Телець і Стрілець Сумісність

Перефразовуючи класика, скажемо «Вони зійшлися — земля і полум’я» — такі різні, абсолютно, здавалося б, несумісні — непостійний, вітряний Стрілець і стабільний, консервативний Тілець. Ваш союз можна швидше назвати партнерськими, ніж любовним або дружнім. Але якщо ви обоє хочете міцних сімейних відносин — треба відразу домовитися про розподіл обов’язків, ролей і повноважень в сім’ї.

Відразу приготуйтеся до того, що період притирання буде подвійно важким — кожен партнер буде автоматично обмежувати звички, смаки і цілі іншого. Але ці відмінності також можуть підштовхнути вас до розвитку і змін: Телець спробує рухатися швидше, ніж звик, а Стрілець навчиться озиратися назад.

Для прийняття вірних рішень, як у сім’ї, так і в бізнесі, важливо вміти подивитися на проблему з кількох сторін. З двох правд суб’єктивного оптиміста і об’єктивного песиміста народиться істина, хоча будьте готові до того, що народиться вона все-таки в суперечці. Звичайно, якщо ви обидва не готові до компромісів — то, швидше за все, цей шлюб проіснує недовго.

Швидше за все, тягар відповідальності за сім’ю доведеться нести Тельцю. Він переверне гори заради близької людини. Стрілець швидше схильний зробити щасливим все людство. Не дуже корисна якість для сімейного життя.

<-IMAGES->

Наскільки сумісні Земля і Вогонь, практичний песимізм і нестримний оптимізм, стабільність і навіжені пориви? Відповідь проста: для сумісності знаків Стрілець і Телець повинні обидва докласти масу зусиль і підкоригувати власні запити при бажанні бути разом.

Інакше та любовна іскра, яка спалахне між цими знаками, легко може перетворитися під натиском реалій життя в тліючу попіл на згарищі любовного багаття. Сумісність Стрільця і Тельця в дружньому плані можна охарактеризувати як продуктивну.

Стрілець буде підштовхувати нерозторопного Тельця до дій, яким іноді просто необхідна струс, щоб вийти з свого песимістичного кокона і копання в собі. Однак нестримна непосидючість вогняного знаку може викликати непорозуміння та сварки в любовній парі. Телець, не бажає йти на поступки, почне обмежувати енергійного партнера, що, в свою чергу, спровокує протест з боку Стрільця.

Як відомо, в пориві знак Вогню частенько проявляє нетактовність і деяку грубість, а цього Телець виносити не має наміру, тим більше на свою адресу. Якщо у обох знаків з цієї парочки не вистачить життєвої мудрості, або бажання бути разом в одного з них серйозно ослабне, розриву не уникнути.

Однак, не все так вже і погано. Практичний Телець, рухаючись по життю трохи швидше, має шанс не відстати від партнера за умови, що і сам Стрілець притримає своїх коней, стріли націлити нестримної енергії в бік домашнього затишку.

Враховуючи сумісність знаків Стрілець і Телець, а також їх індивідуальні особливості, швидше за все, більшу частину зусиль по зміні свого сприйняття світу доведеться прикладати саме Стрільцеві. Це знак більш гнучкий, ніж його партнер, непробивний Телець, при цьому і більш агресивний. Незважаючи на те, що період взаємної адаптації у такій парі відбувається зовсім нерівно і подвійно важко, переживши його з мінімальними втратами для себе, і Земля, і Вогонь зрозуміють всі плюси такого союзу.

Сумісність знаків Стрілець і Телець вказує на те, що збереження сім’ї і весь тягар відповідальності все-таки ляжуть на плечі потужного знаку Землі. Люблячий стабільність Телець повинен запастися не дужих терпінням, щоб у союзі не запанував хаос і не почалася безмежна низка сварок і взаємних докорів. Заради коханої він здатен на все, ставку в даному шлюбі варто робити саме на це.

Створений явно не для сімейного життя Стрілець за життя намагається допомогти і ощасливити всіх, часом обділяючи увагою тих, хто у нього під самим носом. Шлюб Тільця і Стрільця складеться цілком вдало, якщо обидва партнери будуть ставитися до нього, як до якогось бізнесу, де для кожної із сторін чітко визначені обов’язки.


Залишити відгук