Куспид Лев-Діва — Перехідний Знак

Дати Куспида Лев-Діва: 19 Серпня – 25 Серпня

Положення зодіаку: Приблизно 27° Лев – 3° Діва

Основна концепція: Прояв

: Кінець літа

Стихії: Вогонь, Земля,

Управителі: Сонце / Меркурій

Символи: Лев / Діва

Домінанти: Інтуїція / Відчуття, Думка

Куспид Лев – Діва представляє собою накладання п’ятого знака Зодіаку – Лева, з шостим – Дівою. Цей період – період Прояву – збігається з тридцятирічним віком людини, а в природі – з заходом літа в Північній півкулі.

Настає пора сінокосу, збирання врожаю деяких культур. Дні стають коротшими, ночі довшими, наближається осінь, закінчується сезон відпусток. Вік тридцяти років – пора розквіту особистості. Саме в цей період людина проявляє себе найбільш яскраво, – і в плані психологічного розвитку, і в родині, і в кар’єрі. Він може виявити в собі досі невідомі йому самому якості і, можливо, вперше відкрити їх оточуючим. Для самовираження і зміцнення власної індивідуальності йому потрібна додаткова енергія.

Багато жінок, до цих пір не обзавелися дітьми, всерйоз замислюються про те, щоб стати матір’ю, побоюючись, що в подальшому на шляху до цієї мети можуть виникнути перешкоди. Особи обох статей оцінюють, наскільки вдалим виявився їхній шлюб. Мають коханих на стороні намагаються винести на відкрите обговорення мучать їх таємні сумніви. Самотні індивіди по-справжньому стурбовані пристроєм особистого життя і намагаються привнести в неї глибокий сенс.

Процес прояву індивідуальності, характерний для куспида Лев–Діва, відбувається на тлі боротьби буйної, агресивною і енергійної натури Лева з раціональної, допитливою і часто скритної натурою Діви.

З одного боку, народжені в куспид Лев–Діва – натури надзвичайно потайливі, але вони ж можуть проявляти себе і як екстраверти. Однак ці явно суперечливі елементи, по суті, являють собою дві сторони однієї медалі. Щоб відкрити оточуючим свої секрети, їх потрібно в першу чергу мати. Крім того, можливо і таке пояснення: секрети для того й існують, щоб їх оприлюднити в самий відповідний момент. Ну а як чинять ті, хто сповна поєднують в собі якості Діви і Лева? Як ніхто, вони вміють зробити все вчасно і з максимальною вигодою для себе. Майстри ефектів, вони знають, коли змовчати, а коли висловитися. Таким чином, їх скритність і відкритість є свого роду витонченим зброєю, засобом досягнення поставленої мети.

Особистість, народжена у період куспида, поєднує в собі конфліктуючі стихії, перебуваючи під впливом відразу двох різних знаків. Але в куспиде Лев–Діва поєднання практичних, земних якостей Діви з інтуїтивними і вибуховими якостями Лева народжує органічну динаміку. Леви-Діви, хоча і комбінують в собі домінуючі інтуїцію і почуття, піддані впливу Меркурія, який забезпечує логічне мислення.

Завдяки цьому приземленість Діви дещо пом’якшується. Домінанта почуття в куспиде Лев–Діва відсутній, а тому у народжених в цей період може порушитися контакт з глибинними емоціями – як своїми, так і оточуючих.

Не ображайтесь на весь білий світ, якщо з-за вашою ж скритності вас не розуміють. Постарайтеся бути більш прозорими для близьких людей – нехай усі бачать, хто ви є насправді. Остерігайтесь надмірної обережності у вираженні почуттів. Дозвольте оточуючим розділити з вами і радості, і смутку.


Залишити відгук