Діва, Діва Сумісність

Ці партнери представляють собою дзеркальне відображення одне одного. Їх думки, почуття і прагнення ідентичні, але не утворюють єдине ціле. Сумісність знаків Діва, Діва характеризується сухістю і раціональністю у відносинах, тут немає місця почуттям. Діви швидше з радістю розкритикують один одного і розкладуть по поличках взаємні помилки, ніж будуть насолоджуватися спільним дозвіллям. Романтика в цьому союзі повністю замінена не завжди приємною реальністю.

Пара, яку створюють дві Діви, вражає оточуючих видимої сухістю і навмисною діловитістю. Сумісність Діви і Діви стає основою абсолютно незалежних відносин, де кожен партнер живе відокремлено, самостійно вирішуючи всі питання. Єдине, що може об’єднувати таких людей – діти або спільні друзі.

Серед шлюбів, укладених двома Дівами, важко знайти щасливу гармонійну пару. Тут правлять не любов і ніжність, а сухий розрахунок. Між ними звичайно існує домовленість, згідно з якою кожен виконує свою функцію. Все, як і в будь-якому просторі, що оточує Дівчину, згруповано, розкладено і пронумерована. Сторонній людині не зрозуміти такого фанатичного прагнення до порядку, зовсім заміняє будь-які емоції.

Інша сторона, яку має сумісність знаків Діва, Діва — це тенденція до накопичення взаємних образ і недовіри. Кожен партнер ретельно складує в глибині підсвідомості неприємні думки і почуття пробудив у ньому обранець. Не маючи звички з’ясовувати відносини на стадії зародження конфлікту, Діви таким чином риють собі яму. З часом все таємне стає явним, а значить, скандал неминучий. Це єдине, в чому розсудливість Діви її підводить.

Зовнішня холодність і неупередженість представників цього знака Зодіаку насправді таїть у собі бажання отримати дещицю ніжності від партнера. Однак через зайвої раціоналізації і сухості спілкування цих людей вони не здатні пояснити один одному, чого насправді хочуть. Можливо, їм вдасться освоїти мову жестів, тоді їх відносини будуть трохи більш чуттєвими.

Незважаючи на таку відокремленість у відносинах, у Дів може бути дещо спільне – солідний банківський рахунок. Завдяки своїй нестерпним дріб’язковості вони досягнуть успіху в бізнесі і будуть спільно вести справи.

Секрет щастя цієї пари в тому, щоб ставитися один до одного простіше, звертаючи увагу на достоїнства партнера, адже їх не так мало. Вони розумні, чемні і благородні, а до того ж справжні трудоголіки. Їм варто цінувати один одного і проявляти більше турботи. Тоді їм відкриються двері, що ведуть у світ спокою і гармонії.

<-IMAGES->

В союзі знаків діва й Діва надто велике значення буде надаватися дрібниць і охорони здоров’я. Діви починають свій ранок наступним чином: бадьоро підхоплюються з ліжка і біжать на кухню, щоб випити настій із чорносливу. Кожна людина знає, що домашні засоби набагато краще ліків, а Діва в цьому сенсі є справжнім поціновувачем здоров’я.

Але звичку Дів глибоко ховати свої тривоги, немов брудна білизна у шафу, складно назвати верхи здорового глузду. Вся захована в найглибші надра бруд рано чи пізно вилазить назовні, та ще й неймовірно невідповідний час. Нерозумно ховати свої переживання і оплакувати проблеми, але Діви ставляться до проблем, немов до домашнього квітці, не забуваючи поливати його. А при таких умовах все росте дуже швидко.

Дві Діви, які є бізнес-партнерами, родичами або подружжям, дуже часто витрачають багато часу на побудову правильних фраз, що є непрощенним марнотратством. Замість цього можна було встигнути переробити безліч справ: зайнятися чимось практичним або просто запускати повітряних зміїв і гратися в прозорому струмку.

Небезпеку для Діви полягає в тому, що вона часто творить з логіки кумира. Діви впевнені в тому, що завжди існувало повинно існувати завжди. Зате при такому підході допитливу Діву практично неможливо дезорієнтувати. Діви, чий погляд неможливо затьмарити дрібницями, завжди дивляться на речі з широко відкритими очима, прямо спрямувавши погляд у майбутнє. Це ті Діви, які прислухаються до заклику свого покровителя Вулкана.

Сумісність Діва, Діва можна охарактеризувати однією фразою – «маса шуму з дрібниць». Не продзвенів будильник? Хтось обов’язково повинен в цьому винен. Ваза розбилася дорога, не відправлено важливий лист, на банківському рахунку немає грошей, загублений ключ від будинку? Хто розбив вазу, не відправив лист, витратив всі заощадження і втратив ключ?

Діви дуже осмислені, реалістичні, діловиті, не романтичні і нечувственны. Щодо двох Дів складно говорити про любов, скоріше, це необхідність або розрахунок. Зможуть принести наповненість у відносини Дів діти, друзі і спільна власність.

Хоча гармонію в цьому союзі досить складно досягти, зате розлучення або зрада виключені практично повністю. Тут чітко розписано по пунктах справи, обов’язки і любов. Хоча Діви виглядають дуже поміркованими і часом байдужими, вони чекають, коли кохана людина зробить перший крок і доторкнеться до них. Їм простіше спілкуватися знаками. У стосунках вони уникають вульгарності і вульгарності. Союз двох Дів швидше буде ніжним, а не полум’яним.

Успіх союзу між Дівами буде залежати від того, наскільки вони зможуть виправляти свої недоліки, дивлячись на свого партнера. Адже у них так багато спільних рис. Як і всі джерельні знаки зодіаку, ця пара знаків має дуже багато спільного. Так чому ж не винести з цього певні плюси, замість того, щоб без кінця злиться один на одного. Якщо вони не будуть чіплятися один до одного і більше любити себе і партнера, якщо у відносини додати трохи терпіння, трохи гумору, то справа піде набагато краще. Рівновага в цій парі буде особливо міцним, якщо їх Асценденты і Місяця знаходяться в гармонії.


Залишити відгук