Куспид Овен Телець — Перехідний Знак

Дати Куспида Овен Телець: 19 Квітня – 24 Квітня

Положення зодіаку: Приблизно 12° Овен – 4° Телець

Основна концепція: Сила

: Середина весни

Стихії: Вогонь, Земля,

Управителі: Марс / Венера

Символи: Овен / Телець

Домінанти: Інтуїція / Відчуття

Куспид Овен Телець являє собою накладання першого знака Зодіаку Овна з другим зодіакальним знаком Тельця. Перехідний знак Овен Телець можна символічно прирівняти до семирічного віку в житті людини, а якщо говорити про пори року, то він збігається з серединою весни в Північній півкулі. Можна сказати, що цей куспид символізує Силу.

В цей період року природа проявляє себе найбільш інтенсивно і яскраво. Танучий в горах сніг падає на землю потоками води, небо вивергає рясні зливи, до світла і повітря тягнуться крізь земну товщу паростки нового життя. Дні, що потрапляють в куспид Овен Телець, овіяні демонстрацією пробудівшейся Сили, і це виражається не тільки в яскраво вираженою наполегливості і волі Овна, але і у властивих Тельцю практичності і витривалості.

Якщо провести паралель з людським життям, вік семи років відзначений прорізуванням корінних зубів, а дитина в своєму розвитку переходить у стадію, коли починає відчувати в собі нові сили і робить перші спроби виплеснути їх. Малюк подумки порівнює себе з батьком (хлопчик – з батьком, а дівчинка – з матір’ю) і все активніше захищає власну незалежність і автономію. Більше того, у відносинах з молодшими він намагається вести себе подібно одному з батьків або опікуну.

Народжені в куспиде Овен Телець у вищій ступеня домінуючі особистості, здатні впливати на навколишнє і контролювати все і вся навколо. Незалежно від того, чи оберуть вони для себе роль лідера чи ні, успіху в кар’єрі Овно-Тельці можуть домогтися різними способами: піднімаючись службовою драбиною, виступаючи в ролі вільних підприємців, облаштовуючи власний будинок або створюючи сім’ю. Люди цього знака вкрай болісно реагують, коли їх намагаються позбавити незалежності або змушують підкоритися чужій владі. З іншого боку, їм слід уникати надмірного впливу власних амбіцій.

Особистість, народжена у період куспида, зазвичай успадковує характерні риси двох різних знаків. Оскільки в куспиде Овен Телець буйний, імпульсивний і інтуїтивний темперамент Овна поєднується з земним, почуттєвим і практичним характером Тельця, на поверхню може спливти конфлікт між поетичною і реалістичною оцінками навколишнього світу. З іншого боку, земні якості врівноважують, заспокоюють і приземляют буйну енергію, спрямовуючи її в потрібне русло. Іноді Овно-Тельці демонструють насторожує відсутність емоційної чутливості.

Овно-Тельці – стратеги високого класу як у вчинках, так і в думках. Це виражається в їх здатності долати, здавалося б, непереборне, а все завдяки безпомилковому чуття, що підказує їм, коли краще почекати, а коли діяти. Майстри ретельно обміркованих ходів, вони не схильні поспішати заради досягнення миттєвих результатів.

Постарайтеся не занадто тяжіти над оточуючими. Навчіться відступати, дайте можливість подіям розвиватися так, як призначено долею. Хоча вас просто кортить взятися за справу, надайте шанс реалізувати себе та інших, нехай навіть вони нароблять помилок. Спробуйте перейнятися участю до людей, з якими ви спілкуєтеся.


Залишити відгук