Діва, Рак Сумісність

В цьому союзі не буде пристрасті, але зате вийдуть чудові партнерські або родинні стосунки. Сумісність знаків Рак і Діва характерна тим, що вони є прекрасним доповненням один одного.

Це зустріч двох партнерів, яким цікаво удвох. Рак привносить у відносини емоційність і чуттєвість, а Діва – холодну раціональність і тверезе мислення. Приземленість Діви допомагає їй не залежати від перепадів настрою партнера і навіть заспокоювати його в періоди депресії без шкоди власному моральному здоров’ю. Єдина проблема в союзі цих двох протилежностей – прагнення до Раку собственничеству і небажання Діви терпіти будь-яке обмеження свободи.

Сумісність знаків Рак і Діва не дає їм відчути всю гаму почуттів – від боязкою ніжності до всепоглинаючої пристрасті. Однак вони знаходять своє щастя в спільній практичній діяльності. Ця пара може досягти в суспільстві непоганих висот завдяки своїй прагматичності. Кожному з партнерів як повітря необхідна фінансова стабільність, і вони спільно її досягають. А вже в умінні зберегти накопичене стан Раку і Діві немає рівних серед знаків Зодіаку. У поєднанні зі стабільністю емоційного фону такі відносини можуть тривати вічно і стати хорошою основою міцної сім’ї. Можливо, все ж чогось їм не буде вистачати, тому набагато краще, якщо Рак і Діва зустрінуть один одного в більш зрілому віці, коли вже є певний досвід. Раку після бурхливого періоду романтичного життя потрібні спокійні води, а Діва, яка відчула на собі гіркоту юнацьких невдач, шукає заспокоєння.

Сумісність Раку і Діви досить природна, їм не доводиться йти на жертви, щоб бути партнерами. Кожен залишається самим собою, при цьому знаходячи свою другу половину. Вони гармонійно доповнюють одне одного. Їх союз стає настільки глибоким і надійним, що Рак і Діва вже не можуть прожити поза цих відносин.

<-IMAGES->

Складно припустити, що Рак і Діва мають щось спільне між собою. Простіше уявити, що у Рака з Дівою не може бути схожих інтересів. Ну що робити цим знакам разом? Рак може лише схопити Панну за палець ноги, а Діва може лише швидко втекти від нього.

Рак – нічний творіння моря. Діва теж має відношення до ночі, але не до водної стихії. Земля по більшій частині складається з води, і коли її занадто мало, вона пересихає. Тому зв’язок між Водяним знаком Раку і Земним знаком Діви є очевидною.

Більшість Дів не люблять пов’язувати свою розпланувальної та схематизированную життя з дивними і імпульсивними людьми, а такими вони вважають практично всіх оточуючих. Але водна стихія Раку здатна заспокоювати Діву і змушувати її забувати про дискомфорт. Рак створює з допомогою ніжності і м’якості відчуття гладкого озера, де можна зірвати латаття або милуватися зграйками риб. Діва починає відчувати себе розслаблено і спокійно, не боячись, що її почнуть керувати і обмежувати її в чомусь. Як помиляється у цих умовиводах наївна Діва.

Якщо ці знаки подорожують разом, Діву починають дратувати особисті речі Раку, які неодмінно слідують за ним. Адже для її багажу зовсім не залишається вільного місця. Тому, на думку Діви, Раку варто відмовитися від кількох своїх речей, на користь її більш необхідного багажу. Діви можуть бути дуже скупими, але на свої забаганки, до яких вони так звикли, і не шкодують грошей. Діви відповідально підходять до своєї роботи, іноді робота стає для них просто маною. Раки таке завзяття Дів приймають за доброчесність. Страх фінансової кризи і страх бідності є самими страшними проблемами для цієї пари. І складно визначити, хто більше цінує гроші Рак або Діва.

Коли аури Раку і Діви з’єднуються в єдине ціле, вони здатні лікувати фізичні і моральні недуги у людей. Але це стосується лише оточуючих, собі допомогти їм не вдається. Вони навпаки, можуть довести свій стан до важкої депресії і хронічної хвороби. Але вони завжди з готовністю допомагають партнеру і вислуховують всі його скарги. Коли Місяць убуває, вона змушує плакати Раків над спогадами минулого чи від страху жахливого майбутнього, в такі моменти ніжна Діва виявиться поруч і утешет Раку.

Обидва знака є відповідальними і надійними працівниками. Обидва можуть насолоджуватися роботою, а не розглядати її як необхідну ярмо. Для Діви це якість Раку є дуже цінним, оскільки добре виконану роботу, вона сприймає як нагороду. Раку подобається працювати, тому що завдяки роботі у нього накопичуються гроші. Раки не люблять втрачати, вони збирають гроші, для забезпечення собі надійне майбутнє. Рак завжди замислюється, що може настати якась катастрофа, коли накопичені гроші будуть дуже до речі. Наприклад, може статися пожежа або повінь, може початися фінансова криза або обрушиться на світ бубонна чума.

За частину заощаджень Діва теж проявляє завидну постійність, адже найбільше вона боїться бути залежною від когось. Поряд з Раком Діва не турбується про своє благополуччя. Рак теж готовий із задоволенням зануритися в прохолодну спокій Дів. Але на їх шляху є перешкода — Діва не виносить, коли виявляється почуття власництва. А для Раків власництво не віддільно від люблячої теплоти і турботи. Раки не люблять відкривати про себе таємниці, але сунуть свій ніс у всі чужі проблеми. Це дуже не подобається Дівам.

Після закінчення якогось часу турбота Раків, сприймається Дівами як в’язниця. В такий момент Раку краще попятится тому, і надати Діві свободу. У підсумку Діва повернеться, але стане висловлювати претензії до «місячної» особистості. Діва в момент повернення зронить лише одну сльозинку, Рак ж вимолюючи прощення, проллє цілий водоспад сліз. Відтанув, Діва теж вирішить вибачитися, адже вона знає, що почуттям не можна давати заіржавіти, інакше вже нічого не вийде повернути назад.

Більшість спілок Водної і Земної стихії, навіть розпадаючись, не зникають безслідно і можуть відродитися знову в будь-який, самий несподіваний момент.


Залишити відгук