Телець і Діва Сумісність

Ці двоє відмінно підходять один до одного і створюють гармонійну пару. Оптимальним буде такий союз, в якому Телець буде виступати ідеологом, а Діва – виконавцем. Втім, в даному випадку розподіл обов’язків не грає такий вже суттєвої ролі і партнери часто змінюються ними.

Телець завжди знає, в якому напрямку рухатися і що робити, а Діва інтуїтивно розуміє, як саме потрібно діяти. Любов Діви окрилює Тельця, відкриваючи перед ним небачені можливості. Діва сприймає тільця не тільки, як об’єкт обожнювання, але і як наставника — разом з ним вона вдосконалюється і росте духовно.

Телець здатний найбільш повноцінно розкрити свої творчі можливості завдяки расчетливому і практичного розуму Діви, проявляючи при цьому увагу і душевну тонкість, якої так потребує Діва. У цій парі зазвичай більше працювати доводиться Діві, але їй це не в тягар. Люди, народжені під цим знаком, зазвичай працьовиті. До того ж – без праці не витягнеш і рибку зі ставка, а рибку любить і Діва, і Телець. Заради результату вони обоє будуть працювати в повну силу.

<-IMAGES->

Сумісність знаків Телець і Діва індивідуальна для кожної пари. У них різні характери, але ці ознаки не є повними протилежностями. Діви цілеспрямовані, організовані, готові йти на поступки. Тельці, навпаки, рідко ставлять для себе цілі, а воліють плавно проживати життя без особливих змін. Також вони трохи егоїстичні в своїй поведінці і не можуть змінити свого способу життя. У Тельців і Дів є спільне – вони люблять створювати домашній затишок, шанують сімейні традиції і поважають батьків.

Телець і Діва — сумісність знаковОбеих знаків об’єднує те, що вони не звикли жити фантазіями і мріями. Вони не люблять нічого планувати і придумувати нове, їх влаштовує тихий спокійний спосіб життя. Знаки розуміють, що багато чого доб’ються, якщо будуть довго працювати, а не сподіватися на «авось». Вони не люблять ризикувати і не розуміють, як живуть інші люди. Тельці і Діви дуже цінують один одного. Вони завжди готові дати коханому турботу, ласку, любов, що дає міцний фундамент для побудови гармонійних серйозних стосунків. Вони обидва до цього прагнуть, незважаючи на думки оточуючих, будучи один для одного, насамперед, друзями.

Сумісність Тільця і Діви не завжди ідеальна, і, як в будь-якій парі, у них часто виникають сварки. При цьому у них є своя особливість, що вони ніколи «не виносять сміття з хати». Тельцю не подобається, коли Діва дуже бережлива і намагається тягнути все в будинок. Його і так все влаштовує і він не бачить сенсу щось змінювати. Діви – працьовитий врівноважений знак, який завжди готовий до вдосконалення. Якщо їй запропонують нову роботу з високою заробітною платнею, але заради якої варто підучитися, вона неодмінно погоджується.

Тілець у такому разі готовий далі продовжувати працювати там, де йому все відомо, де всі без сюрпризів. Рано чи пізно це набридне цілеспрямованої Діву, і вона почне підштовхувати партнера змінити роботу, натякаючи йому на це. Часто в їхній родині всі розмови ведуться з ухилом на фінансову тему. Змінити Тільця малоймовірно, а ніжної Діви це зовсім не під силу. Звідси починаються сварки, конфлікти, хоч і проходять вони тихо, а закінчуються мирно.

Діва в результаті з-за свого поступливого характеру погодиться з Тельцем, і вони будуть далі жити спокійно без змін. Як будуть жити ці два знака залежить здебільшого від самих себе, і сумісність знаків Телець і Діва, буде розвиватися більше від побутових і соціальних факторів.


Залишити відгук