Діва Сумісність

Серед усіх представників зодіакального кола Діва виділяється своєю акуратністю, аналітичним розумом, спостережливістю і охайністю. Діва не потерпить у своїй обстановці відсутності порядку, вона любить працювати сама, і змушує працювати оточуючих. Обережність і проникливість Діви допомагають їй не вступати в сумнівні підприємства, але часто підозрілість і прискіпливість до оточуючих є причиною їхнього невдоволення, і, як наслідок, конфліктів.

Діва дуже незалежна, вона завжди має свою думку, і її дуже важко переконати. Вона любить і вміє працювати, намагається досягти успіху в тій справі, за яку береться. Діва завжди доводить розпочате до кінця, а зміна діяльності, безладне метання інших людей її дуже дратує. Критика Діви завжди справедлива, але безапеляційні зауваження часто зачіпають співрозмовників за живе, породжуючи образи. Вона не любить компромісів, і майже ніколи не погоджується на «світову», вважаючи за краще відстоювати свою точку зору до кінця.

Емоційна «уплощенность», зарозуміла холодність Діви часто є причиною, по якій вона втрачає друзів і супутників життя, залишаючись в гордій самоті. До претендента на руку і серце Діва пред’являє високі, часто – завищені вимоги, намагаючись знайти ідеального людини. Догодити Діві буває дуже важко, але коли вона закохана, вона сама готова догоджати своєму партнеру, погоджуючись і на компроміси, і на «світову».

Найбільш сумісними знаками з Дівою, як правило, вважаються Телець, Рак, Скорпіон і Козеріг. Найменш сумісними знаками з Дівою, як правило, вважаються Близнюки і Стрілець.

<-IMAGES->

Ця таблиця показує середні результати відносин Діви з кожним із знаків зодіаку. Посилання в таблиці ведуть на додаткові статті про сумісність Діви, які більш докладно описують даний вид відносин.

Кожна комбінація Діви з іншими знаками зодіаку має свої сильні і слабкі сторони, і майже кожна з них володіє своїми особливостями і унікальними особливостями. У зв’язку з цим кожної можливої комбінації присвячена окрема стаття, в якій більш детально розглянуті всі сильні і слабкі місця цих відносин. Астрологічна зв’язок часто може відрізнятися від класичних канонів, тому ми рекомендуємо ознайомитися з описами самих знаків, вивчити особливості їх характеру, а також подивитися на відносини з точки зору кожного партнера окремо.


Залишити відгук