Скорпіон і Скорпіон Сумісність

Незважаючи на велике фізичне тяжіння між двома Скорпіонами, шлюбний союз між ними частіше всього невдалий і нещасливий. На щастя, подібні шлюби – величезна рідкість, також як рідкісна і дружба між ними. Якщо все ж вони вирішують створити сім’ю, то полягає вона між абсолютно не схожими один на одного партнерами.

Наприклад, якщо в одного з них стане переважати владолюбство, строгість і суворість, в іншого, швидше за все, будуть розвинені дипломатичність, хитрість, лукавство, душевна гнучкість і здатність пристосовуватися до іншого. Типи Скорпіонів можуть бути настільки різні, що дають можливість для великого безлічі поєднань.

Зазвичай астрологи кажуть, що два Скорпіона в «одній банці» стануть або нерозлучними друзями, або – кровними ворогами. У будь-якому випадку, подібне з’єднання особистостей приводить у замішання, як самих Скорпіонів, так і тих, хто буде спостерігати за їх суперництвом, якого, в тій чи іншій формі, їм буде просто не уникнути.

Кожен з них з обережністю, і підозрілістю усвідомлює неприборкану силу іншого, хоча обидва залишаться поза себе від радості, коли нарешті знайдуть кого-то, хто дійсно розуміє. Правда, досить важко зрозуміти позицію того, хто хоче бути зрозумілим і при цьому, одночасно, намагається не дозволити тому, хто зміг би це зробити краще за всіх інших, дізнатися свої сокровенні таємниці. Подібний стан речей насправді може здатися дивним сторонньому спостерігачеві, але ні в якому разі ні самому Скорпіону.

Вам знадобиться створити сім’ю з представником цього знаку Зодіаку або бути його кровним родичем, щоб дійсно пізнати. Всі інші завжди будуть бачити лише маску, яку кожен окремий Скорпіон вирішив носити, щоб приховати свою таємну натуру.

Коли Скорпіони утворюють пару, ніхто з наших спільних знайомих не сумнівається: вони роблять помилку. Не можуть мирно співіснувати дві людини, озброєних такими гострими жалами. Якщо ви згодні з цим, то ви тисячу разів не праві – Скорпіони закохуються фатально, віддано люблять, а якщо створюють союз, то на століття. А мир і спокій… ці двоє про них не знають.

Добре, коли партнер – ніби твоє віддзеркалення? Вони розуміють один одного, так – розуміють, як ніхто інший. Дуже непогано, коли відчуваєш коханої людини як продовження самого себе. Але з іншого боку, в такому випадку не може бути й мови про взаємодоповнюваності. І якщо власні недоліки Скорпіонам властиво не помічати, то в партнерах вони їх неодмінно розглянуть. Найкумедніше, його або її негативні якості будуть вас дратувати – але вам і в голову не прийде, що ви часом поводитеся точно також.

Союз двох хитрунів передбачає запеклу боротьбу за лідерство… але ви ж знаєте, якої стратегії дотримуються Скорпіони, коли бажають домогтися чого-небудь? Тому дуель довжиною в життя буде виконана витонченого витонченості – разом з тим, обидва учасника цієї гри розуміють, що краще їм так і залишатися гравцями, а не вступати в справжню війну.

Скорпіон, мстить за зачеплене самолюбство, страшний чоловік – кому, як не самим Скорпіонам це знати? Їх протистояння буде тихим і дуже обережним: навіть близькі друзі чи помітять напруга між ними. Хоча воно існувало, існує і буде існувати завжди – не по нутру отруйним інтриганам спокійне життя, вони до неї не прагнуть.

А що ж станеться, якщо два Скорпіона вирішать воювати разом проти спільного ворога? О, краще йому втекти куди-небудь в Австралію і не кілометром ближче, тому що отруйна парочка здатна знищити кого завгодно. Спільні перемоги пари Скорпіонів, великі і малі, об » єднують цей і без того міцний союз.

Їх сильні сторони підсумовуються, вони мотивують, підтримують один одного. Це стосується будь-якої справи, від помсти до спільного бізнесу або суспільно-політичної роботи – немає кращого соратника для Скорпіона, ніж інший Скорпіон. Але при цьому обопільна довіра в цій парі ніколи не буде абсолютним: вони просто не з тих людей, які розчиняються одне в одному. І ця ледь відчутна дистанція, враховуючи особливості скорпіонячої характеру, дуже навіть корисна для них обох.

Скорпіонам не потрібно багато часу, щоб розпізнати один одного споріднену душу. Володіючи могутньою інтуїцією і прекрасно розбираючись в людях, їм достатньо одного погляду, щоб прочитати в очах навпроти: «Ми вояки одного легіону». Не дивуйтеся, якщо через годину після знайомства між ними спалахнуть почуття, силу та міцність яких Скорпіони збережуть до останнього вдиху. Через тиждень вони вирішать жити разом, а через місяць одружаться, ні краплі не сумніваючись у правильності свого вибору.

Причому обидва партнери будуть усвідомлювати, що прирікають себе на вічне суперництво. Але чоловік у такій ситуації перебуває у впевненості, що утримає кохану під контролем, а жінка… власне, вона думає про те ж, але, на відміну від свого обранця, не вважає, що це їй вдасться легко.

Прагнення до постійності скріплює їх союз міцніше обручок: вірність для Скорпіона – щось само собою зрозуміле, природне умова любові. Але якщо вже цим двом трапиться схрестити жала у відкритому конфлікті, якого вони не зможуть уникнути… можливо, все закінчиться розривом. Почуття згаснуть так само стрімко, як і спалахнули. І так само фатально.

Скорпіони не прощають помилок, навіть якщо від цього залежить їхнє щастя. Тому їхнє завдання – не допустити, щоб змагання підступністю зайшли занадто далеко, за точку неповернення. Втім, таке відбувається досить рідко, тому що обидва партнера міцно дорожать одне одним і за свою любов готові боротися з істинною скорпионьей самовідданістю.


Залишити відгук