Скорпіон і Телець Сумісність

Між Тельцем і Скорпіоном буває або велике тяжіння, або явний антагонізм, але байдужість – ніколи. Цей шлюбний союз – теж вулкан з двома кратерами, як і між Овнами, з яких вічно і постійно димлять клуби ревнощів. Причому ревнощів у квадраті або навіть в кубі. Це – зустріч сірники з смужкою сірки на коробці, тому будьте обережні і ті, і інші. Дрібні тертя вже здатне викликати миттєве займання.

Запасів почуттів і пристрастей в обох вистачить на десять життів інших людей. Довгий час для цієї пари головну роль грає інтимне життя, еротико-сексуальна сторона. Іскру любові і пристрасті Скорпіона відразу ж запалюють гарячу кров Бичка в тумані сп’яніння породжуючи відому філософську думку, що землю під ногами і небо над головою можна втратити, але ця любов буде жити вічно…

Частково це вірно, бо від великої пристрасності вони готові одне одного «з’їсти». А зовні удаваний спокій і холоднокровність – це просто зоровий обман для навколишнього світу. І це у них виходить краще, ніж у кого-небудь іншого. І ще відзначимо, що цей союз приносить гарних і талановитих дітей.

Обидва партнера схожі один на одного як своїм темпераментом і ярликом власника, так і неприборканими пристрастями. Вірним супутником такого комплексу є почуття ревнощів — головний сценарист і режисер всіх домашніх драм або мелодрам, комедій або трагедій. Правда, коли все ладиться, ця пара буде прекрасно процвітати і розвиватися, спільними зусиллями вистоїть у боротьбі з будь-якими недугами, з якими конкурентами.

Але якщо ж в їх житті почнеться розлад, то їх союз однозначно буде приречений до розриву і загибелі. В останньому випадку, якщо таке починає загрожувати – краще всього спокійно, миролюбно і гідно розійтися (щоб уникнути зайвих жертв, втрат і зберегти свої нервові клітини і здоров’я) і пошукати своє щастя в іншій гавані.

<-IMAGES->

Взаємовідносини Тільця і Скорпіона – це союз двох сильних особистостей. Але саме в тому, як ні парадоксально, полягає складність і навіть слабкість такого союзу. Граничні почуття, фатальна, ненаситна пристрасть – так починається роман між Тельцем і Скорпіоном. Якщо їм вдасться не спалити один одного, відносини, увійшовши в стадію стабільності, можуть стати дуже міцними. Або… або, не витримавши емоційної напруги і розлучившись, обидва партнера залишать в серцях один одного незагойна до останнього вдиху рвану рану.

Підуть відносини за першим або другим сценарієм, невідомо навіть зіркам – але все ж благополучний результат найімовірніше: настільки глибокі почуття гідні того, щоб за них боротися. Однак шлях назустріч буде досить непростий, так як Скорпіон і Телець – особистості настільки різні, що їх можна назвати навіть протилежностями. Втім, як відомо, потяг таких людей один до одного завжди найбільш сильно. В цьому немає ніякого парадоксу: сторонньому спостерігачеві добре помітно, що жінка-Скорпіон тягнеться до людини, в якому сильні ті якості характеру, які слабкі в ній самій.

Тільця ж підкорює містичне чарівність Скорпіона – те, чого міцно стоїть на тлінній землі всіма чотирма копитами Бик осмислити не в змозі. Але те, що очевидно для інших, для цих двох є таємницею за сімома печатками, а феєрію раптово спалахнули почуттів вони вважають за краще списувати на поклик плоті. Втім, не так вже вони і неправі: часом саме сексуальний потяг зводить разом представників цих двох знаків – воно ж і утримує їх від розставання, допомагаючи пройти через всі життєві шторму.

А штормів на частку цієї пари випаде чимало… Знову варто підкреслити: Телець і Скорпіон – однаково сильні особистості, що неминуче провокує їх на суперництво і боротьбу за лідерські позиції. Якщо для врегулювання чергового конфлікту більш м’який партнер зробив крок назустріч і сказав «Вибач, я не хотів завдати тобі болю», впертий чоловік-Телець і експресивна жінка-Скорпіон розійдуться по різних кімнатах, затамувавши в душі образу.

Саме цей недолік – невміння прощати і поступатися, розбив безліч щасливих пар. Переконати представників цих двох знаків неможливо, на делікатність і гнучкість у спілкуванні вони нездатні. Результат: ворожнечі Скорпіон і Телець починають займатися з тієї ж неприборканої пристрастю, з якою спочатку придавались любові.

Самій фатальною помилкою з боку Тільця була б спроба обернути конфлікт жартом. Тому що для Скорпіона той факт, що з ним хтось не згоден, це дуже серйозно. Хтось живе інакше, дивиться на світ по-іншому?! Він, безсумнівно, якнайглибше помиляється. Скорпіона не можна критикувати, а вже тим більше насміхатися, навіть беззлобно: навіть якщо вона не подала вигляду, що це її поранило, знайте – ваше ім’я вже з’явилося в її персональному списку негідників, які заслуговують на всіх страшних страт, які тільки придумало людство. Ніколи не пробачить Скорпіон і неповажних висловлювань на свою адресу. Адже це не просто жінка, а Жінка з самої що ні на є великої літери. Вона знає собі ціну і вимагає від оточуючих виняткової поваги.

Тільця ж навпаки, серйозно зачепити що-небудь досить складно. Він приземлений, упевнений в собі і не занадто багато значення надає чужих слів. Інша справа – вчинків. Розчаровувати Тільця небезпечно: у гніві він стає розлюченим Биком, який спочатку розтопче, а потім пояснить, за що.

Тим не менше, якщо вам обом вдасться вижити на цій війні, ви отримаєте в нагороду самий дорогий трофей з усіх можливих: вічне, без перебільшення – вічну любов, полум’я якої не охолодять року. Переможцями в битві закоханих можуть бути тільки двоє. Нехай шлях один до одного був довгий і тернистий, але чим важче людині дістається що-небудь, тим більше він це цінує.


Залишити відгук