День Народження 8 Травня: Знак Зодіаку — Телець

Дружелюбні і приємні Тельці, відзначають 8 травня свій день народження, мають неймовірно практичною внутрішньою природою. Наділений видатними здібностями і умінням точно оцінювати людей і ситуації, ви прекрасно підходите для кар’єри, пов’язаної з владою і прийняттям на себе відповідальності. Ви володієте реалістичним підходом до життя, що допомагає в самих різних професійних областях, від бізнесу до політики. Ваші організаційні здібності та вміння бачити суть проблеми беруть витоки у відмінній ділової хватки.

Народжені 8 травня надзвичайно багато працюють; ось чому регулярне харчування важливо для підтримання енергетичного запасу, та і взагалі нормального самопочуття. Народжені в цей день, як правило, вдаються до гомеопатичним і традиційних засобів лікування та профілактики, воліючи «чудодійним препаратів» сучасної медицини. Народжені 8 травня здатні легко і швидко адаптуватися до нових умов життя і змін обстановки. Як правило, вони схильні озиратися назад, згадуючи, що допомагало їм у дитинстві і молодості справлятися з негараздами й хворобами, але тим не менш не відмовляються вони і цінних практичних пропозицій, що стосуються їх здоров’я.

Народжені 8 травня не відчувають сорому у висловленні своїх думок і судженні. Вони відверті, рішучі, завжди аргументовано відстоюють свою точку зору, причому словом володіють так само майстерно, як і пером. Вони з задоволенням шанують традиції і загальноприйняті норми, іноді навіть ризикують братися за відродження забутого. Сміливі дії, вони легко опановують новітні технології і слідують передовим ідеям, правда, не без оглядки на традиції. Народжені 8 травня дуже тісно пов’язані з навколишнім світом. Їх глибоко хвилюють проблеми екології, вирішення яких нерідко стає головною справою життя. Варто сказати, що любов до всього, що їх оточує, зовсім не передбачає особливої прихильності до місця свого народження. Вихідці з крихітних поселень, вони, як правило, їздять по всьому світу.

Знак Зодіаку 8 Травня — Телець

Стихія Знака: Земля. Ваш знак Зодіаку примикає до земним знакам, які виділяються упевненістю, ніжністю, ґрунтовністю, любов’ю до природи і краси.

Планета Управитель: Венера. Відповідає за вміння поводитися з грошима, а також комфорт. Венера сприятлива для людей мистецтва, живописців і тих, хто працює з готівкою. Планета у вигнанні – Плутон. Відповідальна за невміння думати стратегічно і ділитися.

8 травня народжуються практичні лідери, обдаровані і проникливі Тельці, які успішно можуть реалізувати себе у політиці чи бізнесі. Вони харизматичні, легко знаходять спільну мову з людьми, не боятися відповідальності, охоче приймаючи її на себе. Ці люди добре здатні аналізувати і прогнозувати розвиток ситуації, так і вчинки людей. Вони хороші адміністратори й організатори, конкретні, з діловою хваткою і вмінням на льоту схоплювати сутність процесів, що відбуваються.

Народжені 8 травня можуть стати хорошими ораторами, активно виражають сподівання і прагнення тієї чи іншої суспільної групи. Однак прямота і щирість, властиві цим людям, можуть спричинити за собою неприємності — ось чому народженим 8 травня слід уникати зайвої різкості суджень і надмірного завзяття. На жаль, дипломатичність — не найсильніша сторона їх характеру, так що періодично вони змушені стикатися з конфліктними ситуаціями. Як правило, народжені 8 травня самовпевнені, а спокій і незворушність, властиві їх стилю поведінки, сприяють тому, що виглядають вони дуже переконливо. Крім того, вони ніколи не опускаються до пустопорожньої балаканини, свої судження і умовиводи вони підносять публіці лише після ретельного роздуми.

Народжені 8 травня безстрашні в битві. Вони не піддаються загрозам, але завжди знайдуть ефективний спосіб завдати у відповідь удар, навіть якщо виявляться беззбройними. У стратегії вони особливо сильні, так що краще не заводити собі ворогів з числа тих, хто народився в цей день. Втім, вони великодушні до супротивника і завжди дають йому шанс виправитися, але не більше того. Як чоловіки, так і жінки, народжені 8 травня, віддані друзі і коханці, а як батьки — надзвичайно надійні і відповідальні люди.

Народжені 8 травня настільки впевнені у важливості своїх ідей, що навіть не замислюються над тим, як краще донести їх до оточуючих. Найбільш кращим є варіант, коли їм дають можливість висловитися як усно, так і письмово. Як вже зазначалося, народжені 8 травня люблять і цінують гарне оточення. Вони ніколи не втрачають зв’язку з природою. В ідеальній ситуації — коли у них є власний будинок — народжені 8 травня багато часу витрачають на облаштування і ландшафт навколо нього. Розвиток гарного смаку ще з раннього віку представляється життєво важливим для них. Дітям потрібно надавати можливість ознайомитися з різноманітними стилями і концепціями, з тим щоб максимально розширити їх кругозір. В ідеалі з людей, народжених 8 числа, виходять справжні громадяни світу.

Чоловік Телець — народився 8 Травня

Чоловіки, які відзначають день народження 8 травня, можуть похвалитися такими рисами: чесністю, практичністю, артистичністю. Тельці не відрізняються ідеалізмом, вважаючи за краще аналізувати і вибирати комфортну для себе жінку на все життя. Вони воліють рівноправні відносини, а вступивши в шлюб, рідко розлучаються.

Жінка Телець — народилася 8 Травня

Жінки, народжені 8 травня, виділяються особливими рисами: залежністю, ніжністю, а також реалістичністю. Тельці – одні з найкрасивіших жінок зодіакального сузір’я, що відрізняються потужною сексуальною енергією і прагненням бути в центрі уваги. Нерідко вони стають душею компанії, при цьому не претендують на безумовне лідерство.

День Народження 8 Травня

8 травня — що для вас означає ця дата? Ті, хто народилися 8 травня знак зодіаку Телець, маю гарне, співчутливу душу, чутливу до страждань інших людей. У своїх вчинках вони намагаються керуватися виключно гуманними і благородними намірами. Вони не прагнуть досягти популярності і загального визнання, хоча доля часто надає їм таку можливість. Їх більше турбують проблеми в житті друзів і рідних, у чиїй долі вони беруть активну участь. Благополуччя їхніх близьких є ціною їх душевного спокою, і превалює над цінностями їх власного життя. Вони можуть бути занадто непохитні, захищаючи інтереси тих, хто їм не байдужий, і не схильні до компромісів.

Ця активність, що переходить в агресію, абсолютно не відповідає істинним рисами характеру людей, що народилися 8 травня знак зодіаку Тілець. В душі вони дуже сором’язливі і відчувають почуття власної неповноцінності. Зовні вони повністю дотримуються обраної ними тактики дій, але всередині існують у своєму власному світосприйнятті, і дивляться на навколишній з цієї точки зору. Це підсвідомо викликає довіру до них у людей, які відчувають щирість їх співпереживання. Вони здатні тримати себе в руках в самих критичних ситуаціях. Це робить їх надійними співробітниками і партнерами. Незворушність і неупередженість їх характеру викликає здивування в оточуючих.

Обстоювати інтереси незаможної частини населення, і проголошувати ідеї загальної рівності — звичайна річ для людей з датою народження 8 травня. На це їх штовхає не бажання переробити світ і брати участь у значних подіях, а щире переконання, що всі люди заслуговують на рівних умов проживання. До якої соціальної групи вони самі не належали, вони піддають жорстокій критиці будь-якого з можновладців, і проведені ними в життя реформи.

Здається, ніби у своєму житті люди, що народилися 8 травня, відчули якесь гірке розчарування, і це залишило незгладимий відбиток в їх душі. Навколишні не можуть проникнути в глибини свідомості, але люди з такою датою народження і не потребують в цьому. Близьких стосунків ні з ким вони не зав’язують, так як прагнуть швидше надавати допомогу стороннім, а не впускати їх в свою душу. При цьому чия-небудь допомогу їм самим буде еквівалентна для них власної неповноцінності і неспроможності, визнати що їм нестерпно, незалежно від того, з чийого боку буде виходити ця допомога.

Люди з датою народження 8 травня поза громадського життя досить самотні. Вони занадто горді, щоб просити чиєїсь уваги, і воліють переконати себе в тому, що самі прагнуть до самоти. Їх ідеї є для них пріоритетом, а суспільне становище займає останнє місце в цьому списку. Егоїзм абсолютно чужий їх натурі, вони прагнуть досягти успіху з абсолютно іншими цілями. Влада і вплив важливі для них лише остільки, оскільки вони допоможуть втілити у життя свої утопічні теорії. З цієї точки зору вони абсолютно безкорисливі.

Що робити людям, народженим 8 травня? Майте більше терпіння, намагаючись досягти нездійсненного. Не варто занадто захоплюватися самопожертвою, потрібно дотримувати баланс між розстановкою цінностей. Спробуйте усвідомити мотиви своїх устремлінь.

Любов і Сумісність

Ви досить потайливі і не проявляєте впевненості в собі, якщо справа стосується особистого життя, а не професійної реалізації. Бажаючи любові і романтики, ви зволікаєте зробити перший крок, але, вступивши в любовний союз, стаєте надійним і відданим партнером.

Кращі спілки у практичних Тельців складаються з іншими представниками стихії Земля – Дівами і Козерогами. Всі троє – стабільні, серйозні, не шукають випадкових зв’язків, люблячі чуттєві задоволення і комфорт. При цьому з четвертим представником знаку Землі – Вагами – стосунки не складаються – більш брутальний і сильний Телець дратується поверховістю і рафинированностью партнера. Суперечливий, але пристрасний союз можливий зі Скорпіоном.

Після 30 Тельці змінюють свої пріоритети і філософські погляди, а тому можливі варіанти їх зближення з вогняними знаками – Близнюками і Овнами. Близнюки вносять в життя практичного Тільця інтелект, однак легковажність і непостійність Близнюків здатні зруйнувати гармонію. Союз з Овном здатний додати Тельцю потужної життєвої енергії, проте здебільшого він базується на сексі, а не на спільних інтересах. Непримиренний і егоїстичний союз чекає Тельців і Львів, але самий рідкісний варіант – відносини зі Стрільцем.

Робота і Кар’єра

Ці люди чудово володіють даром слова і цілком можуть стати ораторами. Вони не соромляться в словах, іноді навіть занадто, тому що не люблять брехати і завжди говорять прямо, що насправді думають. Їм цілком до снаги стати рупором якоїсь соціальної групи. Захищати свою позицію в суперечці вони теж вміють. Народжені 8 травня – консерватори, поважають попередні покоління і культурні традиції. Буває, вони навіть намагаються відродити щось зі старих звичаїв. При цьому вони зовсім не ігнорують нові ідеї, легко можуть взяти на озброєння і спробувати інтегрувати з традиційними методами та технологіями. Все, що відбувається в світі навколо, вкрай турбує цих людей.

Їм до всього є справа, до всіх соціальних проблем, до екологічної обстановки, до культурного рівня своїх співгромадян – ці люди ніколи не бувають в стороні. Найчастіше вони обирають якусь одну сферу, де є проблеми, і присвячують їй своє життя. Вони люблять весь світ, але зовсім не прив’язуються до місць, вважаючи за краще подорожувати або переїжджати з місця на місце. Цим людям потрібно намагатися висловлювати м’якше, не бути такими впертими, як-то нівелювати свою вроджену різкість. Дипломатами їм не бувати, занадто часто народжені 8 травня викликають своїм різким поведінкою сварки і конфлікти. Сплав їх самовпевненості, спокою і витриманості робить їх дуже надійними людьми в очах оточуючих.

Це враження підкріплюється ще й тим фактом, що народжені 8 травня не люблять порожніх пліток і непотрібної балаканини, кажуть вони зазвичай тільки обміркувавши як слід свою думку і переконавшись, що вона досить глибока і цікава. Балачки заради балаканини – не їх стиль, що робить їх ще більш серйозними і надійними. Народилися 8 травня в протистоянні показують себе серйозними і небезпечними супротивниками. Загрози їх не лякають, а як відповісти гідно і сильно, вони завжди придумають, навіть якщо спочатку співвідношення сил зовсім не в їх користь. Вони хороші стратеги, тому ворогувати з цими людьми треба вкрай обережно. Ворогові вони завжди дадуть шанс виправитися, але жалю демонструвати не стануть.

Здоров’я і Хвороби

Ці люди майже завжди трудоголіки, тому їм важливо регулярне збалансоване харчування, щоб їх тіло отримувало достатньо енергії для роботи. Відчувати все нові і нові засоби для лікування хвороб вони не люблять, вважаючи за краще гомеопатію, профілактику і ті кошти, які допомагали їм у юності. Втім, до порад вони теж цілком собі прислухаються. Ці люди легко пристосовуються до нових умов праці та іншим графіком і розподілу навантаження.

Доля і Удача

В цей день народжуються люди з упертим, навіженим характером. Вібрації цього дня такі, що людині, народженій 8 травня, належить відпрацьовувати кармічні борги. Багато чого залежить його життя від того, як він буде ставитися до людей, від характеру, спрямованості вчинків. Якщо людина усвідомлює, що шлях еволюції — це гідний шлях, що терпіння, скромність, добросердя принесуть користь, то, пройшовши через життєві випробування, зміцнівши, він зможе створити для себе прекрасні умови.

Поради Тельцям, Народженим 8 Травня

Це дуже вірні друзі, з них виходять дуже відповідальні і серйозні батьки. Їх завжди займають лише ті ідеї, які вони самі вважають вкрай важливими для суспільства. І вони з задоволенням будуть доносити їх до оточуючих, або силою усного слова, або через написання книг і статей. Ці люди тонко відчувають і цінують красу, у тому числі – природну красу. Вони воліють жити за містом, якщо можуть це собі дозволити, щоб бути ближче до природи і землі. При цьому дуже багато часу і сил вони стануть віддавати благоустрою саду і наведення затишку в самому будинку.

Народжені 8 травня діти з самого раннього віку потребують розвитку своїх талантів і здібностей, в тому числі свого смаку та вміння відчувати прекрасне. Тому з молодшого віку їх потрібно знайомити з культурною спадщиною минулого. Що стосується рад, які можна дати цим людям, то їм потрібно навчитися м’якше й обережніше, не настільки різко висловлювати свої думки і емоції.


Залишити відгук