні і фізіологічні зміни в корені трансформують підлітка, поступово перетворюючи нею в особистість.

Дні, що потрапляють в куспид Телець–Близнюки, овіяні подихом буйної енергії, яка пробивається як в приземленою, природної натурі Тельця, так і в повітряних якостях Близнюків – думки, комунікабельності, емоційному збудженні і стрімкому русі.

Часто людей, народжених у період куспида Телець–Близнюки, називають вічними підлітками. Вони енергійні, переконливі і плідні. За що б вони ні бралися, все роблять з великим задоволенням. Проте в силу своєї надмірної активності та множинності інтересів Тельцо-Близнюки можуть і самі стомитися занадто, і втомити оточуючих, якщо перестараються в тій чи іншій справі. Їм потрібно навчитися обмежувати себе або, принаймні, намагатися ретельно пропрацювати один проект, перш ніж кинутися до іншого.

Трапляється, правда, що завзяті представники куспида Телець–Близнюки люблять поміркувати про те, що діється навколо, і воліють це заняття активної діяльності. Життя без спілкування для них нудна – ось чому вони з такою жадібністю включаються в обмін думками і найчастіше виявляються талановитими полемистами. Але іноді обмін думками перетворюється на вулицю з одностороннім рухом – Тельцо-Близнюки, взявши слово, вже не залишають співрозмовнику шансу висловитися.

Особи, народжені в період того чи іншого куспида, поєднують в собі конфліктуючі стихії, що дісталися їм від двох абсолютно різних знаків. Тельцо-Близнюки несуть в собі земні, чуттєві риси Тільця поряд з повітряними, менш стабільними і експансивними якостями Близнюків. Тут-то і криється небезпека виникнення конфлікту між матеріальними і моральними оцінками. Особистості куспида Телець–Близнюки, для яких характерне поєднання відчуття і думки як домінантних якостей, можуть відчувати брак емоційної енергетики і недооцінювати переваг інтуїції. З цієї причини вони надто ретельно розмірковують над чуттєвими матеріями, але в той же час залишаються байдужими до почуттів інших.

З-за своєю надмірно активного ритму життя народжені в куспиде Телець–Близнюки ризикують прийти до виснаження – як моральному, так і фізичному. Однак у них є непоганий шанс домогтися стабільного успіху, якщо вони навчаться самодисципліни і почнуть керувати своїми діями.

Ретельно відрегулюйте темпи своєї діяльності: Постарайтеся бути більш послідовним і не кидайтеся людьми та ідеями. Не будьте занадто наполегливим. Час від часу вимикайте свій мозковий моторчик. Боріться зі страхами і невпевненістю.


Залишити відгук