День Народження 6 Січня: Знак Зодіаку — Козеріг

Народжені 6 січня поєднують в собі твердість і ніжність, представляючи собою ходячий парадокс. На перший погляд ви прагматичні, але в глибині душі милостиві і повні ідеалізму. Практичний мрійник, ви проявляєте свою людинолюбну натуру під всепоглинаючої відданості своїм обов’язкам. З одного боку, ви амбіційні і завзяті, з іншого — володієте глибоким філософським поглядом на життя. Ви любите мистецтво, поезію і можете володіти творчими здібностями, воліючи використати їх для створення не тільки прекрасних, але і корисних речей.

Народженим 6 січня слід побоюватися тенденції до надмірного самопожертви. Своїм безмірним служінням іншим людям вони можуть завдати шкоди власному організму. Крім того, вони можуть потрапити в надмірну залежність до більш впливовому людині, яка здатна нав’язати їм режим, згубний для здоров’я. Щоб прожити довго, народженим б січня потрібно слідувати критеріям поміркованості та збалансованості. Випробувані дієти, розумні фізичні навантаження і регулярний сон — найкращі засоби профілактики.

Обґрунтування чого-небудь є центральною темою в житті тих, хто народився 6 січня. Вони дуже люблять досліджувати, знаходити раціональне зерно в усіх питаннях — будь то якісь метафізичні проблеми або чисто прагматичні ситуації. Така спрага знайти в житті сенс у цих людей може проявлятися безліччю різних способів — від філософських спекуляцій до дійсно серйозних і глибоких пошуків істини. Навіть найбільш матеріалістично орієнтовані особистості, народжені в цей день, як правило, вірять у щось для них святе — будь то природа, вселенський розум і душа. Саме їх присутність у цьому світі є для них ще одним доказом існування якоїсь універсальної чудотворної сили.

Знак Зодіаку 6 Січня — Козеріг

Стихія Знака: Земля. Ваш знак Зодіаку примикає до земним знакам, які характеризуються наступними якостями: стриманість, ясність, цілеспрямованість, працьовитість, обережність, делікатність, відданість.

Планета Управитель: Сатурн. редопределяет прагнення до порядку. Сатурн сприятливий для професій у сфері державної служби, а також для суддів. Планета у вигнанні – Місяць. Відповідальна за невміння емоційно співпереживати, а також брак почуттів.

6 січня знак зодіаку – Козеріг, і свій романтизм народжені в цей день люди теж проявляють як Козероги. Вони намагаються стати провідниками тієї вищої сили, в яку вірять, щоб принести практичну користь людям. Вони дуже обов’язкові і виконають свої обов’язки і взяті на себе обіцянки, тому що сприймають їх як борг перед цією вищою силою. При цьому вони уважно спостерігають за життям, збираючи непрямі докази існування того, у що вірять. Пошук істини – одна з рис народжених 6 січня людей. Часто вони стають дослідниками, вченими, які розгадують таємниці навколишнього світу з допомогою логіки й розуму, але трапляється і так, що вони захоплюються і містикою, релігією і шукають відповідь вже на інші питання, як сенс життя, пошук Бога, метафізичні закони буття. Іноді цим вони заробляють собі на життя, а іноді займаються своїми дослідженнями у вільний від іншої роботи час.

Найбільш витончені натури з числа народжених 6 січня намагаються реально втілити впливу цієї невидимої сили в життя за допомогою любові, обов’язку, самопожертви і прагнення до посвяти. Їх цікавлять будь-які приклади прояви духа у матеріальній життя. Взагалі, їх інтерес до навколишнього світу має, як правило, швидше філософський або навіть поетичний, ніж технічний характер. Але, незважаючи на те, що їм часто притаманні вкрай суб’єктивні погляди, свої досить абстрактні ідеї і думки вони здатні викладати надзвичайно ясно і зрозуміло для оточуючих. Мабуть, тому вони здатна бути вчителями в самому високому розумінні цього слова, незалежно від їхньої професійної приналежності.

Володіючи великою мужністю, народжені 6 січня, як правило, не схильні уникати небезпеки. Вони прекрасно усвідомлюють могутність темних сил і загрозу з їх боку, але при цьому можуть в будь-якій ситуації випромінювати невинність і світло, здатні пом’якшити жорсткі серця і переконати найзатятіших скептиків. Їх віра, на відміну від багатьох інших, дійсно істинна і залишається непохитною навіть у самі важкі для них часи. Не можна сказати, що це обумовлено тільки величезною вірою в себе, скоріше, їх вірою в те, що існує якась більш могутня сила, провідниками якої вони є.

На шляху народжених 6 січня часто виникають різні труднощі. Мабуть, найбільш поширена для них проблема полягає в тому, що вони схильні бачити доказ своїм ідеям абсолютно у всьому навколо себе і з часом починають дійсно вірити, що кожне, навіть саме незначне, подія або пригода в їхньому житті неодмінно повинно мати якесь особливе значення. Ще одна складність пов’язана з тим, що вони зазвичай відчувають нагальну потребу в послідовників і учнів, яка з роками може розвинутися в абсолютно невиправдану надмірну вимогливість до оточуючих і особливо до тих з них, хто віддає перевагу дивитися на життя з більш логічно обґрунтованої матеріалістичної точки зору і чиє бажання бути учнем відносно невелика, якщо не відсутня взагалі.

Що б не говорилося про народжених 6 січня, їхні почуття і емоції завжди щирі, а думки чесні. Деякі можуть вважати цих людей відірваними від реального життя, інші — наївними або просто не помічати їх, але вони анітрохи не ображаються на таке ставлення, а їх характер зовсім не змінюється, навіть з віком. У будь-якому випадку народжені 6 січня знаходяться далеко попереду своїх критиків, може бути, завдяки тому, що з раннього віку і до глибокої старості їм вдається зберегти дитяче сприйняття світу як чуда. Знайти своє призначення в житті їм належить у свій час з допомогою життєвого досвіду або, може бути, навчання.

Чоловік Козеріг — народився 6 Січня

Чоловіки, які з’явилися на світ 6 січня — відрізняються наступними особливостями: такий кавалер — надійний, шанує традиції, амбіційний, відповідальний. Не важливо, чим в житті займається ця людина, він завжди намагається знайти правильне рішення життєвих проблем, але навіть в цьому випадку, він буде намагатися знайти обґрунтування свого рішення.

Чоловіки цього знака, що народилися в цей зимовий день, проявляють філософський інтерес до всього що відбувається навколо нього. Йому притаманні суб’єктивні погляди, і, до речі, вони ще і володіють таким рідкісним даром, як свої ідеї, часто, досить, дивні і абстрактні, чітко і доступно викладати, так, що всім все зрозуміло з першого разу.

Жінка Козеріг — народилася 6 Січня

Жінки, народжені 6 січня, характеризуються такими рисами: така дама — реалістична, вірна, розумна. Це самовпевнені люди, що може стати не тільки їх сильною стороною, але і слабкістю. Ймовірний ризик того, що ця людина може потрапити в залежність до більш впливовою і сильної духом, ніж він сам особистості, яка примусить Козерогові свої погляди, принципи і життєві цілі.

Народилися в цей зимовий день жінки поєднують в собі одночасно суворість і ніжність. На перший погляд можна зробити висновок про них, що це закінчені прагматики, прагнуть з усього одержати вигоду, але в глибині душі це не зовсім так, вони в більшій мірі ідеалісти і повні співчуття.

День Народження 6 Січня

Народжені 6 січня знак зодіаку Козеріг, отримують справжнє задоволення аналізуючи і обґрунтовуючи, що абсолютно все, що оточує їх. Вони піддають сумніву, давно відомі істини, і погоджуються з ними, тільки коли вони приходять до того ж відповіді, завдяки власного аналізу. Аналізують ж вони як прагматичні ситуації, так і філософські вчення всіх часів. Не шкодуючи свого часу, вони весь час шукають нові знання, для них вкрай важливо розбиратися у всіх тонкощах справи, особливо якщо це справа стосується їх сфери діяльності.

Народжені 6 січня знак зодіаку Козеріг, відкриті для світу, вони вважають себе частиною величезного надприродного розуму, люблять і досконально вивчають структуру світу, в якому вони живуть, намагаючись досягти гармонійного союзу. Саме їх існування є доказом того, що їх гіпотези не помилкові, ці тонкі натури часто хочуть відкрити для світу своє серце, пропагуючи добро і світло, вважаючи ці дії знаряддям того самого позаземного духу. Вони сприймають світ як прекрасну музику, намагаючись проспівати своє життя, і з найкращих спонукань, хочуть, щоб інші відкрилися з такою ж самовіддачею, але іноді перегинають палицю, і здаються оточуючим трохи нав’язливими.

Звичайно, не всі з них витають у хмарах, є серед народжених 6 січня знак зодіаку Козеріг, більш прагматичні натури, теорії яких в обов’язковому порядку повинні спиратися на наукові факти. Якщо цей Козеріг захоче присвятити себе сфері бізнесу, це теж безпрограшний квиток, тут стане в нагоді жага аналізу. Занурюючись у вивчення структури і особливості ринку, вони здатні досягти хороших результатів, приносячи прибуток, як собі, так і компанії.

Так само вони присвячують багато часу, щоб вивчити людську психологію, адже щоб взаємодіяти, з ким-небудь, потрібно знайти правильний підхід. Людям подобається обережність та тактовність, народжених 6 січня знак зодіаку Козеріг. Оточуючі часто прислухаються до їхньої думки, ось тому з них так само вийдуть відмінні лікаря або вчителя.

Народжені 6 січня знак зодіаку Козеріг, володіють колосальним мужністю, і прийдуть на допомогу своїм близьким чого б це не коштувало, але справляються з негативним впливом по-своєму, вони не відповідають агресією на агресію, а намагаються прибрати джерело проблеми, мирним способом. З ними фактично неможливо посвариться, вони ясно і дохідливо пояснять хто і чому не правий, не погодиться з ними важко, оскільки їх аналіз завжди ідеальний, і тільки дуже упертий, або навіть швидше дурна людина, продовжить далі сперечатися.

Народжені 6 січня знак зодіаку Козеріг, вірять, що все, чим вони займаються в ім’я загальної гармонії, допомагають вищі сили. Напевно, з цих причин вони так безстрашно кидаються в обійми небезпеки, щоб загасити полум’я несправедливості. Народжені 6 січня знак зодіаку Козеріг, вміють залишатися в душі дітьми, навіть у похилому віці, вони завжди дуже щирі і хочуть допомогти всім, хто потребує підтримки. Декому вони видаються відірваними від світу фантазерами, деяким наївними мрійниками, але в будь-якому випадку такі люди завжди викликають приємні емоції, таким як вони хочеться тягнутися.

Любов і Сумісність

Від них виходить чистота і блиск, здатні розтопити серце навіть самих буркотливих і байдужих. Головний недолік народжених 6 січня в тому, що в партнері вони шукають покірного слугу, який буде слідувати за ними всюди. Однак їх партнер повинен вміти як захоплюватися ними, так і знімати їх з того п’єдесталу, на який вони самі себе спорудили.

Цей чоловік з Дівою, Рибами і Скорпіоном знайде спільну мову, у цих поєднаннях є взаєморозуміння, оскільки вони живуть в одній площині, з однаковим баченням життя. Досить рівні відносини і можливість створити хорошу сім’ю, в якій буде панувати взаєморозуміння на загальних умовах поступок, у Козерога з Тельцем, Водолієм і Козерогом. Непогані пари — зрозуміють одне одного, значить, буде прекрасна, дружна сім’я. З причини того, що Козеріг надто консервативний і не бажає урізноманітнити своє життя — Левам, Стрільцям і Овнам, еон точно будуть нецікавий. Та й погляди на життя у них абсолютно різні, як і з тими ж Раком і Вагами у Козерога мало шансів на щасливий шлюб.

Робота і Кар’єра

Пам’ятаючи, 6 січня який знак зодіаку, можна спрогнозувати і труднощі, проблеми, з якими стикаються ці чудові люди. Козероги іноді не знають міри і занадто захоплюються своєю справою, це ж стосується і народжених 6 січня. Занурившись у свій ідеалістичний світ з головою, вони починають надавати невинним подій і дрібниць повсякденного життя значення, якого у них немає. Наприклад, можуть бачити длань вищої сили або незвичайні збіги, які свідчать про те, що їх теорія істинна, в буденних, простих дрібницях.

Це веде до все більшого ускладнення життя і, нарешті, виглядає просто смішно і неадекватно. Також з часом вони починають все більше тиснути на своїх учнів, намагаючись змусити їх жити так, як того хочуть Козероги, чіпляючись за дрібниці і мучачи постійної вимогливістю. А коли учні розбігаються, вони без них сильно страждають на самоті.

Здоров’я і Хвороби

У плані здоров’я народженим 6 січня варто уникати перенапруження, переробок і тримати під контролем своє бажання допомагати іншим на шкоду собі. Також не варто вестися на поводу у товаришів чи знайомих, які ведуть згубний спосіб життя, і відмовлятися від здорового режиму харчування. Не варто забувати про відпочинок, фізичних навантаженнях – тоді Ви зможете прожити довше, довше займатися пошуками істини і допомагати іншим людям.

Віруючи в те, що вони дійсно вірять, самозабутньо і віддано, трохи наївно, наполегливо і навіть зворушливо. Така позиція в якійсь мірі здатна змусити засумніватися навіть затятих скептиків. Народилися 6 січня здатні звернути на себе увагу, залучити і повести за собою натовп. Вони безстрашні і рідко думають про себе і своєї безпеки. Така позиція заснована навіть не на самовпевненості, а на вірі у захищає їх вищу силу або ж справедливість. Від своєї точки зору ці люди не відрікаються і у важкі для себе часи.

Доля і Удача

Вібрації цього дня такі, що посилюють всі позитивні сторони людини, наділяючи його чарівністю, особливим шармом, чарівністю. Ці люди володіють ораторськими здібностями, талантом дипломата. Вони з спритністю гасять конфлікти, агресію. Вміють привернути до себе людей, до них тягнуться, тому що поруч з ними затишно, надійно. Вміють дружити, завжди допоможуть, підтримають, не зрадять, вміють зберігати секрети. У фінансовій сфері їх супроводжує успіх. У шлюбі вони щасливі, тому що віддані своєму будинку і сім’ї, шанують сімейні традиції і так само виховують дітей.

Поради Козерогам, Народженим 6 Січня

Ці люди схильні сприймати життя як диво і зберігають безпосередність і наївність до самої глибокої старості. Незважаючи на те, що часто вони занадто відриваються від реальності, занурюючись у свої ідеалістичні побудови і фантазії, вони добрі, щирі і завжди готові прийти на допомогу.

Пам’ятайте, що життя, якій ви живете, — це ваше життя. Не варто пристосовувати її до бажань інших. Більше уваги до себе, але не забувайте й про потреби інших людей. Служіть лише тим цілям, які справді заслуговують цього.


Залишити відгук