Телець і Близнюки Сумісність

Телець відчуває себе комфортно в атмосфері порядку і стабільності. Близнюки ж, навпаки, звикли жити в хаосі. Тельцю незрозуміла така позиція, так як для нього єдиним показником якої-небудь діяльності є результат. Якщо такий відсутній, то для Тельця це означає марну трату часу. Близнюки вважають будь-які дії продуктивними, якщо на згадку залишилися яскраві враження.

На тлі цих розбіжностей, Близнюкам іноді здається, що Тельці обмежують їх свободу і не дають насолоджуватися усіма принадами життя. Поступово накопичується невдоволення і роздратування, яке виливається у формі емоційних сплесків. Телець змушений поступатися в ім’я збереження миру. І так буде тривати постійно. Але найприкріше для Тельця в цій ситуації те, що Близнюки не помітять принесених їм жертв, вважаючи, що все так і має бути.

Відносини між ними з самого першого дня розвиваються складно. Близнюки намагаються втілити в життя власні амбіції, незважаючи на опір з боку партнера. Телець змушений змінювати звичні уявлення про життя і переїжджати на інший лад. Між партнерами виникає дух боротьби і внутрішніх протиріч.

Телець і Близнюки в житті переслідують різні цілі, і сильно відрізняються в сприйнятті навколишньої дійсності. Їм чужі інтереси і прагнення один одного. Близнюкам життєво необхідне спілкування, різноманітність і непередбачуваність. Телець прагне до розміреності і стабільності.

Телець може використовувати в своїх цілях корисні зв’язки Близнюка, його здатність оперативно вирішувати проблеми, витягаючи з усього вигоду. Але пізніше Тільця почнуть дратувати властиві Близнюкам мінливість і непослідовність. У свою чергу, впертість не до душі представникам знаку Близнюків.

Щоб завоювати симпатію партнера, Тельцям доведеться внести різноманітність у звичний для нього спосіб життя. Близнюкам, відповідно, теж не вдасться відпочити, так як доведеться завойовувати повагу обранця.

Важко уявити союз Близнюків і Тельця мирним і тривалим. Ці дві натури дуже суперечливі, кожен з знаків має свій характер і особисті амбіції. Цікаво, що між ними може бути спільного? Сумісність знаків Близнюки і Тілець в різних життєвих ситуаціях проявляється по-різному. Все буде залежати від емоційного стану кожного з них.

Близнюки – яскравий, непересічний тип людства, до певного моменту з ними цікаво, забавно і дуже захоплююче. Вони знаходяться в постійному пошуку чогось нового, незвичайного. Домашній спокій їх не задовольняє, їм потрібні гострі відчуття, нові емоції, іноді їх збуджує навіть присутність страху. Близнюки розумні, всебічно розвинені, але тривале спілкування з ними приносить якесь стомлення Тельцю, людині дуже спокійного і врівноваженого від природи.

Телець може виконувати монотонну роботу годинами, перебуваючи на самоті. Він схиляється до того, щоб бути постійно зайнятим яким-небудь справою. Його мета – нажити стан, забезпечити свою старість і майбутніх дітей. Все що цікавить Тільця в житті – це те, що приносить прибуток, нехай навіть дуже-дуже маленьку.

Вивести «з себе» стриманого Тельця дуже важко, але Близнюкам це все ж вдається. Часом на ґрунті нерозуміння між цими знаками виникає маленька іскорка сварки, яка стрімко перетворюється в масштабний конфлікт. Разнохарактерность робить сумісність Близнюків і Тельців в дружбі не стійкою. Зацікавленість і дружелюбність проявляються лише на деякий час, дізнавшись ближче, вони втрачають інтерес один до одного.

Причина криється у ставленні до оточуючих. Телець не може чинити з людьми непорядно, він за кожний свій крок відчуває відповідальність. Ніколи не дає друзям обіцянок, яких не може виконати. Перш ніж зробити якусь дію, він обміркує його з різних сторін. Телець може бути справжнім другом, але не для Близнюків.

щось пообіцяти комусь Близнюкам не становить праці, але і виконувати обіцяне вони не збираються. З легкістю вселяючи людям довіра, вони самі ж його руйнують. Близнюки не в змозі запланувати серйозний захід і провести його на обіцяному рівні. Безвідповідальність і легковажність не дозволяють сприймати людину знака Близнюків як справжнього друга.

Цікаво спостерігати, коли поєднуються дві різні стихії і важко припустити до якого результату приведе їх союз. В шлюбі сумісність знаків Близнюки і Телець досить складна, але всупереч усьому вони можуть комфортно співіснувати тривалий час. Головне, щоб подружжя навчилися поступатися один одному і разом йшли до єдиним цілям.

Близнюки і Телець — сумісність знаковНа початковому етапі знайомства саме відмінності в характерах притягують Близнюків і Тельця. Кожному з них цікаво дізнаватися в партнері все нові і нові якості. Чим далі заходять відносини, тим складніше їх зберегти, так як все більше з’являється протиріч. Якщо пара навчиться прислухатися один до одного, виникнуть взаєморозуміння і шлюб буде щасливим, в іншому випадку, він не проіснує довго.

У перші роки шлюбу Тільця заворожують вміння Близнюків маніпулювати людьми і пристосовуватися до будь-яких життєвих ситуацій, іноді навіть вдаючись до обману. Але з роками неорганізоване, часом неадекватну поведінку Близнюків починає Тільця дратувати.

Близнюки спочатку теж захоплюються практичністю і надійністю Тільця, але з часом, з’являються закиди в його неповороткості, педантизм і небажання що-небудь міняти. Від нудьги або розчарування в партнері (партнерці) Близнюки починають шукати нових відчуттів на стороні, що неминуче призводить до краху сімейного союзу.

Якщо назріває конфліктна ситуація, парі необхідно зосередитися на спільних цілях. Врятувати руйнується шлюб можуть спільні діти або спільний бізнес.


Залишити відгук