Куспид Ваги Скорпіон — Перехідний Знак

Дати Куспида Ваги-Скорпіон: 19 Жовтня – 25 Жовтня

Положення зодіаку: Приблизно 26° Ваги – 3° Скорпіон

Основні концепції: Драма та Критика

: Середина осені

Стихії: Повітря / Вода

Управителі: Венера / Плутон (соуправитель Марс)

Символи: Ваги / Скорпіон

Домінанти: Думка, Відчуття / Почуття

Куспид Ваги—Скорпіон являє собою накладання сьомого знаку Зодіаку Терезів з восьмим — Скорпіоном Цей період відповідає сорокадевятилетнему віком людини, а в природі він збігається з серединою осені в Північній півкулі. В цю пору сіють озимі культури, деякі тварини готуються до зимової сплячки, опадає листя, а ночами все виразніше відчувається морозець. Дні стають коротшими, ночі довшими.

Звернувшись до життя людини, не можна не відзначити, що сорокадев’ятирічний кордон знаменує собою наближення літнього віку В період куспида Ваги—Скорпіон переважають мотиви Драми і Критики. Загострене розуміння драматизму повсякденного буття — як у філософському, так і в персональному сенсі — дає поштовх до усвідомлення людиною динаміки власного існування — як у минулому, так і в сьогоденні З’являється і зріє критичне ставлення до подій, воно відсікає суєту і легковажність, допомагає докопатися до суті і правди. Все це може призвести до глибоких змін у взаєминах з оточуючими, і до переоцінки власної значущості.

Дні, охоплені періодом куспида Ваги—Скорпіон, дають приклад різноманітних форм прояву Драми і Критики, для яких характерне зіткнення повітряного, товариською і артистичної натури Ваг з більш серйозною, глибоко відчуває і критично налаштованої натурою Скорпіона.

У порівнянні з іншими Скорпіо-Ваги — найбільш критично налаштовані індивідууми. Народжені в цей період дозволяють собі критику навіть на адресу власного віку. Незалежно від стилю життя Скорпіо-Терези завжди гострі на язик і відрізняються живим розумом, так що оточуючим волею-неволею доводиться рахуватися з ними. Коли у Скорпіо-Ваг запитують їх думку, вони відповідають прямо і по суті, уникаючи двозначностей. Ось чому народжених в цей період найчастіше цінують за чесні оцінки, але іноді побоюються за відверті і часом неприємні висловлювання.

Особистість народженого в період будь-якої куспида поєднує в собі конфліктуючі стихії і перебуває під впливом відразу двох зовсім не схожих один на одного, зодіакальних знаків. Стосовно до куспиду Ваги—Скорпіон можна сказати, що висока громадська свідомість Ваг досить успішно доповнюється суворою справедливістю Скорпіона Однак і тут можуть виникати конфлікти між інтелектуальної та емоційної енергіями, збалансувати які надзвичайно важко. Спочатку підлеглі думки і почуття, Скорпіо-Ваги можуть недооцінювати значення інтуїції.

З іншого боку, в Скорпіо-Вагах таїться енергія буйства і стихійності. Іноді вони можуть ненадовго відволіктися від звичної розміреності і пуститися в лихі авантюри, ризикуючи по-крупному. Крім того, залучені у якесь дійство, що вони будуть чекати розв’язки, якою б болючою вона не виявилася. Оскільки Скорпіо — Ваги відрізняються здатністю до повної самовіддачі, їх нелегко скинути з п’єдесталу. Втім, їх так само важко витіснити з по-справжньому люблячого серця.

Постарайтеся розслабитися і ставитися до всього з гумором. Позбавте себе від зайвої шпильки і різкості. Не відмовляйтеся від шансу випробувати нові відчуття, але стежте за збереженням душевним рівноваги. Продовжуйте боротися з життям, уникаючи нападів жалості до себе. Залиште минуле в історії, спрямував свої помисли в майбутнє. Цинізм і сарказм для вас справжній отрута.


Залишити відгук