Телець Сумісність

Правляча планета – Венера – робить характер Тільця м’яким і доброзичливим, хоча при його впертості і непохитності іноді він здається абсолютно байдужим. Телець не любить демонструвати свої почуття і емоції, тому про ті пристрасті, які вирують у його душі, краще всього здогадуватися. Телець завжди має свою власну мету в житті, і намагається до неї йти крізь будь-які перешкоди. Цей зодіакальний Знак несе в собі силу, мудрість, рішучість, але його власник в душі завжди м’який і навіть поступливий – тому іншим людям дуже легко зворушити його, викликати в нього співчуття і співпереживання.

Телець дуже любить працювати. Про працьовитість Тільця ходять легенди, він скрізь і всюди буде знаходити собі справу, причому без особливого зарозумілості стане виконувати найбільш рутинну та нецікаву роботу, якщо це необхідно. Парадокс в тому, що Телець одночасно повільний і ледачий. Якщо його мета в роботі або життя недостатньо яскрава, він буде спокійно спостерігати за загальною діяльністю, залишаючись в пасивності. Телець — хороший виконавець, але з ініціативою у нього явні проблеми. Представник цього зодіакального сузір’я буде губитися, якщо йому не вказати шлях, а запропонувати власну інтерпретацію життя. До матеріальних цінностей Телець ставиться дуже небайдуже – гроші й дорогі речі є для нього гарантією його стабільності, яку він завжди боїться втратити в житті.

Чоловік Телець завжди набагато м’якше, ніж жінка Телець. Він здатний переживати образи глибоко всередині себе, не подаючи виду. Жінка Телець виглядає по-діловому, вона здається оточуючим дуже діловий і серйозною – іноді це є перешкодою для особистих знайомств. Для інших людей Тельці виглядають надто нудними або впертими, а їх мовчазність сторонні схильні приймати за зарозумілість або відстороненість. Мало хто здогадується, що під цією непроникною маскою в душі Тільця завжди горить цей вогонь – він чуттєвий, пристрасний і дуже ніжний. Обранцеві, який зможе зрозуміти, розкрити Тельця, той подарує дуже емоційні відносини, повні любові.

Найбільш сумісними знаками з Тельцем, як правило, вважаються Рак, Діва, Козеріг і Риби. Найменш сумісними знаками з Тельцем вважаються Лев і Водолій.

<-IMAGES->

Ця таблиця показує середні результати відносин Тільця з кожним із знаків зодіаку. Посилання в таблиці ведуть на додаткові статті про сумісність Тільця, які більш докладно описують даний вид відносин.

Кожна комбінація Тільця з іншими знаками зодіаку має свої сильні і слабкі сторони, і майже кожна з них володіє своїми особливостями і унікальними особливостями. У зв’язку з цим кожної можливої комбінації присвячена окрема стаття, в якій більш детально розглянуті всі сильні і слабкі місця цих відносин. Астрологічна зв’язок часто може відрізнятися від класичних канонів, тому ми рекомендуємо ознайомитися з описами самих знаків, вивчити особливості їх характеру, а також подивитися на відносини з точки зору кожного партнера окремо.


Залишити відгук