Діва і Ваги Сумісність

Союз Землі і Повітря створює пилову бурю. Сумісність знаків Терези та Діва навряд чи стане основою міцних гармонійних стосунків. Спільне життя цих партнерів частіше тягне за собою постійне смикання один одного з найменшого приводу. При чому порушником спокою, як не дивно, є Діва. Представник цього знаку часто критикує партнера, не надто добре вибираючи форму висловлювань. Це причина гострих конфліктів між Дівою і Вагами.

Життєві принципи цих людей абсолютно різні. Діва всю енергію звертає в діяльність. Людина, народжена під знаком Діви – стовідсотковий трудоголік, оскільки тільки постійна діяльність дає йому відчути внутрішню рівновагу. Життя Терезів проходить у постійній турботі про себе і комфорт. В результаті на них обрушается потужний шквал звинувачень в ліні і дозвільному поведінці з боку Діви. Терези ж дивуються: навіщо створювати стільки метушні та постійно працювати, адже потрібно насолоджуватися життям тут і зараз! Їм набагато простіше досягти рівноваги, на те вони і Ваги.

Сумісність Ваг і Діви несе в собі можливість формування шлюбу з метою співпраці. У тому випадку, якщо обидва партнери будуть зацікавлені в одній справі, їх відношення стануть вельми плідними.

Незважаючи на більшу ймовірність виникнення конфліктів в парі Діви і Терезів, між ними відбувається і багато приємного. Наприклад, обидва вони люблять порядок і справедливість в усьому. Їм імпонують рівні, без сильних емоційних сплесків, відносини. Діву надихає приголомшлива логіка партнера, а також його животрепетне оптимізм у всьому. Ваги у разі досягнення між партнерами взаєморозуміння навчать Діву радіти кожному моменту життя, не йдучи з головою в роботу.

Сумісність знаків Терези та Діва все ж несе в собі ложку дьогтю, яка отруює прекрасне спільне перебування закоханих. Діву дратує відсутність у Терезів вміння швидко приймати рішення. Тому лінь і повільність повітряного знака досить жорстко караються критикою і уїдливими коментарями з боку Діви.

Діву і Ваг можуть утримати разом або хороша інтимна сумісність, або загальні турботи. Хоча зобов’язання, що сковують цих людей, з часом стають нестерпними для них. В такому випадку Ваги починають шукати пригод на стороні, а Діви мучаться і страждають.

<-IMAGES->

На перших порах відносини знаків Діва, Терези будуть легкими і комфортними для обох. Але це тільки на першому етапі. Ваги часто є душею компанії: вони розумні і веселі. Одне поява Ваг змусить посміхнутися найнудніших особистостей. Ваги здатні оживити навіть сумний розмову і додати блиск тьмяною ідеї. Ваги є практично невразливими, їх неможливо вколоти.

Але ввічливі від природи Діви мають цілий арсенал для того, щоб вколоти непереможних Ваг. Діва не відразу скористається зброєю, спочатку вона буде захоплюватися оптимізмом і красномовством Ваг. Якийсь час між цими знаками буде панувати мир: гармонійні стосунки без зайвих пристрастей. Вони будуть насолоджуватися один одним, не звертаючи уваги на оточуючих. Вони стануть бродити удвох, уникаючи грубих людей, плекати надії партнера і підтримувати його у всьому. Вони не стануть підвищувати голосу, все буде чудово і романтично.

Але незабаром з’ясується, що Дівам не подобаються гучні компанії, і вони не можуть миритися зі світськими бесідами. І якщо Терези будуть наполягати на своєму, то оскільки Діва є Земним знаком, може початися невеликий землетрус. Діва дасть чітко зрозуміти, що не збирається робити того, чого не бажає. Ваги вислухають Діву, зважать всі її аргументи і зрозуміють, що скарги обґрунтовані. Тоді Терезам нічого не залишиться, як прийняти сторону Дів. Світ в їх союзі відновиться знову, але ненадовго.

Діва має золоті руки, тому з ретельністю виконує всі домашні обов’язки. Але Ваги не володіють подібним якістю. Дівам завжди здається, що Ваги створюють тільки видимість роботи і роблять все наполовину. Діва приходить просто в сказ, коли помічає якісь недоробки Ваг. Наприклад, стирчить цвях з плінтуса, погано политий газон або погано вимите машинне лобове скло.

Хоча в основному Ваги і Діви добре уживаються між собою. Будь-які відносини – дружні, родинні, ділові або родинні, буде спокійними і врівноваженими. У Вагах Діва помічає в основному гідності. Їй подобається, як Ваги здатні вирішити будь-які конфлікти. Ваги можуть навчити Діву більш простому відношенню до життя. Навчити їх насолоджуватися життям, а не тільки вести облік невдалих справ і подій.

Терезам подобається працездатність Дів, з цього приводу вони навіть заздрять партнеру. Діві подобається у Вагах справедливість, але дратує нерішучість. Діва не люблять довго зважувати рішення, вона вважає, що на це заняття не варто витрачати дорогоцінний час, тому їй часто здається, що Ваги лінується. Такий вивід абсолютно марний, оскільки за періодом бездіяльності у Терезів завжди слід прилив енергії. Тим більше що людині властиво відпочивати. А це ціле мистецтво вміти підтримувати рівновагу між роботою і відпочинком.

Взагалі натури цих знаків характеризуються великою кількістю подібностей, і це гармонійно впливає на сумісність Діва, Терези. Наприклад, прагнення до порядку Дів і врівноваженість Ваг. Де б не стикалася аури цих двох знаків – в офісі або будинку, зазвичай встановлюється гармонія і щастя. Союз Діви і Терезів – це красивий світ пастельних кольорів. Головне, щоб ці знаки навчилися брати один в одного тільки хороше.


Залишити відгук