Куспид Риби-Овен — Перехідний Знак

Дати Куспида Риби-Овен: 19 Березня – 24 Березня

Положення зодіаку: Приблизно 27° Риби – 4° Овен

Основна концепція: Відродження

Пори року: Пізня зима / Рання весна (рівнодення)

Стихії: Вода / Вогонь

Управителі: Нептун / Марс

Символи: Риби / Овен

Домінанти: Почуття / Інтуїція

Куспид Риби–Овен являє собою накладання останнього знака Зодіаку – Риби з першим зодіакальним знаком – Овном. Символічно його можна представити як пролог земного життя людини, а в буквальному сенсі це є початок нового астрологічного року. Отже, правомірно охарактеризувати перехідний знак Риби–Овен як Відродження.

Що таке 1 січня? Лише календарне поняття, яке не має нічого спільного з життєвим циклом. Багато цивілізації пов’язували початок нового року з приходом весни (у Північній півкулі – 21 березня). Навіть у самому слові «весна» – так, як воно звучить на багатьох мовах, – є аспект відродження і світанку. У стародавньому підході до визначення початку року присутній елемент мудрості, і не випадково астрологи, та й усі, хто звик до традиційного мислення, краще вважати саме 21 березня першим днем року.

Народжені на стику знаків Риб і Овна надзвичайно прямолінійні у своєму підході до життя, і їх відкритість може викликати як захоплення, так і, навпаки, повне нерозуміння або навіть неприйняття особистості. Як правило, це люди ґрунтовні, їх важко ігнорувати, який би не був їхній життєвий статус. Їм не властиво як визнавати свої дії помилковими, так і відмовлятися від своїх засад і принципів на догоду іншим. Навіть найделікатніші з них, схоже, впевнені у власній непогрішності. Завдяки своїй наполегливості вони майже завжди досягають поставленої мети.

Кожна людина, народжена у період куспида знаків, поєднує в собі протилежні стихії і знаходиться під впливом двох кардинально відрізняються друг від друга сил. Оскільки в куспиде Риби–Овен сплелися властиві Рибам чутливість, глибока емоційність, мрійливість, з одного боку, і полум’яні риси вольового Овна – з іншого, люди, народжені в цей період, можуть виявитися загадкою для тих, кому не дано зрозуміти сенс дивного поєднання пасивного і активного в одному характері. Особистості Риби–Овен можуть бути одночасно і мрійниками, і виконавцями. Однак, довіряючи почуттям і інтуїції, вони часто позбавлені земної стабільності і ментальної об’єктивності. Тому-то в їх житті так часті конфлікти та зміна настроїв.

Тим, кому хочеться краще дізнатися Рибо-Баранів, не слід шукати в їх вчинках якихось глибинних або прихованих мотивів. Народжені в куспиде Риби–Овен не терплять, коли до них лізуть в душу, справедливо (або не зовсім) вважаючи, що вони і так досить відкриті світові і постають перед оточуючими такими, які вони є. Самокритика для них болюча, але слід зауважити, що їх успіх у життя знаходиться в прямій залежності від того, наскільки їм вистачає об’єктивності в оцінці своїх дій і особових якостей.

Найголовніша задача для вас – навчитися терпінню. Розвивайте навички соціального спілкування паралельно з усіма іншими. Постарайтеся приборкати свою імпульсивність, перш ніж сказати або зробити що-небудь, ретельно зважте альтернативу. Спробуйте дізнатися себе краще.


Залишити відгук