Діва, Телець Сумісність

Сумісність знаків Телець і Діва індивідуальна для кожної пари. У них різні характери, але ці ознаки не є повними протилежностями. Діви цілеспрямовані, організовані, готові йти на поступки. Тельці, навпаки, рідко ставлять для себе цілі, а воліють плавно проживати життя без особливих змін. Також вони трохи егоїстичні в своїй поведінці і не можуть змінити свого способу життя. У Тельців і Дів є спільне – вони люблять створювати домашній затишок, шанують сімейні традиції і поважають батьків.

Обох знаків об’єднує те, що вони не звикли жити фантазіями і мріями. Вони не люблять нічого планувати і придумувати нове, їх влаштовує тихий спокійний спосіб життя. Знаки розуміють, що багато чого доб’ються, якщо будуть довго працювати, а не сподіватися на «авось». Вони не люблять ризикувати і не розуміють, як живуть інші люди. Тельці і Діви дуже цінують один одного. Вони завжди готові дати коханому турботу, ласку, любов, що дає міцний фундамент для побудови гармонійних серйозних стосунків. Вони обидва до цього прагнуть, незважаючи на думки оточуючих, будучи один для одного, насамперед, друзями.

Сумісність Тільця і Діви не завжди ідеальна, і, як в будь-якій парі, у них часто виникають сварки. При цьому у них є своя особливість, що вони ніколи «не виносять сміття з хати». Тельцю не подобається, коли Діва дуже бережлива і намагається тягнути все в будинок. Його і так все влаштовує і він не бачить сенсу щось змінювати. Діви – працьовитий врівноважений знак, який завжди готовий до вдосконалення. Якщо їй запропонують нову роботу з високою заробітною платнею, але заради якої варто підучитися, вона неодмінно погоджується.

Тілець у такому разі готовий далі продовжувати працювати там, де йому все відомо, де всі без сюрпризів. Рано чи пізно це набридне цілеспрямованої Діву, і вона почне підштовхувати партнера змінити роботу, натякаючи йому на це. Часто в їхній родині всі розмови ведуться з ухилом на фінансову тему. Змінити Тільця малоймовірно, а ніжної Діви це зовсім не під силу. Звідси починаються сварки, конфлікти, хоч і проходять вони тихо, а закінчуються мирно.

Діва в результаті з-за свого поступливого характеру погодиться з Тельцем, і вони будуть далі жити спокійно без змін. Як будуть жити ці два знака залежить здебільшого від самих себе, і сумісність знаків Телець і Діва, буде розвиватися більше від побутових і соціальних факторів.

<-IMAGES->

Телець і Діва можуть стати хорошими друзями, для цього у них є безліч підстав. Цнотливість Тельців захоплює Дів, але їх упертість може вибити Діву з колії. Тельцям не подобається, те, що Діви надто обережні в дрібницях і щодо свого здоров’я. Але кмітливість Дів змушує Тільця соромитись.

Ні Телець, ні Діва не відходять від своїх принципів, вони завжди стоять до кінця, навіть якщо навколо розвивається драма чи комедія. Дівам властиво зберігати в душі всі неприємності, які з ними траплялися. Вони дуже злопам’ятні і ніколи не забувають образ. Часом здається, що Дівам доставляє задоволення згадувати про своїх життєвих неприємностей, тому що є над чим поміркувати.

Тельцям теж властиві довгі спогади, причому їм іноді самим хочеться забути про минуле. Так як Тельці вважають, що не варто даремно витрачати час, а займатися спогадами, це і є трата часу. Ця пара знаків є пасивною, підозрілою і обережною. Але завдяки тому, що Тельці і Діви є знаками Землі, обидва ці знаки стають дуже надійними особистостями. Союз Тільця і Діви — це диво. Але якщо вони набираються сміливості зробити перший крок один до одного, то їх любов, дружба або партнерство будуть йти повільним, але впевненим шляхом до розвитку.

Телець перевершує Діву в терпінні. Поєднання слів «терпіння» і «Діва» неможливо. Навіть якщо здається, що зовні Діва спокійна і незворушна, це зовсім не значить, що її душа не перебуває в напрузі. Якщо щось відбувається не за планом Діви, або розвивається дуже повільними темпами, Дівам здається, що світ валиться. Вони могли б набагато спокійніше ставиться до життя, але Меркурій змушує їх вести себе всупереч власній природі і всупереч всім своїм бажанням.

Так як Телець є Постійним знаком, йому вдається добиватися великих успіхів у житті, ніж Діві. Але Діви особливо не страждають проти такого стану речей і не висловлюють свого невдоволення. В астрологічному сенсі «Постійний» означає стійкий до ударів долі і організований знак. Тому Телець стає надійною основою шлюбу, кар’єри і вдома. Діва ж є не постійним знаком. Вони схильні до спілкування з оточуючими і часом, це спілкування призводить до того, що Діви дуже легко відкривають секрети і таємниці.

Основна мета Діви, на її думку, служба світу й оточуючих. В хаос і анархію вони здатні принести мир і порядок, вказавши при цьому на недоліки оточуючих. Таким образів Діва вносить свій внесок у життя близьких людей і забезпечує собі надійну безпеку на майбутнє. Коли Діва, за примхою долі, стає знаменитою і набуває популярність, спочатку вона сприймає все це з ентузіазмом. Але надалі мішура стане дратувати Діву.

Рано чи пізно вона зіпсує відносини з колегами і налаштує пресу проти себе, отримавши масу колючих висловлювань та зауважень. І тоді Діва прийме рішення усамітнитися від усіх і жити своїм життям. До самотності та самотності прагнуть багато Діви.

Тельці, так само як і Діви прагнуть до самоти. Тому Тельцям властиво ближче до похилого віку, тягнуться до землі. Вони насолоджуються деревами, травою і свіжим повітрям. А балакучих і дурних людей Тельці намагаються уникати. В такому стані Телець вважає себе дійсно щасливим і набуває душевну рівновагу і спокій.

Якщо Тельці і Діви до додаткової гармонії знаків володіють ще і гармонією між Місяцем і Сонцем, які відображаються в їх картах народження, то союз обіцяє бути міцним. При такому розвитку подій цілком можливо, що Телець і Діва віддадуть перевагу усамітнитися десь удвох, а не поодинці. Якщо Телець і Діва разом прийдуть до написання роману, то Телець подбає про сюжетної лінії, а Діва складе всі діалоги і простежить за орфографічної, граматичної та пунктуационной грамотністю. Телець буде відповідати за збут роману, і всю фінансову сторону питання візьме на себе.

Знаки Тільця і Діви пов’язує їх основна риса – впертість. Діви можуть посперечатися з упертістю Бика, різниця лише полягає в тому, що Телець упирається по суті, а Діва проявляє впертість у дрібницях.


Залишити відгук