Куспид Скорпіон-Стрілець — Перехідний Знак

Дати Куспида Скорпіон-Стрілець: 19 Листопада – 24 Листопада

Положення зодіаку: Приблизно 26° Скорпіон – 3° Стрілець

Основна концепція: Революція

: Пізня осінь

Стихії: Вода / Вогонь

Управителі: Плутон (соуправитель Марс) / Юпітер

Символи: Скорпіон / Стрілець

Домінанти: Почуття / Інтуїція

Куспид Скорпіон—Стрілець являє собою накладання і змішання восьмого знака Зодіаку Скорпіон з дев’ятим — Стрільцем. У Великому циклі життя він збігається з віком, рівним п’ятдесяти шести років, а в природі знаменує собою настання холодів і скорочення тривалості світлого часу доби в Північній півкулі.

Можна сказати, що куспид Скорпіон—Стрілець пройнятий ідеєю Революції. З астрологічної точки зору на цей відповідальний момент припадають три планетарних транзиту: завершення другого повного циклу обігу Сатурна (якому потрібно приблизно двадцять вісім років, щоб повернутися до точки, що відповідає моменту народження людини), а також просування Урану і Нептуна на 240° і 120° по відношенню до того ж положення.

Всі вищезгадані точки необоротно вказують на початок нового періоду: наближається пенсійний вік, невдалим шлюбам і помилкової дружбі приходить кінець, в серцях дідусів і бабусь пивне місце займають онуки, та й неминучі фізіологічні зміни все частіше дають про себе знати. Саме в цей час проявляється підвищений співчуття до ближнього; людина звертається до вічних цінностей і вселенським турботам, в тому числі до релігії і спіритизму. Багато хто раптом починають відчувати напади роздратування і войовничості, особливо якщо приходять до розуміння того, що не всі з бажаного коли вдалося здійснити, і розглядають цей етап як останній шанс реалізувати мрію. Революційний характер куспида Скорпіон—Стрілець обумовлений прагненням повністю змінити себе і своє життя, якщо це не вдалося зробити раніше.

Дні, охоплені куспидом Скорпіон—Стрілець, символізують активну громадську реорганізацію людини і пов’язані з нею неминучі конфлікти. Поєднання енергій емоційно глибокого, серйозного і скритного Скорпіона і живе інтуїцією прямолінійного, волелюбного Стрільця обумовлює необхідність насамперед пізнати себе, а вже потім намагатися провести кардинальні перетворення.

Характерною особливістю народжених в куспиде Скорпіон—Стрілець є бунтарство, протест проти будь-яких владних структур. Однак, як не дивно, знаходяться біля керма влади користуються своїми повноваженнями досить уміло. Якщо говорити про Скорпіо — Стрільців в цілому, найкращих результатів вони досягають, діючи поодинці. Навіть якщо Скорпіо-Стрільці зайняті на службі у великих компаніях або беруть участь у групових починаннях, найбільш ефективно вони функціонують при наданні їм режиму повної автономії.

Особистість, народжена у куспид, поєднує в собі конфліктуючі стихії, і вплив на неї справляють два протилежних знака. Водна (Скорпіона) і вогненна (Стрільця) енергії при зіткненні можуть викликати внутрішні хвилювання. Підкоряючись відразу двом доминантам — відчуття й інтуїції,— Скорпіо-Стрільці, мабуть, відчувають нестачу земної стабільності і повітряної ментальної орієнтації, що заважає їх спокійного плавання у відкритому морі життя.

Багато хто з них схильні до буйства і нерозсудливість, особливо в молодості. З іншого боку, ті з них, хто в юні роки виховав себе в дусі підпорядкування загальноприйнятим нормам, у подальшому можуть досягти неабиякого успіху.

Не втрачайте відчуття реальності. Прагніть до того, щоб ваші наміри завжди залишалися чесними і чистими. Розвивайте в собі об’єктивність, час від часу поглядає на себе з боку. Постарайтеся бути більш великодушним, навчіться прощати, боріться з собственническими інстинктами.


Залишити відгук