Куспид Близнюки-Рак — Перехідний Знак

Дати Куспида Близнюки-Рак: 19 Червня – 24 Червня

Положення зодіаку: Приблизно 27° Близнюки – 4° Рак

Основна концепція: Магія

Пори року: Кінець весни / Початок літа (сонцестояння)

Стихії: Повітря / Вода

Управителі: Меркурій / Місяць

Символи: Близнюки / Рак

Домінанти: Думки / Почуття

Куспид Близнюки–Рак являє собою накладання третього знака Зодіаку – Близнюків з четвертим – Рак. Символічно його можна порівняти з віком людини, рівним 21 року, а в природі він збігається з початком літа в Північній півкулі. Основною концепцією перехідного знаку Близнюки–Рак є Магія.

У цей час відзначається пишне цвітіння багатьох рослин. Тривалість дня збільшується до максимуму, і 22 червня настає літнє сонцестояння, коли ніч буває найкоротшою в році. Традиційно цю чарівну пору називають «літнім святвечором»: теплі м’які сутінки з дурманящими незнайомими запахами і звуками виконані таємниці і чарівності.

У житті людини цей період ознаменований прощанням з юністю. Тут ключову роль відіграє Магія, яка проявляється у страсний жадобі любові і в трепетному очікуванні першого романтичного знайомства. Молода людина відчуває майже дитяче здивування, захоплюючись красою світу і широкими горизонтами, що відкриваються перед ним. Це час становлення дружби, любові і весіль, добавляющих світовідчуттю исступленный захват.

Дні, охоплені періодом куспида Близнюки, Рак, демонструють прояви Магії не тільки в повітряному і ефемерної натурі Близнюків, але і глибокої чутливості Раку.

Народжених в цей період можна вважати натхненними людьми. Незалежно від того, наскільки відкрито проявляються їхні почуття, в них досить сильно розвинена жилка відданості – будь то об’єкту любові, заняття чи професію. У цьому сенсі Близне-Раки можуть виявитися саморазрушителями, оскільки своє его вони приносять в жертву вищим ідеалам. При першому знайомстві Близне-Раки не справляють враження яскравих, динамічних особистостей, але вони завжди представляються глибокими і вдумливими, які випромінюють м’який внутрішній світ натурами.

Кожна особистість, народжена у куспиде, поєднує в собі стихії двох різних знаків. У випадку з Близне-Раками повітряні, легкі та енергійні якості Близнюків збагачують водні, глибоко емоційні властивості Раку, додаючи їм вишуканості і шарму. Основний конфлікт розгортається між розумовою логікою і точністю Близнюків з розмитою чутливістю наступного за ними знака. Більш того, поєднання думки і почуття як домінантних якостей позбавляє Близне-Раків грунтовності і інтуїтивної імпульсивності.

Народжені в куспид Близнюки–Рак часто впадають в захоплене стан і, на щастя, здатні черпати натхнення навіть в самих повсякденних ситуаціях. Але їх життя стає по-справжньому повної і значущою, лише коли у неї боязко і ніжно розквітають довгоочікувані любов і романтика.

Обережно реалізуйте свою магічну енергію. Можливо, вам слід бути жорсткішим. Не відступайте від поставленої мети, не шарахайтеся з боку в бік. Не віддавайтеся повністю захоплень, інакше ризикуєте втратити себе. Не намагайтеся придушити в собі почуття і не дозволяйте деструктивним емоціям узяти верх.


Залишити відгук