Куспид Стрілець-Козеріг — Перехідний Знак

Дати Куспида Стрілець-Козеріг: 19 Грудня – 25 Грудня

Положення зодіаку: Приблизно 26° Стрілець – 4° Козеріг

Основна концепція: Пророцтво

Пори року: Пізня осінь / Початок зими (сонцестояння)

Стихії: Вогонь, Земля,

Управителі: Юпітер / Сатурн

Символи: Стрілець / Козеріг

Домінанти: Інтуїція / Відчуття

Куспид Стрілець—Козеріг являє собою накладання дев’ятого знаку Зодіаку — Стрілець з десятим — Козерогом Символічно він відповідає шестидесятитрехлетнему віком людини, а в природі цей період співпадає з початком зими у Північній півкулі. В цей час земля відпочиває, багато тварини занурюються в солодку зимову сплячку, пронизливі вітри несуть з собою холод, випадає сніг.

Тривалість світлового дня поступово зменшується аж до 22 грудня (дня зилшего сонцестояння); саме в цей період ночі самі мінні в році, а дні короткі. Саме в цю пору друїди Стоунхеджа вели астрономічні спостереження і робили передбачення. У самому справі, уособленням перехідного знака Стрілець—Козеріг стало Пророцтво.

Якщо повернутися до людського життя, це часом дедалі більше нагадує про неминуче наближення старості. Людина чітко усвідомлює, що його вплив на те, що відбувається навколо, так само як і його корисність для світу, зменшується. Багато хто продовжує працювати, але вже з меншою віддачею Однак, якщо говорити про корисність індивіда в духовному сенсі, вона, навпаки, зростає — літня людина з багатим життєвим досвідом стає наставником для одних і джерелом натхнення для інших.

Усвідомлення смертності, фізична уразливість лише посилюють духовну міць тих, хто безстрашно намагається протистояти примхам долі. Дні, охоплені куспидом Стрілець—Козеріг, демонструють прояви пророчого дару, в якому важливу роль грає життєва мудрість. Інтуїтивна натура Стрільця поєднується тут з прагматичною, емпіричної натурою Козерога.

Народжені в період куспида Стрілець—Козеріг демонструють не тільки здатність розгледіти майбутнє, але також і вміння виліпити його з власної моделі. Ретельно готуючи себе до майбутнього, особистості куспида Стрілець—Козеріг забезпечують собі непорушний зв’язок з ним. Стрельцероги — великі ініціатори нових проектів, що славляться своїм умінням втілити задумане в найкоротші терміни. Проте за ними не помічено, щоб вони терпимо ставилися до тих, хто недооцінює їх зусиль або порушує збудовані плани. Не знаходячи сподвижників, Стрельцероги рішуче спрямовуються вперед поодинці.

Особистість народжених в період куспида поєднує в собі конфліктуючі стихії і знаходиться під впливом двох протилежних знаків, У випадку зі Стрельцерога — ми це помітно особливо яскраво: справді, шаленство і імпульсивність Стрільця входить в глибоке протиріччя з повільністю і ощадливістю Козерога Більш того, конфлікти і між експансивним впливом Юпітера (управителя Стрільця) і стримуючими тенденціями Сатурна (управителя Козерога). Інтуїтивно чутливі натури, Стрельцероги можуть страждати від нестачі повітряної легкості і в той же час відчувати духовну спрагу в момент відсутності води.

Часто Стрельцероги постають глибокими, вагомими особистостями, які визнають значущість мовчання. Однак не варто занадто захоплюватися театральними паузами, оскільки вони можуть ускладнити взаємини з близькими і колегами і помітно звузити коло спілкування.

Навчитеся керувати своїм темпераментом. Лише зрозумівши себе, ви зможете позбутися надмірної залежності від власного настрою. Намагайтеся налагодити контакти з оточуючими, купуйте нових друзів. Остерігайтеся самітництва. Тримайте своє серце відкритим — нехай ваше тепло виплеснеться назовні.


Залишити відгук