Діва, Лев Сумісність

Сумісність Лева та Діви являє собою широкий потенціал для професійного розвитку. Як колеги вони утворюють просто прекрасне поєднання. Але союз двох закоханих між ними і якщо складеться, то не буде особливо пристрасним і цікавим для партнерів.

Лев, зустрівши Дівчину, швидше за все навіть не зверне на неї увагу. Вона ж вперто буде відкривати для Лева свій до неможливого впорядкований і підпорядкований жорстким правилам світ. Лев імпонує Діві своїм запасом здорового глузду, але Діва не дуже приваблює Лева. Якщо трапилося так, що вони утворюють романтичний союз, Лев стає більш приземленим. У відносинах з Дівою він починає прикладати всі зусилля до організації матеріальної основи для сім’ї. Його життя наповнюється рутиною, що, безсумнівно, обтяжує представника царського знака.

Сумісність знаків Лев і Діва і в любовних стосунках більш схожа на ділове партнерство. Діва починає по-своєму організовувати простір, тим не менш, демонструючи свою неперевершену точність в дрібницях і прагнення все розкласти по поличках. Леву доведеться не раз переступити через свою гордість, вислуховуючи її уїдливі висловлювання і терплячи непомірне занудство своєї обраниці. Для нього в ній немає ні найменшої краплі чуттєвості, яка повинна підживлювати пристрасну натуру Лева.

У відносинах з Левом Діва теж страждає: вона відчуває, що царське велич партнера їй недосяжно. Поряд з таким обранцем у неї починає розвиватися комплекс неповноцінності, а напади ревнощів стануть поступово отруювати їх спільне життя. Намагаючись утримати поруч з собою коханого, Діва буде старанно показувати, що вона гарна господиня і видатний кулінар.

Леву, зацікавленому в продовженні відносин з Дівою, слід бути більш м’яким у своїх висловлюваннях. Діві більше імпонує спокійне і чітке пояснення незрозумілої для неї ситуації.

У тому випадку, якщо Львові і Діві вдасться подолати ті негативні моменти, які виникають між ними в силу їх вроджених особистісних якостей, їх сумісність може стати гармонійною і вони можуть стати міцною щасливою парою. В цих відносинах Діва отримає необхідну їй захист благородного хижака, а Лев знайде м’якого сердечного друга, готового покласти все на вівтар їх любові. У такій ситуації сумісність знаків Лев і Діва стає основою міцного союзу, який стоїть в першу чергу на взаємоповазі і трепетно ніжний відношенні один до одного.

Коли світила в знаках Лев і Діва, і інші планети гармонують між собою, ці знаки можуть щасливо йти разом по життю, збираючи квіти і насолоджуючись таким щастям, яке тільки можливо для смертних. Але є такі союзи, в яких відносини більше схоже на садомазохістські. І при цьому не завжди садистом виступає Лев, а безпорадним мазохістом – Діва.

М’які і добродушні Леви перетворюються в садистів із-за схильності вимагати, щоб партнери визнавали їх перевагу. І коли мова йде про Дів, спокуса Лева стає величезним, адже здається, що Діву дуже легко змусити підкоритися. Діви на перший погляд здаються дуже ввічливими і покірними. Але з часом, на превеликий подив, Лев починає помічати, що покірність Діви має межі. Як тільки межа перейдена, Діва видає список своїх невдоволень і всіх вад Лева, а потім спокійно покидає королівські межі Лева. Якщо Діва покидає свого повелителя, вона вже ніколи не повернеться назад.

І ситуація міняється кардинальним чином, Лев стає покірним мазохістом. Діва підминає під себе царственого Лева і з холодною пихою висмикує по одному волоску з його пишною гриви. Вона буде принижувати всі досягнення Лева і показувати наскільки порожні і нікчемні всі його мрії. Через якийсь час це царське тварина остаточно зневіриться в собі і перетвориться в беззахисне кошеня.

Але цей крайній випадок, який, однак, може наступити. Найімовірніше, що Лев не дасть себе перемогти і кинеться з диким ревом на розгублену Дівчину, потім давши їй втекти. Саме такі небезпеки підстерігають цей союз, заснований на вібраціях Сонячного знаку Лева і Земної і одночасно Вогненної Діви.

Але в союзі Лева та Діви, безсумнівно, є і сонячна сторона. Якщо «велика кішка» і Діва зможуть перемогти свої відмінності і створити умови для мирного спільного існування, то в житті вони знайдуть радість і порозуміння. В особі Діви Лев знайде відданого і м’якого товариша, щиро захоплюючогося його царськими достоїнствами. А Діва обзаведеться соратником, який гідний поваги, оскільки Лев дуже мудрий, щедрий, сильний і люблячий.

На Лева можна покластися в скрутні моменти, але при цьому він залишається досить чуттєвим і чуйним до ніжної турботи Діви. Трепетні і теплі стосунки в цій парі знаків виникнуть тоді, коли Лев покаже, що не дозволить постійно критикувати себе і принижує свої достоїнства, а Діва пояснить Леву, що не бажає ставати покірним рабом його королівських гордовитих вимогах. А таке становище справді є магією.

Наскільки сильно у Левах може проявлятися нестриманість, театральність і експансивність, настільки ж сильно може проявлятися і позитивна якість – врівноваженість. Але це відбувається, коли вони можуть побороти своє марнославство і гордість. Леви володіють невичерпним запасом мудрості і здорового глузду. І практичну Діву в таємниці захоплює це якість Лева, але їй варто не соромитися говорити про це царя звірів. Тоді Лев буде їй вдячний і стане набагато більше довіряти, ніж усім іншим.


Залишити відгук