Телець, Козеріг Сумісність

Об’єднує ці два знака надійність і терпіння. Козеріг для Тельця не просто надійна опора, він учитель і наставник. Підтримка Тільця, в свою чергу, дуже важлива для Козерога. Але Телець повинен довести свою відданість, і тоді Козеріг його не розчарує. Та й Тельцю це піде на користь, адже він кілька інертний, а Козеріг наповнить і надихне його, що додасть їх відносин романтики і цілеспрямованості.

Телець ніколи не забуде той день, коли зустрів Козерога, адже це день нової зорі для нього. Обидва будуть здивовані тим, що доля подарувала їм шанс дізнатися один одного, але не треба поспішати. Телець, Козеріг настільки розуміють, що вони несуть відповідальність один за одного, що зруйнувати їхні стосунки дуже важко, і багато хто може позаздрити навіть цього.

Що-що, а взаєморозуміння у них на вищому рівні. Хтось може сказати, що в їх відносинах замало романтики, але, зате у них багато терпіння, а терпіння, як відомо, одна з найбільших чеснот. Так, обидва вони не поети, але їх твір — це саме життя, а вона — куди важливіше віршів.

Телець не любить змін і опирається їм, свої почуття показує тоді, коли прийде для цього час. Телець прив’язаний до минулого, може це сентиментально, але зате це оберігає його. Завдяки цій якості почуття Тельця непохитні. Телець ніколи не квапить події, він буде повільно просуватися до мети, і це приваблює Козерога. Напевно, це вміння — заводити пасивністю.

<-IMAGES->

Козеріг і Телець володіють однаковими рисами характеру, що дозволяє їм відмінно ладнати між собою. Вони обидва належать стихії Землі, поважають свою батьківщину, рідне гніздечко, де пройшло їхнє дитинство, і своїх батьків. Вони не прагнуть вибратися навіть з маленького міста, а хочуть досягти успіху саме там, де вони виросли. Знаки шанують сімейні традиції, завжди прислухаються до порад старшого покоління і мріють також виховати своїх дітей. Сумісність Козеріг і Телець ідеальна в багатьох планах: любові, шлюбі, в сексуальному житті, в ділових відносинах і дружбі.

Вони плавно пливуть за течією, і їх все влаштовує. Обидва знака не розуміють людей, які часто змінюють місце роботи, намагаються «стрибнути вище своєї голови». Часто вони не звертають уваги на їхні поради і докори, точно знаючи, чого хочуть самі.

Коли зустрічаються Козеріг і Телець, вони відразу стають однодумцями і союзниками. Вони однаково дивляться на життя, не люблять мріяти, а добиватися всього працею. Обох знаків влаштовує одноманітна робота, яку вони добре знають і чудово з нею справляються. Часто їх звинувачують в трудоголізмі. Вони скромні і стримані, не напружуються по дрібниці, але в теж час нудні, бояться спробувати нове, хоч таку пару це об’єднує ще більше. Сумісність пари Козеріг і Телець здавалася ідеальною, але все ж це не так.

На тлі роботи каменем спотикання може стати звільнення Козерога. Для Тельця, який звик жити стабільно, без будь-яких змін, це стає ударом, і він починає постійно докоряти свого партнера. Козеріг – впертий знак, який любить багато працювати і при цьому добре заробляє, але якщо втрачає свою роботу, він втрачається. Він не готовий відразу братися за те, що дають, а буде намагатися знайти схожу роботу, щоб не потрібно було кудись їздити, а навички потрібні саме такі, як у нього. Телець його в цьому не зрозуміє, йому важливо, щоб все повернулося на свої місця, і Козеріг знайшов роботу. З-за недостатньої мудрості Тельців, такі сварки можуть привести до розставання.

У цілому, союз двох представників земної стихії гармонійний, тому сумісність Телець, Козеріг висока. Вони обидва надійні, вірні, у них немає тяги до подорожей. Це два «домашніх» знака, яких після трудових буднів тягне тихо посидіти за комп’ютером або біля телевізора. Часто ці знаки довго живуть з батьками, тому що не хочуть міняти старих звичок. Їм подобається, коли за ними доглядають, коли не сильно напружують, люблять, а вони спокійно можуть займатися своїми справами. Телець, Козеріг ощадливі. Завдяки цьому, розбіжностей в плані сімейного бюджету у них не виникає.


Залишити відгук