Діва і Козеріг Сумісність

Зустріч двох представників стихії Землі стає початком важливим і тривалих відносин. Сумісність знаків Діва і Козеріг – ідеальна, партнери чудово доповнюють один одного, підтримують у важких ситуаціях і створюють відчутну ауру гармонії і щастя. Ці двоє – по-справжньому родинні душі.

Обидва вони досить стримані в прояві почуттів і намагаються шанобливо ставитися до бажань один одного. Для прагматичної Діви присутність Козерога наповнює життя творчістю і любов’ю. В обмін на натхнення, сприяє розвитку Діви, вона часто виводить свого партнера зі стану депресії, направляючи його енергію в русло практичної діяльності. Взаємна духовна підтримка цих знаків дуже сильна, і дозволяє їм досягати висот не тільки в своїх відносинах, але і в кар’єрі.

Натхненна Діва зазвичай бере турботу про матеріальний добробут на себе, а Козеріг своєю відданістю додає їй впевненості в собі. Незважаючи на те, що обидва знака не є прихильниками конфліктів і вирішують всі проблеми шляхом мирних переговорів, все ж деяка напруга між ними інколи виникає, що пов’язано з замкнутістю Козерога. Цьому земному знаку властиво створювати навколо себе емоційний бар’єр, від якого він сам найбільше страждає. Маскуючи переживання навмисною грубістю і недбалістю, він викликає здивування з боку прямої і раціональної у всьому Діви.

Однак сумісність Діви і Козерога характеризується тим, що Діва, трохи зніяковівши, все ж таки знайде в собі сили розібратися у тонкої душевної організації обранця і зможе дуже тактовно повернути йому добрий настрій. Ці партнери дійсно підходять один одному. Все в їх відносинах гармонійно – і досягнення кар’єрних висот, і організація домашнього вогнища, і виховання дітей. Такій парі можна тільки позаздрити.

<-IMAGES->

Діва і Козеріг діють тільки за правилами, оскільки боятися осуду родичів, друзів і сусідів. Обидва знака серйозно ставляться до грошей. Вони вважають, що гроші – це не зароблені, а зекономлені кошти. Тому Діва і Козеріг воліють витрачати гроші мудро.

Діва і Козеріг вважають сенсом життя і обов’язки. Коли вони відчувають відповідальність за дії, знаходяться від щастя на сьомому небі. Обома знаками управляє здоровий глузд, Діва, Козеріг дивно розсудливі.

Козероги є строгими, люблячими, спокійними, мудрими, надійними і трохи впертими особистостями. Діва теж володіємо масою чеснот, але до них додаються примхи і причіпки, а також зайва метушливість. Діви ненавидять узагальнень. Вони мають блискучим розумом, до того ж гострий наче лезо. Діви обожнюють все розкладати по полицях і деталізувати. До почуттів і спонукань вони також ставляться з анатомічної скрупульозністю.

Козерогові всі риси Діви здаються правильними, він захоплюється її розважливістю, люб’язністю, обережністю і стриманістю. Іноді, Козеріг може дратуватися від зайвої балакучості і хлопотливости Діви. Діва з роздратуванням ставиться до упертості Козерога. Але все це є дрібницею.

Напористі і дуже цілеспрямовані Козероги здаються багатьом людям несимпатичними і холодними натурами. Але Козероги далеко не нечутливі. Просто вони не можуть даремно марнувати свій час і емоції. Діва на підсвідомому рівні визначає, що за холоднокровністю Козерога може ховатися страждання. Точно також Козеріг розуміє, яку біль відчуває Діва, коли її звинувачують у метушливості, прискіпливості і неприроднім поведінці. Діва здатна зробити Козерога кілька емоційніше, раскрепостив його. Вона чудово знає, як ненав’язливо і ніжно розкрити вразливість і душевність Козерога.

Діва і Козеріг воліють ховати глибоко в собі свої мрії і бажання. Для обох знаків самотність є їх притулком від проблем. Таким чином вони прагнуть убезпечити себе від розчарувань і насмішок оточуючих, якими вони здаються надмірно серйозними. Ця їхня схожість багаторазово підвищує шанси на сумісність Діви і Козерога.

У Діви і Козерога стає легко на серці, коли вони знаходяться удвох, тому вони завжди присвячують партнера в свої секрети. Вони повністю довіряють один одному: разом плачуть і радіють, віддають в потаємні мрії і діляться тривогами і багатим життєвим досвідом. Тільки Земні знаки здатні насолоджуватися цим. Десь у глибині ховається під землею чисте золото, в очікуванні поки його виявлять. Так і в самотніх серцях цих знаках заховано золото мудрості, яке може дістатися тільки терплячому людині.

Діва і Козеріг є спорідненими душами. Якщо в парі існує взаєморозуміння, то партнери краще ладнають один з одним. У цьому астрологічному союзі присутній творчий і романтичний заряд. Але вогонь почуттів необхідно підтримувати спільною роботою. А реалізм і практицизм обох особистостей досить ускладнює цей процес. Сімейна рутина може створити в дуже короткі терміни з цього творчого союзу поганий сценарій.


Залишити відгук