Куспид Рак-Лев — Перехідний Знак

Дати Куспида Рак-Лев: 19 Липня – 25 Липня

Положення зодіаку: Приблизно 26° Рак – 3° Лев

Основна концепція: Коливання

: Середина літа

Стихії: Вода / Вогонь

Управителі: Місяць / Сонце

Символи: Рак / Лев

Домінанти: Почуття / Інтуїція

Куспид Рак–Лев являє собою накладання четвертого знака Зодіаку – Раку з п’ятим – Левом. Символічно цей період можна поєднати з віком людини, рівним 28 років, а в природі він збігається з приходом літньої спеки в Північній півкулі. Перехідний знак Рак–Лев схильний до впливу енергії Коливання.

З астрологічної точки зору цей період завершує повний цикл обігу планети Сатурн, якої потрібно двадцять чи двадцять дев’ять років для повернення в ту точку Зодіаку, яку вона займала в момент народження людини. В цей же час планета Уран займає положення 120° по відношенню до місця свого розташування на момент народження. Обидва ці найважливіших транзиту небесних тіл відповідають певному етапу в розвитку кожного індивідуума тривалістю двадцять вісім років, коли дитинство, статеве дозрівання, юність і змужніння вперше розглядаються вже в історичному контексті.

В цю пору багато людей відчувають в собі потребу осмислити накопичений досвід, оцінити свої можливості, з тим щоб скласти план на майбутнє. Найчастіше до 28 років відбувається криза особистості, і людина перетворюється. Весілля, розлучення, пошук нової роботи, переїзди в інші міста, облаштування нового будинку – неодмінні атрибути цього часу. З особливою силою проявляється вплив енергії Коливання, що виражається в стані невпевненості, психологічної слабкості.

Дні, охоплені куспидом Рак–Лев, оголюють нестабільність, характерну для цього періоду, але одночасно підкреслюють необхідність виховання рішучості. Конфлікт енергій скритного, чутливого Раку (керованого Місяцем) і більш відкритого, буйного Лева (керованого Сонцем) також знаходить тут своє відображення.

Народжені в період куспида Рак–Лев – особистості пурхають, мінливі, схильні впадати у крайнощі. В цілому, для них характерно рух у будь-яких формах. І мова йде не тільки про фізичне переміщення (подорожі, зміна місця проживання, авантюри, спорт тощо), але і про зміну настрою, думок та інших духовних аспектах. Рако-Леви можуть у якийсь момент постати скромними і слухняними, але вже через мить проявити шалену активність, повною мірою відображаючи зіткнення водної чутливості Раку з твердою рішучістю Лева. Об’єктивною завданням для Рако-Львів стає подолання піків подібних конфліктів, прагнення максимально вирівняти криву своєї поведінки, примирити і інтегрувати антагоністичні тенденції.

Рако-Леви, як правило, рухливі, енергійні, захоплені особистості, які відчувають потребу спеціально знайти те чи інше перешкода, з тим щоб потім подолати його. Значну роль у їх гармонійному розвитку відіграє фізична культура. Не тільки сила, але і граціозність рухів можуть виявитися вельми привабливими для Рако-Львів.

Намагайтеся згладжувати гострі кути, стабільність для вас – велике завоювання. Розвивайте самодисципліну, але не відмовляйтеся від своєї безпосередності. Створіть у собі центр спокою – це допоможе вам зберегти впевненість. Сконцентруйтеся більшою мірою на теперішньому моменті, звільнившись від минулих проблем і майбутніх очікувань. Готуйте себе для забігу на довгу дистанцію.


Залишити відгук