День Народження 1 Листопада: Знак Зодіаку — Скорпіон

Енергійні Скорпіони, що народилися в цей день, пристрасно люблять життя. Неспокійний дух і яскравий, цілеспрямований характер роблять з вас справжнього воїна. Однак у вашій амбітною, повної гідності природі є дві різні сторони. Ви можете бути веселим, товариським і відкритим, але при цьому мати схильність до смутку, скритності та хитрості. Ваша сила лежить у здатності протистояти труднощам, поєднуючи стратегічний підхід Скорпіона і агресивність числа народження.

Не викликає подиву, що народжені 1 листопада схильні до нещасних випадків. Їм необхідно керуватися здоровим глуздом для щоденної турботи про своє здоров’я. Для таких енергійних людей рекомендуються активні фізичні вправи, заняття ігровими та іншими видами спорту. Людей, що народилися 1 листопада, залучають бойові мистецтва, однак ними потрібно займатися з великою обережністю і не переходити розумних меж. Що стосується дієти, народжені 1 листопада не відрізняються особливою вередливістю, однак при цьому можуть активно чинити опір спробам упорядкувати їх систему харчування. Вживання алкоголю повинно бути строго обмежено.

Активні люди, народжені 1 листопада, щедро віддають свою енергію тій справі, яку вони обрали. З цим днем пов’язана очевидна привабливість небезпечних видів діяльності. Люди, народжені 1 листопада, не тільки свідомо прагнуть відчути цю небезпеку, але також цілком можуть опинитися в її мережах навіть непомітно для себе. Для народжених в цей день сама можливість відчути лоскотливе нерви хвилювання є найважливішою вимогою, що вони пред’являють до своєї професії. Тривале заняття одноманітною роботою здатне привести їх у стан повної апатії. Їх життя залишається нереалізованою до тих пір, поки вони не знайдуть способу задовольнити свою спрагу сильних переживань. Агресивні нахили такої особистості, як правило, легко знаходять вихід. Однак наполегливість людей, народжених 1 листопада, ніколи не буває образливою для оточуючих, оскільки вони відрізняються прямотою і простодушністю. І все ж багато хто з них здатні на приховані дії. Тому розпізнати їх характер майже ніколи не вдається повною мірою.

Знак Зодіаку 1 Листопада — Скорпіон

Стихія Знака: Вода. Ваш знак Зодіаку відноситься до знаків Води, які відрізняються наступними якостями: витримка, пристрасність, невичерпність нових ідей, розсудливість, гордість, працездатність.

Планета Управитель: Плутон. Відповідає за зв’язок з глибинними психічними процесами та трансформаціями: психоаналіз, екстрасенсорний дар, глибинні зміни особистості, смерть і відродження. Ця планета — головний покровитель для слідчих. Планета у вигнанні – Венера. Її Скорпіони можуть подякувати за почуття власництва, а також відсутність відчуття гармонії всередині себе самих.

Скорпіони самолюбні, самовпевнені. Це люди, яким властива жорсткість, що межує з жорстокістю. Скорпіонам не звикати боротися за місце під сонцем. Представники цього знака не втрачають свого. Скорпіон, народжений 1 листопада, може йти до мети буквально по головах. Жертви його не хвилюють. Головне – результат. Подвійність натури народився 1 листопада Скорпіона ускладнює його міжособистісні відносини. З представником знака складно дружити. Не кожен наважується йому довіряти. Хитрість і скритність заважають Скорпіону виражати свої почуття. Це породжує неправильне сприйняття оточуючими його намірів і мотивів.

Народжених 1 листопада відрізняє неймовірна впевненість у власних силах, проте це властивість найчастіше загрожує для них травмами — фізичними і психологічними. Іншою відмінною рисою є схильність до недооцінки своїх супротивників і бажання відмахнутися від тих, хто закликає їх до більшої обачності.

Народженим 1 листопада необхідно не тільки більш реалістично оцінювати можливості інших людей, але і в цілому навчитися більшої об’єктивності в оцінці дійсності. Їм необхідно почати, і чим раніше, тим краще прислухатися до порад і частіше їм слідувати. Народжені 1 листопада по-справжньому щасливі в мить атаки на вибраному поприщі. Що б не було об’єктом такої атаки (канцелярська робота, прилад, суперник у спортивному змаганні або предмет любовної пристрасті), зупинити їх у цьому пориві вкрай важко. Стиль їх роботи — блискавичний натиск, а не обачні кроки і не удари упівсили. Авральний характер їх дій змушує з ними рахуватись, проте в єдиноборствах вони часто вразливі для небезпечних ударів.

Народжені в цей день, як правило, добре і навіть блискуче розбираються в техніці та інших людей, але при цьому часто не здатні зрозуміти самих себе. Їм треба багато часу, щоб розібратися в глибинних пластах своєї натури. Крім того, як ми вже говорили, народженим 1 листопада підуть на користь менша наступальність і велика обачність. Розвиток тверезого розуму і здорового глузду допоможе їм багато чого досягти в житті.

Чоловік Скорпіон — народився 1 Листопада

Чоловіки, які народилися 1 листопада — можуть пишатися такими властивостями: такий кавалер — грунтовний, проникливий, вірний, емоційний. Чоловіки-Скорпіони легко підкорюють жінок своєю харизмою і чарівністю. Скорпіони люблять робити широкі жести – вони не скупляться на подарунки і сюрпризи, стосунки з ними – справжня буря пристрастей і переживань. Чоловіки-Скорпіони не терплять заперечень і не йдуть на компроміси, вони максималісти, які звикли отримувати свого будь-якою ціною. Часом ця цілеспрямованість межує з одержимістю.

Жінка Скорпіон — яка народилася 1 Листопада

Жінки, чия дата народження припадає на 1 листопада, наділені такими рисами: така дама — похмура, мстива, щедра, таємнича, прониклива, люб’язна. Жінкам-Скорпіонам нудно перебувати в рівних стабільних відносинах, їм постійно потрібні нові емоції та переживання, тому якщо партнер не дає їй цих емоцій, вона влаштовує сцени або шукає новий об’єкт любові. У відносинах жінка-Скорпіон чекає преклоніння і беззаперечного виконання всіх його бажань. Вона звикла бути в центрі уваги, вона постійно в русі, легко вливається в нові компанії і може підтримати будь-яку розмову.

День Народження 1 Листопада

1-го листопада, в останній місяць осені, небесні світила вишиковуються у такому порядку, що на світ народжуються Скорпіони, чиї лідерські якості та організаторські здібності завдяки Сонця в гороскопі посилені, а життєві можливості їм сприяють. Можна назвати їх «альфа-Скорпіонами», які планують досягти своїх цілей за всяку ціну. Вони хочуть завжди домінувати в суспільстві, неодмінно, бути в самому вирі подій, і по можливості, керувати, впливати на події; ні в якому разі не розмінюватися по дрібницях.

Для народжених 1 листопада знак зодіаку Скорпіон, немає нічого цікавіше, ніж розштовхувати конкурентів ліктями на шляху до заповітної мети. І чим складніше вибране терені, тим бажанішим перемога і участь. Захоплені боротьбою, вони випускають з уваги своїх суперників, самовпевнено вважаючи, що вони все передбачили, а про супротивника не варто турбуватися. Коли вони починають усвідомлювати, що їх обійшли, то приходять в лють, і справа може дійти до брутальної бійки. Природно, що ворогів у них вистачає, хоча самі Скорпіони, народжені 1 листопада, незлопам’ятні, вміють прощати. Вступити в конфлікт вони можуть також, захищаючи друзів або просто потребують допомоги, тому що не позбавлені благородства, їм ближче відкритий стиль боротьби, ніж закулісні інтриги.

Тут, хто народився 1 листопада, стають в бойову стійку — пощади не чекай. Сарказм-зброя, якою вони володіють досконало, і вся ядерна енергія Плутона будуть спрямовані на ліквідацію ворога, так що декого може пробити тремтіння. Звичайно, в мирному житті дипломатичність їм би не завадила. Ревнивість, авантюризм, агресія, непоступливість — словом, мінусів в характері народжених 1 листопада знак зодіаку Скорпіон цілком вистачає. Самоїдство, самокопання здатні довести їх до нервового виснаження, так важко бути їм внутрішнім ментором. У такій кількості негативних якостей, здається, може потонути будь-чеснота. Можливо, так і було б, якщо б народжені 1 листопада знак зодіаку Скорпіон не здатні були витягати себе з свого власного болота. Гумор — це добрий помічник для них у таких ситуаціях, а ще друзі, протягивающие їм руку допомоги.

В гороскопі тих, хто народився 1 листопада знак зодіаку Скорпіон, представлені такі риси як зовнішня непроникність, але внутрішня вразливість; спостережливість, кмітливість — хороші задатки для будь-якої професійної діяльності; в молодості романтичні, невпевнені в собі. Відкриті для світу, але іноді ведуть таємну життя. Інтуїтивно-правильне сприйняття інших людей, але власний характер для них загадка. Активне прагнення до матеріального добробуту — розтрати,»гроші палять їм кишеню». Сімейне життя Скорпіонів, які народилися 1 листопада, викликає розчулення і заздрість. Як правило, вони чуйні партнери, надійний тил, багато вимагають, але і віддають стільки ж взамін. Єдине, під час сімейних криз здатні таїтися, замикатися в собі. Ризикувати даремно дуже для них небезпечно, також недобре фанатично працювати. Як правило, фізичне здоров’я міцне, стійке до захворювань.

Любов і Сумісність

Володіють дивовижною інтуїцією, яка допомагає їм відмінно розібратися з оточуючими, але при цьому ніскільки не наближає їх до розуміння себе. І пройде дуже багато часу, перш ніж вони знатимуть усі таємниці свого характеру. І саме з цієї причини і з-за того, що вони значно чутливіші оточуючих, їм судилося грати роль другої скрипки.

Ідеальною парою для Скорпіона стане представник сузір’я Риб або Раку. Риби – такі ж чуттєві, але легко поступаються лідерство, стануть вірними супутниками, здатними гасити надмірну запальність своєї другої половини. Раки, готові віддавати більше, ніж отримувати, також підходять Скорпіонам, які будуть цінувати загадковість і благородство коханого. Найскладніше Скорпіонам буде побудувати відносини з Овнами, Левами і представниками свого знака. Два природжених лідера будуть постійно боротися за владу в парі, що рано чи пізно призведе до завершення роману. Ні один не захоче піти на поступки або скоритися. Однак у цих випадках можливий короткий, але яскравий і пристрасний роман.

Робота і Кар’єра

Народилися 1 листопада є цілеспрямованими, амбітними. Їм притаманний бунтарський дух. Особистості, які з’явилися на світ 1 листопада, справжні воїни. Вони сильні, впевнені в собі. Відрізняє народилися у перший день листопада і ще одна риса – життєлюбність. Такі люди беруть від життя найкраще. Але їх особистість має і іншу сторону. Народжені 1 листопада схильні впадати в зневіру. В цьому стані вони можуть перебувати досить тривалий час. Також народилися 1 листопада відрізняють скритність, хитрість. Вони недовірливі, і люди у відповідь не довіряють їм.

Обраній справі Скорпіони, які з’явилися на світ 1 листопада, віддаються на 110%. Вони є істинними трудоголіками. Сфери діяльності Скорпіони вибирають, як правило, ризикові. Вони жадають небезпеки, подолання труднощів, самоствердження. Скорпіон-підлеглий може стати неугодним начальству. Причиною цього є складний характер і нетерпимість представника знака. Скорпіон-керівник, безумовно, авторитетний. Але слід уникати авторитарного стилю управління.

Здоров’я і Хвороби

Скорпіони, які народилися 1 листопада, можуть постраждати від нещасного випадку. У небезпечних життєвих ситуаціях, так і в побуті нею необхідно дотримуватися обережності. Важливою для Скорпіонів є щоденна турбота про здоров’я. Вона повинна ввійти у звичку. Представникам знаку рекомендується утриматися від вживання алкоголю, кави, інших стимуляторів. Від задоволення до згубної залежності – один крок. Залежний Скорпіон втрачає набагато більше, ніж набуває. Умиротворення на фоні алкоголю і наркотичних речовин є уявним. А втрати (сім’я, гроші, робота) цілком реальні.

Доля і Удача

В цей день народжуються честолюбні, агресивні, замкнуті люди. Вони незалежні, завжди мають свою думку, наполегливо відстоюють його, навіть якщо воно неправильно. Ця негативна риса характеру часом буде створювати великі проблеми у житті, відштовхувати людей. Необхідно навчитися слухати і чути не тільки себе, але й оточуючих, поважати їх думку, стати мудрішими, і тоді ці люди зможуть досягти успіху. Володіючи величезним творчим потенціалом, вони особливо успішно проявляють себе у літературі, мистецтві, театральної діяльності.

Поради Скорпіонам, Народженим 1 Листопада

Скорпіон – особистість напориста, агресивна. Важливо дати вихід цієї агресії. Для цього найкраще підійде спорт. Режим може бути як професійним, так і любительським. Головне, що вам потрібно, — це здоровий глузд. Навчіться оберігати себе в повсякденному житті. Продовжуйте йти вперед, але не забувайте при цьому про тилах. Пізнайте себе більш глибоко.


Залишити відгук