Діва, Скорпіон Сумісність

Союз цих партнерів заснований на магічному тяжінні: вони дивним чином розуміють потреби і почуття один одного. Діва, Скорпіон схильні до самоаналізу, це дозволяє кожному передбачати прагнення партнера. Крім такою незрозумілою зв’язку ці люди ще й відмінно доповнюють один одного, оскільки Скорпіон вносить багато почуттів і емоцій у відносини, а Діва зі своєю схильністю до раціоналізації легко все розкладає по поличках.

Сумісність знаків Діва, Скорпіон обіцяє їм тривалі гармонійні стосунки. Партнери отримують у цьому союзі те, що їм дійсно потрібно. Наприклад, Діва, не здатна висловити свою ніжність до коханого, виявляється понятий Скорпіоном на інтуїтивному рівні. А Скорпіон, отримавши від партнера такий сигнал, не скупиться на прояв ніжності.

Серед загальних якостей у Діви та Скорпіона – шалений неприйняття будь спонтанності. Ці люди звикли все ретельно планувати і аналізувати, будь-який сюрприз може обернутися для них крахом. Обидва партнери володіють аналітичним складом розуму і досить врівноважені, щоб не з’ясовувати стосунки у невластивій їм грубій манері. Мудрості цим знакам дійсно не позичати.

Сумісність Діви та Скорпіона будується на їх взаємоповазі. Скорпіону імпонує постійне прагнення Діви до самовдосконалення. Крім того, Діва здатна надавати гідну підтримку партнеру, при цьому перебуваючи під його захистом і заступництвом. Важливо, що Скорпіон вчить обранця проявляти холоднокровність у найскладніших ситуаціях. Очевидно, що такі відносини не тільки гармонійні, але ще й сприяють постійному розвитку партнерів. У такому союзі обох знаків легко домогтися успіху в справах, хоча Скорпіон відчуває себе спокійніше, коли Діва займається домом і забезпечує захист тилів.

<-IMAGES->

Діва, Скорпіон можуть зіткнутися з певними труднощами в спільному житті. Діва впевнена, що може перевиховати кого завгодно. Але, коли Діва зустрічається зі Скорпіоном, відбувається коротке замикання. Скорпіони не просто не дозволять переробити себе, вони навіть не дозволять аналізувати свою особистість. Якщо Скорпіон і має вади, він не дозволить їх обговорювати. Плутон – покровитель Скорпіона – грізна планета. Скорпіон вже народжений з величезним запасом самовпевненості. І, як це ні дивно, володіючи таким великим зарозумілістю, Скорпіони неймовірно підозрілі, тому нікому не дозволяють хвалити себе.

Скорпіон завжди носить маску, тому неможливо розпізнати його емоцій. Він не підтримує жартів, а якщо Ви вирішите зробити йому сюрприз на день народження, він обов’язково розчарує Вас своєю реакцією. Що ріднить Дів зі Скорпіонами? Так це те, що вони так само не цінують сюрпризів. Всяка несподіванка змушує Діву нервувати. Але на відміну від Скорпіона, Діва не підозріла, бо не розвиває в собі внутрішні страхи. Діви, як і Скорпіони дуже самовпевнені. Діви прагнуть до самовдосконалення. Така суворість до своєї натурі підкуповує Скорпіона.

Скорпіон з добродушністю відносяться до ввічливим і милим Дівчатам, оскільки він розуміють, що Діва не представляє загрози. Тому образ Діви заспокоює войовничий дух Плутона. У присутності Діви Скорпіони відчувають розкутість. А змусити Скорпіона розслабиться не так просто.

Сумісність Діва, Скорпіон являє собою з’єднання Земної і Водної стихії. Такий союз допоможе домогтися Скорпіону успіху в кар’єрі, а перед Дівою відкриває нові можливості. Скорпіон допоможе Діві стати більш холоднокровною і впоратися з поганим настроєм. Ці знаки надають один на одного благотворний вплив. Але відсутність гармонії Асцендентов і Місяця може принести в їхнє ставлення роздратування. У цьому випадку Скорпіон не буде страждати мовчки, а зажадає змін або розриву відносин.

У Діви та Скорпіона багато спільного, тому вони можуть побудувати солідний фундамент для міцного союзу. Скорпіони дуже рідко помиляється, таке якість захоплює Дів. Діва не відчуває до Скорпіону завести, тому Скорпіон не відчуває суперництва. Саме завдяки цьому між ними є свобода у спілкуванні.

Діва не вважає Скорпіона небезпечним або безжальним. В очах Діви Скорпіон – це мужній захисник, який володіє почуттям жалю. Скорпіон теж не дає Діву в образу і не дозволяє називати її нервової і метушливим. Від цього союзу Діва отримає захист Плутону, а у відповідь вона відплатить щирою відданістю. Їх спільним ворогам доведеться дуже погано.

Єдиним недоліком Діви є схильність критикувати всіх і все. Але переконати Діву в цьому неможливо. Діви можуть зізнатися в будь-якому своєму пороці і недоліку, але егоїстами їх точно назвати не можна. Діви вважають своїм обов’язком допомагати всім, хто цього потребує. До того ж їм властиво благородне почуття самозречення.

Якщо Діва, Скорпіон навчаться прислухатися один до одного, їх союз не зможуть зруйнувати не одні доброзичливці. Вони будуть ревнощі оберігати свої відносини і захищати партнера від будь-яких неприємностей.


Залишити відгук