Діва, Стрілець Сумісність

Сумісність знаків Діва, Стрілець – це постійна боротьба двох стихій: Землі і Вогню. При цьому більш важке завдання випало на частку Діви, адже Стрілець – знак темпераментний, його постійно доведеться стримувати, так як він схильний до імпульсивних вчинків. Можливе формування тривалому любовному зв’язку, якщо у Діви вистачить холоднокровності.

Початок відносин Діви і Стрільця супроводжується досить сильним фізичним потягом. Однак слідом за бурхливим романом настають сірі будні, і закохані більш пильно вдивляються в риси характеру один одного. Деякі пари в цей момент припиняють стосунки, але це занадто поспішно. Ті Діви і Стрільці, які знайшли в собі сили зрозуміти прагнення один одного, отримують гарну нагороду.

Сумісність Діви і Стрільця заснована на тому, що кожен у цій парі здатний отримати необхідний розвиток. Діва вчить свого обранця бути більш терплячим і холоднокровним, у що б то не стало досягаючи поставленої мети. Стрілець дає Діві можливість відчути всю красу свободи і радості буття, охоче показуючи це на своєму прикладі. Проте усе питання в тому, чи захочуть представники цих знаків відкрити для себе те, що для них чуже. Таких людей обов’язково повинна об’єднувати спільна справа, тоді вони волею-неволею будуть знаходитися в постійному тісному контакті і разом вирішувати важливі завдання.

У разі якщо партнери будуть більш стримані і стануть керуватися в першу чергу розумом, а не душевними поривами, їм вдасться непогано доповнити один одного. Стрілець – дуже товариський і прямолінійний знак. Діва – дуже добродушна і теж воліє пряме спілкування хитрощів і вивертів. Опинившись разом в суспільстві, вони будуть демонструвати верх дружелюбності і дипломатичності.

<-IMAGES->

Зазвичай у шлюбному союзі між знаками Діва, Стрілець напруга виникає відразу після весілля. Вже в медовий місяць вони відчувають різницю своїх темпераментів, при цьому відчуваючи потужне тяжіння до партнера. Стрільцеві дуже складно звикнути до розпланованого розпорядку Діви. Таке положення Стрільцям не по душі. Стрілець починає частіше думати про свободу і мріяти про нові горизонтах. Він з роздратуванням ставиться до промов Діви про необхідність праці, відповідальності та перспективи.

Стрілець не може зрозуміти, чому навіть любов повинна бути загнана в рамки з прогулянками і ніжністю за розкладом. Зрозумівши про неможливість таких відносин, Стрілець відправляється в океан нової вируючого життя. Але представникам цих знаків просто знаходити спільну мову, спілкуватися і подорожувати. Хоча Діва, на відміну від Стрільця, більше прив’язана до будинку. Але Вулкан, який управляє Дівою, змушує її вирушати на пошуки нового.

Сумісність Діва, Стрілець можлива. Хоча спочатку у відносинах між Дівою і Стрільцем існують труднощі, якщо вони постараються, то зможуть досягти гармонії. Але для цього їм необхідно навчитися бути терпимими по відношенню до партнера.

А першим приводом для сварки послужить банальність — гроші. Стрілець сварить грошима, Діва ж з ощадливістю відноситься до кожної копійки. Діва свою якість називає не скупістю, а ощадливістю. Але Стрілець не посоромиться назвати її скнарою.

Коли Стрілець розуміє, що наламав дров, найкращим способом привернути до себе Діву, буде попросити ради в грошовому питанні. Стрілець знає, що при розмові з Дівою необхідно дивитися їй в очі, оскільки вона не ставиться з недовірою до людей, які відводять очі вбік. Діви обожнюють, коли з ними радяться і з радістю дають безліч порад.

Більшість роблять кар’єру, забезпечують безбідне життя і багату старість, а тільки потім роблять, що їм хочеться. Стрільці віддають перевагу завжди робити тільки те, чого бажають. Коли робота обтяжує їх, то вони без жалю з нею розлучаються і не замислюються про майбутнє. Це шокує поведінка раціональну і працелюбну Діву. Спершу вона стане м’яко натякати Стрільцеві, що не варто себе так вести, а потім буде невпинно його докоряти.

Діву чіпає безкорисливість Стрільця, тому не виключено, що з часом почне дивитися на деякі речі його очима. І Стрілець, в свою чергу, може оцінити акуратність, терпіння і обов’язковість Діви. Безсумнівно, ці знаки надто різні, щоб у них була абсолютно гладка життя. Але любов згладжує всі. Коли Стрілець обіймає Діву, то вона забуває про всі його недоліки, а він прощає їй закиди.

Союз між Дівою і Стрільцем дасть багато обом Сонячним знаках: Діва навчить терпимості і чемності Стрільця, а Стрілець навчить Діву любити волю. Для сторонніх такий союз може здаватися дивним, але дуже швидко Стрілець переконати Діву в тому, що необхідно жити, не озираючись на чужу думку.


Залишити відгук