Телець і Ваги Сумісність

Ця пара будує свої відносини поступово, притираючись один до друг і змінюючи себе. Тільця не влаштовують погляди на життя, яких дотримуються Ваги. При цьому він не особливо турбується, чи подобається його світогляд партнеру. У той же час, ваги вимагають від Тельця належного рівня життя, для забезпечення яких телець змушений працювати на межі своїх можливостей.

У Тельця поняття дружби кілька вже, ніж у Терезів, і він намагається втиснути відносини з вагами в свої рамки. З іншого боку, Телець щирий і гарячий у відносинах, а Терезам властиві холодність і якась відстороненість. Закоханий Телець здатний на божевільні вчинки, а ваги намагаються направити енергію Тільця в потрібне русло.

Ваги прагнуть до успіху в суспільстві. А Телець прокладає шлях. Обидва партнера хочуть жити красиво, тому щосили працюють для поліпшення свого матеріального становища. Вони разом заробляють гроші і разом же їх витрачають. Однак, гармонійність пари розвивається лише до тієї пори, поки один з них (або обидва) не досягнуто соціальної вершини. Коли прагнути більше не до чого, пара розпадається.

Гороскопами сьогодні цікавляться багато людей, навіть ті, хто стверджує, що не вірить таким. Деяких цікавить особиста сумісність з тим чи іншим зодіакальним знаком, про це і поговоримо. Сумісність знаків Терези та Телець – саме про цю «солодку парочку» і піде мова в даній статті, і відразу уточнимо, що обидва цих знака знаходяться під управлінням Венери (перший в меншій мірі), постійно конкурують і змагаються один з одним.

Вважати, що Телець сильніше, бо є представником земної стихії — не вірно, повітряні Ваги теж активні, і недооцінювати їх не варто, повірте, слабоволием вони не відрізняються. Їх товариськість і м’якість нікого не повинні вводити в оману, так як за зовнішніми проявами миролюбності і поступливості криється сильний, часом непримиренний дух і розсудливість. Поставлених цілей їм вдається домогтися за рахунок природного чарівності, в чому заслуга Венери, яка тим самим якістю значно обділила Тельців. Поговоримо про все більш детально.

Справді, запідозрити цю пару в міцній дружбі досить проблематично. Адже у Терезів, здавалося б, зовсім інші життєві цінності. Адже вони більше орієнтовані на досягнення певного соціального статусу, на світські заходи, що вимагають істотних фінансових вкладень і на інші подібні цілі. Тоді, як Тельці не відрізняються щедрістю, їм властива замкнутість.

Сумісність Ваг і Тельця в діловій сфері передбачити складно. В принципі, їх співпраця може бути плідною за умови роботи під керівництвом людини, народженої під іншим зодіакальним знаком. Практичність, інертність і терплячість Тельця, з його схильністю до конкретики і відчутній діяльності, можуть вдало поєднуватися з умінням Ваг відмінно налагоджувати контакти з оточуючими, в тому числі, і з діловими партнерами.

Венера застерігає обидва цих знака про необхідність дотримання законів, але чітко прислухаються до порад такого роду тільки Тельці, Терези ж не схильні дотримуватися кожної букви. У взаєминах Ваг і Тельця завжди присутні впертість з боку першого і самолюбство – з боку іншого, що і створює основну проблему.

Одразу слід сказати про те, що в житті все можливо, і астрологія не заперечує ймовірності виникнення тяжіння на фізичному рівні між цими зодіакальними знаками. Слід сказати, що сумісність знаків Терези та Тельця в любовній сфері досить спірна, так і зірки скептично налаштовані по відношенню до такого союзу. Справа в тому, що про свою чуттєвості і пристрасті Терезам частіше властиво заявляти словесно.


Залишити відгук