Телець і Риби Сумісність

Це не просто любов, це кармічна зв’язок. Відносини з Рибами серйозні і глибокі, ви розмовляєте на одній мові, часто навіть розумієте один одного без слів. Правда, оцінки і реакції на події — дуже різні. З одного боку, Тельцю ці стосунки допомагають розвиватися, завдяки Рибам він відкриє для себе таємничий новий світ, в якому живе їх містична чутлива половинка. З іншого — Рибам нерідко доведеться наступати на горло своїм духовним устремлінням з-за матеріальності і приземленості Тільця.

У цих стосунках немає екзальтованості почуттів, хоча на їх відсутність поскаржитися теж не можна. Спокійна, але важка любов, без зайвої романтики. Рибам адже так необхідно, щоб хтось любив і втішав, вірив і готував їм їжу! А адже це головні достоїнства Тільця. Партнери безумовно підтримають прагнення іншого духовного росту, але в матеріальній сфері сварки неминучі.

Скупуватий Телець може не витримати цілком певного ставлення Риб до грошей. Але творчий геній Риб генерує величезну кількість ідей, мрій, які по-справжньому реалізувати та оцінити зможуть тільки Тельці. Тельці є опорою цього шлюбу, зате Риби вносять в нього різноманітність. Загалом, це співдружність психологічно і духовно близьких людей. Подружжю потрібно сконцентруватися на спільних інтересах і цілях, і спільній праці заради їх досягнення. Головне, правильно визначити пріоритети, щоб жертви обох партнерів не були такими важкими.

<-IMAGES->

Люди, що народилися під знаками Тельця і Риб, цікаві та неординарні. Абсолютно різні риси характеру зближують їх, роблячи шлюбний або дружній союз на диво всім дуже міцним і сьогоденням, тому з упевненістю можна сказати що сумісність Тільця і Риби — дуже висока.

Шлюб між Тельцем і Рибами може бути досить стійким і довготривалим. Він ґрунтується на різній щодо зодіакальних знаків до всього, що відбувається навколо. Тельці за життя пасивні і повільні, Риби, навпаки, рухливі та експресивні. Тільки возз’єднуючись, вони знаходять загальну гармонію.

Тримається сімейний союз в основному на міцних плечах Бичка, а Риби надають йому всіляке сприяння та підтримку. Сімейний фундамент надійний і міцний, що робить шлюбну сумісність знаків Тілець і Риби реальної і значною.

Телець намагається багато працювати, крім основної професії він завжди знаходить для себе підробіток. Таке працьовитість вимотує його, а Риби створюють умови, щоб Телець зміг розслабитися, відновити сили і енергію. Так продовжується до тих пір, поки в союзі не виникає серйозний розрив.

Благополучний шлюб може дати тріщину тільки з однієї причини, якою є невірність партнера. Для Тельця – подружня зрада означає даний зрада. Він до кінця днів не зможе змиритися з невірністю своєї половини.

Обидва представника знаків вміють самі любити і дозволяють, щоб їх любили. Телець натура м’яка, ніжна і чесна у відносинах. Він не готовий зрадити і підлість зробити коханій людині. Іноді з-за завищеного критерію чесності йому здається, що Риби його обманюють і навіть змінюють, надмірна підозрілість додає ложку дектя в бочку меду — при сумісності Тільця і Риби. Телець починає мучитися, виснажувати себе ревностями і підозрами. Щоб такий стан не призвело до розриву відносин, Риби повинні завжди доводити свою безгрішність і любов до Тельцю.

Риби мріють, щоб їх любили довго і пристрасно, роблячи все для цього. Вони вміють цінувати чуттєві відносини і в знак подяки віддають партнера (партнерки) все найкраще, що у них є. В любовних відносинах сумісність знаків Тілець і Риби дуже сильна. Почуття з кожним днем зростають, ростуть і відносини можуть стати ідеальними при досягненні високого матеріального достатку.

Але бувають в житті періоди, коли Рибам дуже хочеться усамітнитися, сховатися подалі від усіх. Такий момент насторожує Тільця, у нього в свідомості знову зароджується нав’язлива думка про подружню зраду. Але з часом це проходить, коли душевний стан Риб знаходить гармонію і вони «повертаються».

Сумісність в ліжку між Тельцем і Рибами — складається на відмінно. Ніжність Тільця і романтичність Риб прекрасно поєднуються, роблячи відносини ніжними і повними почуттів. Часто між знаками спалахує шалена пристрасть, до країв наповнена любов’ю, ніжністю і емоціями.


Залишити відгук