День Народження 9 Травня: Знак Зодіаку — Телець

Народилися 9 травня мають мрійливістю, практичністю і завзятістю Тільця. Вразливий, з розвиненою уявою, ви щиро любите мистецтво і красу. Володіючи всім необхідним для розвитку артистизму, ви втілюєте його на практиці, отримуючи велике задоволення від використання своїх талантів у створенні штучок, які не тільки красиві, але і корисні. Багато народжені в цей день стають художниками, письменниками, музикантами, акторами, режисерами, архітекторами і винахідниками, що перетворюють свої мрії й образи в комерційно успішні проекти.

Народженим 9 травня слід побоюватися марсіанських тенденцій своєї натури, гніву і нерозсудливості, які можуть спричинити за собою фізичні травми. Будучи людьми сміливими й відчайдушними, народжені 9 травня не завжди повною мірою усвідомлюють потенційну небезпеку стресових ситуацій. Навчившись дистан-цироваться від емоцій, проявляти терпимість, народжені 9 травня нададуть неоціненну послугу своєму здоров’ю та благополуччю. Їм можна порекомендувати різного роду медитації, йогу, психотерапію. У дієті корисно обмежити вживання м’яса та цукру. Овочі і фрукти, злаки, риба — надзвичайно корисні.

Народжені 9 травня мають загостреним почуттям справедливості, вони надзвичайно надійні особистості і надихають людей на настільки ж трепетне ставлення до виконання даних колись обіцянку. Підтримати правое дело — природна потреба для цих воістину одержимих людей. Більше того: їм вистачає сміливості вступити в сутичку за свої ідеали, навіть пожертвувати собою заради їх здійснення. Певну проблему для народжених 9 травня є надмірна захопленість ідеями, починаннями або цілями, яка не передбачає ретельного планування дій.

Знак Зодіаку 9 Травня — Телець

Стихія Знака: Земля. Ваш знак Зодіаку відноситься до знаків Землі, які виділяються любов’ю до природи і красою, добротою, душевністю, надійністю, м’якістю.

Планета Управитель: Венера. Телець отримує від неї почуття прекрасного, а також уміння рахувати гроші. Вплив Венери ідеально для представників богеми, живописців і людей, які працюють з готівкою. Планета у вигнанні – Плутон. Відповідальна за невміння використовувати чужі ресурси і працю, і бути щедрим.

У день Перемоги народжуються творчі мрійливі Тельці, які найчастіше стають артистами, музикантами, художниками, архітекторами, письменниками, режисерами, винахідниками, але при цьому володіють достатньою діловою хваткою для успішного продажу своїх творів і накопичення грошей. Вони люблять культуру, красу і мистецтво, гостро відчувають прекрасне, із задоволенням створюють красиві і неодмінно корисні речі.

справді, багато з тих, хто народився в цей день, роками, а то й десятиліттями марять нездійсненними мріями. Причому, навіть усвідомлюючи недосяжність мети, вони насилу відступають. Ось чому народженим 9 травня слід засвоїти, що періодично цілком можна відмовлятися від нереальних цілей і сподівань, оцінюючи життя такий, яка вона є. Незалежно від своїх фізичних даних, народжені 9 травня випромінюють потік шаленій енергії, ігнорувати яку просто неможливо. Втім, агресивність їм не властива; їх сила — в активній і продуманої обороні, зазвичай спрямованої на захист тих, хто не може постояти за себе.

Народжені 9 травня володіють яскравою харизмою, залучає до них загальну увагу; у них багато друзів і доброзичливців. Єдина проблема для цих людей — їх гнів, який буває страшний. Друзі, приятелі, близькі добре знають, як зовні спокійні і розважливі особистості, народжені 9 травня, перетворюються в монстрів, варто зачепити їх за живе, тому рано чи пізно перед ними постає проблема контролю своїх емоцій — хоча б заради спокою близьких людей. Народжені 9 травня завжди виступають на стороні ображених і скривджених. Вони ненавидять тиранію в усіх її проявах, що надходить як від окремих могутніх осіб, так і від владних структур будь-якого рангу. Якщо їх щось не влаштовує, настрій пригніченості, в якому вони перебувають, передається оточуючим. Однак смуток — далеко не типова риса тих, хто звик до останнього відстоювати свої переконання, засновані на принципах служіння вищим ідеалам гуманізму і доброти.

Народжені 9 травня не схильні тринькати кошти і енергію на порожні починання. Вони шукають гідні сфери застосування своїх сил та можливостей і, як правило, домагаються блискучих результатів. Коли вони ставлять перед собою реалістичні цілі, їм вдається досягти успіху і в якості творчих діячів, і в якості бізнесменів. І все-таки неодмінною запорукою їх успіху в житті залишається самоконтроль.

Чоловік Телець — народився 9 Травня

Чоловіки, що з’явилися на світ 9 травня, володіють наступними особливостями: реалістичністю, музикальністю, чесністю. Тельці не відрізняються ідеалізмом, вважаючи за краще аналізувати і вибирати комфортну для себе жінку на все життя. Вони воліють рівноправні відносини, а вступивши в шлюб, рідко розлучаються.

Жінка Телець — народилася 9 Травня

Жінки, народжені 9 травня, володіють наступними відмінностями натури: вірністю, приземленістю, а також рішучістю. Тельці – одні з найкрасивіших жінок зодіакального сузір’я, що відрізняються потужною сексуальною енергією і прагненням бути в центрі уваги. Нерідко вони стають душею компанії, при цьому не претендують на безумовне лідерство.

День Народження 9 Травня

9 травня – день найбільш енергійних Тельців. Дата визначається як день, присвячений моральної сміливості і незалежності. Не дивно, що люди, які відзначають свій день 9 травня, відрізняються сверхгострій жагою справедливості. Ці особистості – опора і скеля. Вони надійні і стабільні. Вони завжди борються за справедливість. І це не просто слова. Дані люди практично завжди знаходяться в стані боротьби. Вони не бояться вступити у відкриту конфронтацію за власні ідеали і принципи.

Всі люди, які народжені 9 травня, одержимі своїми ідеями. Це їхній плюс і відвертий мінус. Найчастіше така фанатична захопленість спонтанна. Тельці можуть присвятити багато тижнів і навіть років того, що апріорі ніколи не здійсниться. Нерідко вони самі розуміють, що їх бажання ніколи не здійсниться, але не можуть відмовитися від нього. Саме тому цим особистостям рекомендується почати оцінювати всі реалії життя такими, якими вони є по факту.

Ключова особливість Телят, народжених 9 травня, — невгамовна енергія. Це божевільний потік, який не можна не помітити. При цьому їм зовсім чужі злість і агресія. Міць і сила цих людей проявляються в першу чергу в процесі боротьби за слабких, знедолених, хворих. У людей, хто святкує день народження 9 травня, дуже багато приятелів, друзів, знайомих. Вони харизматичні і дуже привабливі. Єдиний недолік, яким вони володіють, — сильний гнів. Перевтілення може бути миттєвим. Буквально хвилину тому ці люди посміхаються і мило жартують, а потім стають справжнім торнадо. Це не спонтанні спалахи агресії. Злими ці особи можуть стати тільки в тій ситуації, якщо їх зачепити за живе.

Народжені 9 травня люди – це справжні захисники. За своїми спинами вони ховають всіх тих, хто ображений або в чомусь обмежена. Для них немає більших ворогів, ніж тиранія і несправедливість. Що дивно, ці особи рідко бувають у стані зневіри і туги. Однак варто враховувати, якщо такі Тельці пригнічені і роздратовані, дане настрій миттєво буде передано і всім оточуючим.

Ті, хто народився 9 травня, — служителі ідей людяності, доброти, гуманізму. За них вони борються до останнього подиху. При цьому дані Тельці дуже економлять свою енергію. Власним потенціалом вони не готові розкидатися. Дані люди ніколи не починають порожніх, непотрібних справ. Свої сили вони вкладають і направляють в серйозні русла. Саме тому часто їм по плечу будь-які висоти. Багато Тельців домагаються вражаючих результатів. Головне для них – поставити адекватну мету, досягти якої насправді реально.

Особи, які з’явилися на світ 9 травня, можуть стати відмінними бізнесменами. Вони можуть домогтися блискучих результатів творчої діяльності. Основне, чому таким Тельцям рекомендується навчитися, — це гнучкість і самоконтроль. Якщо їм вдасться стримувати свій гнів і норов, згладити надмірну різкість у висловлюваннях, то вони неодмінно будуть щасливими і успішними.

Любов і Сумісність

Ви прагнете до стабільної, спокійній домашній життя і насолоджуєтеся близькістю інтимного союзу, проте схильність до смутку і надчутливість можуть зробити життя з вами складною із-за частих змін настрою.

Кращі спілки у практичних Тельців складаються з іншими представниками стихії Земля – Дівами і Козерогами. Всі троє – стабільні, серйозні, не шукають випадкових зв’язків, люблячі чуттєві задоволення і комфорт. При цьому з четвертим представником знаку Землі – Вагами – стосунки не складаються – більш брутальний і сильний Телець дратується поверховістю і рафинированностью партнера. Суперечливий, але пристрасний союз можливий зі Скорпіоном.

Після 30 Тельці змінюють свої пріоритети і філософські погляди, а тому можливі варіанти їх зближення з вогняними знаками – Близнюками і Овнами. Близнюки вносять в життя практичного Тільця інтелект, однак легковажність і непостійність Близнюків здатні зруйнувати гармонію. Союз з Овном здатний додати Тельцю потужної життєвої енергії, проте здебільшого він базується на сексі, а не на спільних інтересах. Непримиренний і егоїстичний союз чекає Тельців і Львів, але самий рідкісний варіант – відносини зі Стрільцем.

Робота і Кар’єра

Ці люди завжди вірні своєму слову і надихають людей на таке ж благородна поведінка. Вони завжди з радістю захищають слабких, вкрай цінують справедливість, самі по собі надійні і сильні. Вони будуть битися до останнього за свої ідеї і ідеали, не замислюючись, пожертвують собою і своїми інтересами заради благої справи. Захоплюються вони швидко і сильно, але ось плани будувати не люблять і не люблять чітко продумувати свої дії. Часто ці люди живуть якимись фантастичними мріями, причому вони можуть прожити так все життя.

Якщо вони розуміють, що їх цілі недосяжні, їм все одно важко відступитися і переключити свою увагу на щось інше. Їм потрібно виробляти в собі філософський погляд на світ і розуміння, що життя варто приймати такою, якою вона є, адже бажати неможливої марно. Немає нічого ганебного чи негідної в тому, щоб відмовитися від недосяжних цілей і зосередитися на завданнях нехай простіше, але зате цілком здійсненних. Народжені 9 травня завжди активні, вони сповнені нестримної енергії, ніби всередині них палає якесь полум’я. Вони рідко нападають першими, але боронити себе і захищати слабких люто.

Здоров’я і Хвороби

Народилися 9 травня люди іноді виявляють крайню ступінь емоційності, можуть вплутатися в бійку, в гніві розбити щось і поранити самих себе. Їм потрібно вчитися стримувати подібну руйнівність. Ці сміливі і навіть відчайдушні люди можуть іноді не віддавати собі звіту у своїх діях. До того ж вони явно недооцінюють силу стресу, який дуже сильно підточує організм зсередини.

Їм потрібно вчитися терпінню і терпимості, вчитися абстрагуватися від зачіпають їх речей, таким чином вони зможуть зберегти своє здоров’я на довгі роки. Допоможуть в цьому заняття йогою, відвідування психотерапевта або психолога, вивчення технік медитацій і розслаблення – все, що допоможе тримати себе в руках. Що стосується раціону, то слід їсти менше цукру і м’ясних страв, віддаючи перевагу фруктам, риби, круп, овочів.

Доля і Удача

В цей день народжуються щасливі люди, що володіють великими можливостями, вони наділені різноманітними талантами, їм буде супроводжувати успіх у будь-якій справі, яку вони оберуть. Народилася 9 травня потрібно навчитися бути більш впевненими, рішучими, проявляти твердість характеру, коли це необхідно. Якщо вони придбають і зміцнять необхідні якості, то життя їх буде прекрасна. В іншому випадку слабохарактерність не дозволить їм стати успішними, їх ідеями, плодами їхньої праці будуть користуватися інші.

Поради Тельцям, Народженим 9 Травня

Ці люди завжди привабливі і оточені друзями і приятелями. Вони в центрі уваги, але ворогів у них теж багато, тому що вони зовсім не вміють стримувати свій дикий, страшний гнів, який перетворює їх в зовсім інших людей, чудовиська. Від спокійних і серйозних людей не залишається нічого, коли злість перетворює їх, — це засмучує і лякає в тому числі і їх близьких, тому заради близьких народженим 9 травня потрібно вчитися стримуватися. Адже в цілому це шляхетні люди, які завжди захищають слабких і несправедливо скривджених. Тирани на будь-якому рівні і в будь-якому своєму прояві, будь то люди або організації – завжди їхні найлютіші вороги.

Сильні емоції цих людей передаються тим, хто їх оточує, так, варто їм засумувати, як своєю тугою вони заражають і тих, хто поруч. Але довго сумувати ці люди не вміють, так як є діячами і борцями за вдачею. Вони гуманісти, але, що називається, добро з кулаками, яке не стане терпляче зносити образи, а сильно і потужно дасть здачі. Свій час і енергію ці люди не витрачають на негідні справи або просту життєву суєту. Вони завжди шукають серйозну сферу застосування своїх здібностей і зазвичай знаходять таку. З них виходять і успішні люди мистецтва, і успішні ділові люди, якщо вони стануть орієнтуватися на реально досяжні цілі. Але самий головний секрет їхнього успіху – це оволодіння своїми емоціями і робота зі своєї вродженої обуренням і гнівом.


Залишити відгук