Діва і Риби Сумісність

Сумісність Діви і Риби – складні і цікаві одночасно. Ці партнери можуть дуже вдало доповнювати один одного, але біда в тому, що їм складно досягти розуміння. Адже кожен з знаків живе у своїй стихії: для Діви це Земля, для Риб – Вода. Представник знака Риби завжди оточений вуаллю загадковості. Його натура інтригує Діву, змушуючи шукати способи розгадати риб’ячу таємницю.

насправді Риби – один з найбільш чуттєвих знаків, але як же Діві зрозуміти це, якщо вона бачить лише холодну маску байдужості? Діва теж не самий відкритий тип людей. Вона буде заворожено дивитися в очі партнеру, але навряд чи відкрито заявить про свої почуття. Тому і страждають ці закохані, що між ними немає достатньої близькості.

Сумісність знаків Діва і Риби тримається на безмежному терпінні першої. Вона всіма силами намагається зберегти стосунки, поки Риби займають себе нереальними фантазіями і безглуздою рефлексією. Не по душі Діві і те, що навколо її обранця постійно утворюються скупчення людей, волали про допомогу, адже Рибам важко кому-небудь відмовити. Крім того, діяльність Діви не знаходить пояснення ліні, властивої партнеру. Все це тягне за собою постійні закиди з боку Діви, а уїдлива критика глибоко ранить серце Риб. Єдиний вихід для партнерів – навчити один одного жити в різних стихіях. Діві доведеться іноді занурюватися в сентиментальні ілюзії, а Риби будуть змушені пристосовуватися до реального життя. Інакше партнерам ніяк не зустрітися в духовному сенсі.

Цим двом важко перебувати поруч. Сумісність Діви і Риби передбачає велике терпіння обох постійну роботу над відносинами. Явні недоліки Діви і Риб надто вже переважують приховані достоїнства, і вони повинні всіма силами старатися ці достоїнства показати партнеру. Проте одного разу подолавши такий бар’єр, вони залишаться разом назавжди. Діва бажає отримати від Риб якщо не океан, то величезне море почуттів, і Риби здатні на такий дар. Діва у відповідь стане тією ниткою, яка буде пов’язувати Риб з реальністю, а також забезпечить їм фінансову захист.

<-IMAGES->

Діва і Риби — це противознаки, які можуть чудово доповнювати один одного. Діви відмінно володіють чоловічими прийомами Меркурія і жіночими – Вулкана. Але слизькі Риби володіють дуже великим запасом хитрощі. Діви і Риби стоять один навпроти одного на астрологічному колесі, вони не виють один з одним, просто у кожного є певні якості, яких немає у партнера.

Діва є еталоном охайності й методичності. Діловий розум Діви сортує всі емоції і враження і розкладає їх по поличках. Діви не спізнюються на роботу, вчасно оплачують рахунки, не засиджуються перед телевізором до глибокої ночі. Діва любить, щоб її будинок, машина, зовнішність та одяг була в ідеальному порядку. Вони не люблять витрачати продуктивну енергію на мрії.

Особисті речі Риб нагадують абстрактні картини Пікассо. Риб забавляє педантичність Дів, але по-справжньому вони розуміють, що коштує менше мріяти і байдикувати, привести в порядок власні речі і думки. Тому Риби очаровуються Дівами протилежної статі, але не люблять Дів власного статі, досконалості яких Риби сприймають як виклик. А Риб не може дратувати нічого сильніше, ніж потреба в суперництві.

Але, не дивлячись на всі глибокі відмінності, Діви і Риби примудряються успішно ладити. Може бути, тут має вплив їх звернення з незнайомцями, з малознайомими особами вони стримані і потайливі. Діві так само є чому повчитися у Риби: навчитися бажати, мріяти і вистачати примхливу фортуну за хвіст. Рибам вдається притворить свої мрії в реальність за допомогою віри в мудрість і добро. Діви є зразком терпіння, але їх терпець неможливо назвати лагідним.

Сонячні Риби являють собою подвійний знак. Адже неспроста символом зодіакального знаку Риб, є дві рибки, які пливуть в протилежні сторони. Риби дуже щедро діляться співчуттям з оточуючими. Саме тому до них варто проявити співчуття і, вже точно, вони гідні симпатії. Риби дуже проникливі і сприйнятливі особистості.

Тверезомислячі Діви можуть виявитися дуже корисними для Риб. А Діви дуже люблять розуміти, що можуть приносити комусь користь. Вони з радістю ввічливо пояснять Рибам, що їх мрії неможливо звернути в життя. Сумісність Діва і Риби неоднозначна, але їх потенційний союз цілком можливий. Вони можуть відмінно доповнити один одного, але нерозуміння партнера може стати серйозною перешкодою.

Практичною Діві складно розуміти лінь і фантазії Риби. Але чуттєвість Риб наповнить їх союз романтикою. А Діва забезпечить стабільність їх спільного життя. Риби зможуть навчитися у Діви жити в ілюзорному, а в реальному світі. А Розмірене життя Діви завдяки фантазіям Риб стане трішки цікавіше. Але щоб все це реалізувати обидва партнера повинні обзавестися терпінням. І їх терпіння обов’язково буде винагороджено.

Дружелюбна і м’яка Риба набуде в Діві дбайливого захисника. Діва стане символом постійності і стабільності в їх відносинах. А Риби наповнять відносини ніжністю. Каменем спотикання може стати фінансове питання, оскільки матеріально неспроможні Риби та практичні Діви не зможуть знаходити в цьому плані спільну мову. Але фінанси не будуть грати головну роль в їх союзі.


Залишити відгук