Телець і Скорпіон Сумісність

По натурі Телець дуже чутливий і відданий. Його життєва енергія і мужність приверне будь-якого. Головне у стосунках з ним не поспішати, інакше спугнете його своєю напористістю. Спочатку відносин дівчина — Телець не знає, як поводитися з наполегливим і самовпевненим Скорпіоном, адже вона чимало чула про його сексуальності і навіть деякою жорстокості, а особливо про його шалену ревнивість. І це не завжди перебільшення.

Для дівчини-Тельця фізичний прояв її найпотаємніших почуттів є життєво необхідним, тому сексуальна активність Скорпіона підходить як не можна до речі. Якщо вона зважиться на любовні стосунки з чоловіком-Скорпіоном, то, безсумнівно, відчує всі почуття в надлишку.

Однак, яскраво виражені представники знаку Скорпіона не здатні на тривалі відносини, адже для них важливі нові враження і різноманітність. Для Тельця ж головне стабільність і тривалість. Якщо їм будуть цікаві одні і ті ж речі або люди, в їх відносинах не буде проблем.

Любовні стосунки Тельця — Скорпіон можна вважати ідеальними. У них завжди багато пристрасті і чуттєвості. Це і любов, і ненависть одночасно. Партнери чудово бачать переваги і недоліки один одного. І якщо вони йдуть по одному шляху, то дивляться в різні боки. Адже поняття про кар’єру, гроші і способи їх витрати у них зовсім різні.

Скорпіон знає, як заробити, Телець знає, як не тільки заробити, але і витратити. Проблем в такому шлюбі буде чимало, але справжня любов і прихильність не проходить роками. Все залежить від того, як зможуть самореалізуватися обидва партнера, і який матеріальний достаток буде в родині, інакше вони загрузнуть у болоті нез’ясованих відносин, недомовленості, невдоволення один одним.

<-IMAGES->

Дві стихії води сходяться воєдино, коли Телець зустрічається зі Скорпіоном. Незважаючи на це, вони абсолютно різні, але володіють декількома однаковими рисами характеру. Їм подобається стабільність і обидва постійні, від чого сумісність Скорпіон і Телець вважається високою. При зустрічі вони одразу відчують споріднену душу, а стосунки будуть тривалими і стабільними.

До зустрічі зі спокійним Тельцем, Скорпіон часто шукає нові відчуття. До нього він жив зовсім по-іншому, з іншими поглядами на життя, таємно мріючи про тихому сімейному затишку. Він також любить побути в домашній обстановці, як і Телець, подивитися вечорами цікавий фільм. Єдине, в чому виникнуть розбіжності, що Телець воліє регулярність, а Скорпіону вона з часом набридає.

Йому доведеться постійно боротися з песимістичністю партнера, підштовхувати його до якихось дій. Скорпіони – нахабні з упертим характером, і у них це чудово виходить. Тельцям важливо відчувати себе особливими із-за своєї високої самооцінки, від чого хитрощами і прийомами Скорпіон зможе змусити робити те, на що вони самі б ніколи не зважилися.

У фінансовому плані сумісність знаків Телець і Скорпіон дуже низька, адже їх погляди на заробіток грошей і витрати зовсім протилежні. Вони обидва люблять заробляти і обидва трудоголіки, але проявляється це у них різними способами. Тельців влаштовує монотонна робота, яка не відрізняється з кожним днем. Їм подобається те, чим вони розбираються, а навчатися новому вважають зайвим. Скорпіони в кар’єрі часто досягають найбільшого успіху.

У них добре розвинена інтуїція і уява, що допомагає їм побудувати бізнес або займатися творчістю. На це вони будуть підштовхувати і свого партнера, від чого з Тільцями у них виникне непорозуміння. Скорпіони завжди шукають найкраще, але готові змиритися з деякими недоліками.

Скандали в сім’ї у Тельця і Скорпіона виникають на грунті однакових рис характеру. Обидва знака егоїсти, їм вкрай важлива власна значимість в очах партнера. При розбіжностях вони в рідкісному випадку тільки підуть на поступки, а для слів вибачень вони занадто горді. Від цього в ділових відносинах сумісність Тільця і Скорпіона — низька. Вони один одного не розуміють, та й рідко працюють на одних посадах. Навіть, якщо це так, Скорпіону незабаром набридне монотонність роботи, і він змінить її.


Залишити відгук