Телець і Ваги Сумісність

Ця пара будує свої відносини поступово, притираючись один до друг і змінюючи себе. Тільця не влаштовують погляди на життя, яких дотримуються Ваги. При цьому він не особливо турбується, чи подобається його світогляд партнеру. У той же час, ваги вимагають від Тельця належного рівня життя, для забезпечення яких телець змушений працювати на межі своїх можливостей.

У Тельця поняття дружби кілька вже, ніж у Терезів, і він намагається втиснути відносини з вагами в свої рамки. З іншого боку, Телець щирий і гарячий у відносинах, а Терезам властиві холодність і якась відстороненість. Закоханий Телець здатний на божевільні вчинки, а ваги намагаються направити енергію Тільця в потрібне русло.

Ваги прагнуть до успіху в суспільстві. А Телець прокладає шлях. Обидва партнера хочуть жити красиво, тому щосили працюють для поліпшення свого матеріального становища. Вони разом заробляють гроші і разом же їх витрачають. Однак, гармонійність пари розвивається лише до тієї пори, поки один з них (або обидва) не досягнуто соціальної вершини. Коли прагнути більше не до чого, пара розпадається.

<-IMAGES->

Гороскопами сьогодні цікавляться багато людей, навіть ті, хто стверджує, що не вірить таким. Деяких цікавить особиста сумісність з тим чи іншим зодіакальним знаком, про це і поговоримо. Сумісність знаків Терези та Телець – саме про цю «солодку парочку» і піде мова в даній статті, і відразу уточнимо, що обидва цих знака знаходяться під управлінням Венери (перший в меншій мірі), постійно конкурують і змагаються один з одним.

Вважати, що Телець сильніше, бо є представником земної стихії — не вірно, повітряні Ваги теж активні, і недооцінювати їх не варто, повірте, слабоволием вони не відрізняються. Їх товариськість і м’якість нікого не повинні вводити в оману, так як за зовнішніми проявами миролюбності і поступливості криється сильний, часом непримиренний дух і розсудливість. Поставлених цілей їм вдається домогтися за рахунок природного чарівності, в чому заслуга Венери, яка тим самим якістю значно обділила Тельців. Поговоримо про все більш детально.

Справді, запідозрити цю пару в міцній дружбі досить проблематично. Адже у Терезів, здавалося б, зовсім інші життєві цінності. Адже вони більше орієнтовані на досягнення певного соціального статусу, на світські заходи, що вимагають істотних фінансових вкладень і на інші подібні цілі. Тоді, як Тельці не відрізняються щедрістю, їм властива замкнутість.

Сумісність Ваг і Тельця в діловій сфері передбачити складно. В принципі, їх співпраця може бути плідною за умови роботи під керівництвом людини, народженої під іншим зодіакальним знаком. Практичність, інертність і терплячість Тельця, з його схильністю до конкретики і відчутній діяльності, можуть вдало поєднуватися з умінням Ваг відмінно налагоджувати контакти з оточуючими, в тому числі, і з діловими партнерами.

Венера застерігає обидва цих знака про необхідність дотримання законів, але чітко прислухаються до порад такого роду тільки Тельці, Терези ж не схильні дотримуватися кожної букви. У взаєминах Ваг і Тельця завжди присутні впертість з боку першого і самолюбство – з боку іншого, що і створює основну проблему.

Одразу слід сказати про те, що в житті все можливо, і астрологія не заперечує ймовірності виникнення тяжіння на фізичному рівні між цими зодіакальними знаками. Слід сказати, що сумісність знаків Терези та Тельця в любовній сфері досить спірна, так і зірки скептично налаштовані по відношенню до такого союзу. Справа в тому, що про свою чуттєвості і пристрасті Терезам частіше властиво заявляти словесно.


Залишити відгук