Телець і телець Сумісність

Що можна сказати про парі, що складається з двох спокійних, надійних і тихих людей? Комусь такий союз здасться нудним. Але тільки не самим Тельцям. Їм цілком комфортно разом. Вони чудово розуміють один одного і вгадують бажання партнера з півслова.

Для Тельців важливу роль відіграють матеріальні аспекти життя, тому основну частину своєї енергії вони витрачають на роботу. Якщо Тельців двоє – вони із задоволенням працюють в одній упряжці. Для них розміреність життя означає впевненість у завтрашньому дні, яку Тельці так високо цінують.

Відносини в парі Тільця, як правило, засновані на діловій, практичній основі. Найчастіше ці стосунки тривалі і стабільні. І не стільки внаслідок глибоких почуттів одне до одного, скільки від небажання що-небудь міняти.

Сім’я для Тельця – понад усе. Май Телець таку можливість, він взагалі ніколи не покидав свій затишний будинок! Втім, це не так вже й добре, адже залишаючись в одній точці не можна удосконалюватися. Тому Тельці не люблять змін і не прагнуть до них, воліючи звичний порядок речей і усталений розклад. Оберігаючи свій зручний світ від вторгнення свіжого вітру змін, Тельці роблять його більш уразливим.

Відносини в парі двох Тельців головним чином будуються на звичці. Їм добре разом, вони особливо не напружуються, вони притерлися один до одного. Так навіщо щось змінювати, якщо і так непогано? Тельці вперті, вони мислять і діють по інерції і зовсім не хочуть ніяких нових можливостей.

<-IMAGES->

Телець – це спокійний врівноважений знак, який цінує домашній затишок, вірність, стабільність, володіє величезною витримкою. Коли зустрічаються два таких знаки, то це точно надовго. Сумісність Телець — Телець знаків дуже висока, адже при першій зустрічі вони бачать один в одному споріднену душу. Часто у них збігаються погляди на життя, є спільні інтереси, адже характери майже однакові.

Оточуючим відносини Тельців здадуться одноманітними і нудними, адже обидва віддадуть перевагу тихий сімейний відпочинок біля телевізора якого-небудь заходу. Ця монотонність може тільки здаватися, адже насправді у них повне взаєморозуміння і тиха сімейна гармонія без сварок і розбіжностей. Вони можуть виникнути тільки на тлі побутових питань, адже всі Тельці «одомашнені», і для кожного дуже важливо якого кольору будуть штори або де будуть купувати новий праска.

В такому випадку, якщо думки розходяться, кожен буде стояти на своєму. Їх об’єднує ще боязнь до новизни, до чогось абсолютно невідомому. Важливо обом Тельцям зрозуміти, що потрібно навчитися поступатися, підтримуючи один одного, і не обмежуватись обговоренням лише побутових питань.

Сумісність Тілець — Бик вважається високою через те, що вони обидва уникають змін. Часто їм буває складно навіть сходити подати на розлучення, адже потрібно буде звикати до незнайомої способу життя. З цієї ж причини вони будуть довго зустрічатися, адже кожен боїться першим зважитися на такий відповідальний крок. Пасивність і відсутність ініціативи – властиво Тельцям. Їм буде комфортніше, якщо партнер буде вирішувати за нього. Від цього їм важко брати на себе нові зобов’язання і почати з кимось спільне проживання.

У відносинах Бика — Тельця є ще одна риса – передбачуваність. Їм не властиво зображати когось, вони ведуть себе природно. Для початку спільного життя – це величезний плюс, адже відразу знаєш, з ким будеш проживати, без сюрпризів. Але це можна назвати і мінусом, адже перевиховати Тільця практично неможливо. Якщо він щось придумав і у нього чіткий план в голові, поміняти рішення його не змусити.

Також погано позначається після народження дитини, адже той, хто любив після роботи посидіти за комп’ютером, ніколи не змінить своїх звичок. На цьому тлі іноді бувають бурхливі сварки, але на примирення Тельці погоджуються швидко, спокійно повертаючись до колишньої стабільного життя.

Почуття Тельців з кожним роком стають все міцніше, і важливу роль при цьому відіграє звичка. Якщо на початку стосунків вони виявляли до партнера турботу, ласку, то і через багато років нічого не зміниться. Тому відносини Тельців в більшості випадків складаються ідеально. Вони люблять природу, не живуть у своїх мріях, а працьовито спільно досягають поставлених цілей.

До розставання їх може привести тільки ревнощі, адже вони великі егоїсти і власники, вони завжди думають тільки про себе. Зрадою вони вважають не тільки листування в соцмережі, але і будь-який прояв свободи. Добре, що вони обидва вміють попросити вибачення терпляче і спокійно жити далі.


Залишити відгук