Куспид Водолій-Риби — Перехідний Знак

Дати Куспида Водолій-Риби: 19 Лютого – 25 Лютого

Положення зодіаку: Приблизно 26° Водолій – 4° Риби

Основна концепція: Чутливість

: Кінець зими

Стихії: Повітря / Вода

Управителі: Уран / Нептун

Символи: Водолій / Риби

Домінанти: Думка / Почуття

Куспид Водолій—Риби являє собою накладання одинадцятого знака Зодіаку — Водолія з дванадцятим і останнім, знаком — Рибами. У Великому циклі життя цей період збігається з віком вісімдесяти семи років, а в природі (у Північній півкулі) він припадає на сувору запеклу зиму. Однак не за горами прихід весни, і тривалість світлового дня помітно збільшується.

Вісімдесят сім прожитих років — це своєрідний поріг, переступити який багатьом вже не вдається. До цього часу людині давно слід примиритися з навколишнім. На перший план виходить саме пошук згоди — старої ворожнечі необхідно покласти край, а добрим почуттям дати волю. Народження нових проектів в цю пору буває дуже рідко, однак філософськи налаштовані особистості можуть зробити цікаві відкриття.

Відтепер головний акцент переноситься в духовну сферу, де на перший план висуваються завдання збереження миру і спокою, зігріваючих вогонь в сімейному вогнищі. Для людини надзвичайно важливо прийняти наближує перспективу власної кончини гідно підготуватися до неї психологічно, ні в якому разі не впадаючи в паніку. Тільки такий душевний настрій може висвітлити захід життя.

Період куспида Водолій—Риби символізує процес прояви Чутливості в її різних формах на тлі переплетіння якостей активного, винахідливого і різнобічного Водолія з розмитими, восторженномечтательными аспектами Риб.

Чутливі натури, народжені в період куспида Водолій—Риби, направляють свою енергію відразу в дві сфери: особистого і всеосяжного. Можливо, пізнання внутрішнього і зовнішнього, суб’єктивного та об’єктивного, особистого й загального індивідуум цього знака розглядає як дві сторони однієї медалі. Крім того, оскільки найскладнішою проблемою для Водорыб є пошук золотої середини (іншими словами, розумного співвідношення власного «я» та його соціального вираження), їм доводиться спрямовувати енергію на процес упорядкування ритму свого життя.

Особистість народженого в період будь-якої куспида поєднує в собі конфліктуючі стихії і зазнає впливу двох протилежних знаків. Стосовно до куспиду Водолій—Риби можна сказати, що динамічна, обтяжена вселенськими турботами натура Водолія приймає виклик у вищій ступеня суб’єктивістській натури Риб. Найбільш успішні з народжених в цей час людей здатні поєднувати в собі ці властивості, не піддаючи себе пустим маренням, але і не занурюючись у вир власних турбот.

Водорыбы перебувають у вічній гонитві за життєвим досвідом Для багатьох з них цей досвід є свого роду паливом, яке приводить у дію моторчик їх творчої активності. Але в силу своєї чутливості до будь-яких екстремальних проявів дійсності їм важко зберігати об’єктивність у відносинах із зовнішнім світом, Тому і постають надзвичайно проблематичними їх відчайдушні спроби збалансувати своє життя.

Не намагайтеся відгородитися від зовнішнього світу. Якщо відчуваєте необхідність, ламайте усілякі перешкоди, щоб знову знайти своє «я». Навчіться довірі ~~ це все одно що побороти страх. Не відкидаючи прагнення погнати та висоти і глибини, намагайтеся частіше вибирати серединну дорогу.


Залишити відгук