Куспид Козеріг-Водолій — Перехідний Знак

Дати Куспида Козеріг-Водолій: 19 Січня – 25 Січня

Положення зодіаку: Приблизно 26° Козеріг – 4° Водолій

Основні концепції: Таємниця і Уяву

: Середина зими

Стихії: Земля, Повітря

Управителі: Сатурн / Уран

Символи: Козеріг / Водолій

Домінанти: Відчуття / Думка

Куспид Козеріг—Водолій являє собою накладання і зміщення десятого знака Зодіаку — Козеріг з одинадцятим — Водолієм. Символічно його можна порівняти з людиною сімдесяти років; у природі ж він збігається з серединою зими — часом, коли дні, хоча і стають довшими, як і раніше, суворі й холодні (у Північній півкулі). У самому справі, ночами відчувається сильний мороз, і сховатися від нього можна лише в теплому приміщенні.

Куспид Козеріг—Водолій овіяний Таємницею і Уявою Людина поступово звикає до думки про смерть Він поспішає завершити невідкладні справи, з тим щоб залишилися роки пройшли в комфорті, були продуктивними і приносили задоволення. Хоча зовнішня активність людини в цей час явно йде на спад, незмірно зростає темп духовного життя.

Світ уяви, мрій і фантазій стає домінуючим, і в поведінці індивіда все більш виразно починають проступати риси подібності з дитиною Крім того, у цей час з особливою силою може проявитися життєва мудрість, замішана на глибоких знаннях і досвіді.

Дні, охоплені куспидом Козеріг—Водолій, ілюструють прояви Таємниці та Уяви на тлі зіткнення практичності і консерватизму Козерога з непередбачуваністю і нетрадиційністю Водолія.

що Володіють багатою уявою, Кбзелеи, безсумнівно, ведуть ненудний спосіб життя. Найбільш яскраві представники цього зодіакального періоду, як правило, вже з народження несуть в собі заряд веселощів і завзяття і здатні запалити будь-яку компанію. Джерело такої енергетики слід шукати у внутрішньому світі Козелеев, де панують Таємниця і Уяву. Навіть ті з них, які зовні справляють враження тихонь, насправді надзвичайно активні у своїх мріях і фантазіях; цілком імовірно, що наодинці з самими собою вони відчувають не менше порушення, ніж більшість їх іскрометних побратимів.

Особистість народженого в період будь-якої куспида поєднує в собі конфліктуючі стихії і знаходиться під впливом двох протилежних знаків. Якщо говорити конкретно про індивідуумах куспида Козеріг—Водолій, земна стабільність Козерога може бути будь-якої миті зруйнована молниеносностью і хаотичністю Водолія. Таким чином, неминучий конфлікт консервативних і радикальних тенденцій, у яких немає жодного шансу на примирення.

Перебуваючи під впливом Відчуття і Думки як домінантних якостей, Козелеи можуть іноді відчувати брак грунтовності, цілком віддаючись емоційним поривам. Козелеи, як ніхто інший, схильні насолоджуватися яскравими віртуальними образами. Найбільш обдаровані особистості цього періоду звертають свою багату уяву на службу творчості — будь то комерційного або арт — і з успіхом переводять народжені у фантазіях образи на мову символів та ідей, цілком зрозумілий їх друзям і однодумцям, так і світу в цілому.

Вам належить знайти вихід для своєї творчої енергії. Пошукайте спосіб словесного виразу своїх відчуттів і експериментів. Нехай вас не бентежать відсутність розуміння, ігнорування або навіть негативна критика. Не тримайте зла — краще спробуйте знайти тих, хто вас зрозуміє і оцінить.


Залишити відгук