Телець і Рак Сумісність

Телець і Рак відмінно підходять один одному і здатні створити міцну сім’ю або теплі дружні стосунки. Раку захоплює неймовірна відданість Тільця, а також його вміння створювати навколо себе теплу атмосферу затишку і спокою.Тельцю в Раку подобаються його прекрасні ділові якості і, разом з тим, його любов до дому і романтику. У тандемі, ці знаки Зодіаку здатні створити чудову сім’ю і виховати чудових дітей.

За духом пара Телець-Рак більше схожа на стосунки брата і сестри. Вони можуть бути відмінними партнерами, тому що здатні розуміти один одного без слів. Єдиною причиною сварки в сім’ї можуть стати затаєні образи, які, накопичившись, викликали багато негативних емоцій і спровокували скандал.

На тлі постійного бажання догодити один одному можуть розвиватися нерозуміння і невпевненість в собі. Наприклад, бажаючи дати партнеру найкраще, працьовитий Рак весь час проводить на роботі. Щоб не почувати себе самотньо, Телець знаходить собі заняття і щосили вдосконалюється на новому терені. Побачивши це, Рак починає сумніватися у своїх силах, аналізує, що ж він зробив не так.

Чому Тельцю недостатньо того, що приносить Рак? Переживаючи, Рак намагається повернути Тільця в лоно сім’ї, але Телець вже не хоче повертатися. Йому подобається те, чим він займається, і він не хоче змінюватися. Ситуації, подібні до цієї, можуть призвести до розбрату. Втім, найчастіше Рак в кінці кінців поступається.

<-IMAGES->

Сумісність Телець і Рак знаків зодіаку — середня. Такий союз може стати щасливим або розпадеться через пару тижнів. Все залежить від них самих. Обидва знака абсолютно різні, і можуть зробити життя один одного найщасливішою і в той же момент можуть зіпсувати її так, що залишиться слід на довгі роки.

Відносини Тільця і Раку часто складаються гармонійно. Впертий характер та емоційність Раку пригнічує егоїстичність і спокій Тільця. Відданість і вірність його дуже надихає Раків, від цього вони почувають себе впевнено поруч з ними. Знаки знайдуть згоду у будь-якому питанні: що стосується сімейного бюджету або чим зайнятися вечорами.

Сумісність знаків Телець і Рак у шлюбі вважається вкрай високою. У більшості випадків все починається зі шкільної дружби або сильного сексуального потягу, з часом з чого знаки вирішуються вступити в законний шлюб. Один з одним вони здатні розвиватися і повністю насолоджуватися життям, адже відносини вже не раз перевірено. У спільному житті їм складно спочатку пристосуватися до звичок партнера, але сильне бажання дізнатися улюбленого краще візьме верх.

З роками вони стануть копіями один одного, повторюючи всі звички. У них будуть спільні життєві пріоритети і спільні цілі, що допоможе разом жити спокійно багато років. Єдиний недолік в такому шлюбі – це присутність в ньому ревнощі. І Тельцю, і Раку добре відомі слова відданість, вірність, але вони обидва сильні власники, і будь-який прояв свободи може вивести їх. Потрібно просто до цього звикнути і змиритися з особливістю характеру, а не прагнути жити з думками, що друга половинка може в будь-який момент змінити.

У цілому поєднання Тільця і Раку дуже вдало, адже вони знаходять один одного саме те, про що давно мріяли. У любові, у шлюбі, у дружбі, у робочих стосунках вони прекрасно ладять, адже Рак у Тельці бачить, насамперед, однодумця, а його сталості і спокійним характером він захоплюється. Йому завжди можна довірити найпотаємніше, і він ніколи не зрадить. Абсолютного взаєморозуміння в цих знаків не буде, але з основних питань домовитися їм легко.

Своїм упертим наполегливим характером Рак завжди доб’ється від песимістичного Тільця чого завгодно, і умовить його погодитися з власною думкою. Тільки він може пом’якшити його егоїзм, та виправити деякі недоліки. Так обидва знака створюють комфортні умови для спільного проживання.


Залишити відгук