Телець і Водолій Сумісність

Що може бути більш захоплюючим, ніж стримування вогню і послух здоровому розуму. Відносини між Тельцем і Водолієм вимірюються не знаками і прогнозами, а терпінням одного і завзяттям іншого. Дивні відносини, що іноді важко зрозуміти, чому вони разом. Постійні зміни ідеалів і наступні за цим реформи Водолія, доставляють чимало турбот Тельцю. Адже Телець постійний, він не любить змін і несподіваних рішень, особливо тих, які спрямовані проти його волі.

Водолій любить приймати такі рішення, які, однак, можуть змінитися, і навіть дуже швидко, а вина буде відкуплена ніжним і ласкавим подарунком, який попросить прощення навіть краще самого кривдника – кому як не Водоліям знати це, адже їх подарунки змусять забути про всі образи. А Телець, з його поривами пристрасті, яким на допомогу приходить завзятість, а Тельцю його не займати, допоможе вирішити їх матеріальні проблеми, він підбадьорить їх у важку хвилину. Але саме можливості Водолія передбачити подальші перспективи, дає певний поштовх і життєвий орієнтир Тельцю.

Телець ж навпаки, привносить в життя Водолія, більше осмисленості та стабільності, хоча і позбавляє його певної свободи. Водолій цінує в Тільце матеріалістичні погляди, і те, що Телець буде підтримувати його бажання заробити. Телець також користується Водолієм, але і штовхає його до нових досягнень.

Любов Тельця приносить деякий дискомфорт постійно мінливого Водолію, однак і до цих змін йому легко звикнути. Тельцю ж важко зрозуміти Водолія, адже він такий товариський, і Телець часто залишається наодинці і переживає. Але, Водолія не зміниш. Так Водолій часом з-за своєї комунікабельності заподіює іншим біль, адже він не помічає, як переступає межі дозволеного, плутаючи зраду з чеснотою.

Перша зустріч Водолія і Тельця обіцяє залишити яскраве враження, після якого захочеться поспілкуватися ще, але чим ретельніше ви будете дізнаватися один одного, тим більше виникне розбіжностей, неспівпадання думок. Це нормальні відносини між стихіями Повітря і Землі, з-за чого сумісність Водолій і Телець може відчувати деякі труднощі.

Водолій по своїй натурі – волелюбна особистість, яка від напору Тільця може відчути себе в «пастці». Він не розуміє, що Тельцю потрібно дуже багато уваги, а він у свою чергу готовий домогтися свого будь-яким способом. Якщо вони обоє зрозуміють, наскільки різняться їхні характери, і разом пройдуть через всі труднощі, досягнувши розуміння, тільки тоді їх союз і сумісність Водолій і Телець стане по-справжньому міцної.

Обидва знака вважають, що їм потрібно налаштуватися на одну хвилю і багато працювати, щоб досягти цих результатів. Вони цього досягнуть, якщо будуть діяти спільно, але через упертого характеру можуть наполягати на своєму, від чого робота буде продовжуватися. Стійкість і сталість Тільця часто не дає йому просування в кар’єрі, хоч він про це і таємно мріє. Водолій, навпаки, завжди шукає нові цілі і шляхи їх досягнення, що у нього чудово виходить.

Якщо начальник Водолія стане Тілець, або по-іншому, то у них все-одно будуть натягнуті відносини. Він не готовий давати своєму підлеглому занадто багато свободи, а Водолія не буде влаштовувати монотонна робота Тільця. Тому сумісність Водолія і Тельця в робочих відносинах може бути добре натягнута.

Водолій – всебічний вільний знак, здатний навіть подружитися з протилежною статтю. Від цього дружба в такому випадку з Тельцем можлива, але єдиний недолік – занадто маленька кількість спільних тем для розмов. Гідність – обидва знака цінують вірність одному, не видають чужих секретів. Дружба стане довгою, якщо вони обидва не соромляться обговорити інтимне життя і похвалитися новими досягненнями у сфері роботи.


Залишити відгук