Скорпіон і Стрілець Сумісність

Шлюбний союз між цими партнерами, найчастіше, неблагополучний, хоча вкрай сприятливі умови для дружби, а також для співпраці, за умови взаємної довіри і поваги між представниками даних знаків Зодіаку. Зазвичай вважається, що шлюб між ними найбільш вдалий, якщо в ньому чоловік є Стрільцем, а жінка – Скорпіоном.

Стрільці завжди і у всьому бувають відкриті, привітні і прямолінійні, Скорпіони ж – іноді бувають відкриті, зате привітні і прямолінійні – лише на поверхні. Пам’ятаєте, ми з вами вже говорили про те, що всі Скорпіони – чоловіки, жінки і навіть діти – носять маску з самого народження. Вони грають у своїх відносинах з друзями, з діловими партнерами, з родичами, з коханцями і з подружжям.

Спробуйте як-небудь пограти з ними, але якщо ви вмудритеся чим-то їх образити, то негайно отримаєте здачу. Розсердивши ж їх всерйоз, будьте готові до власного зникнення з лиця землі, бо в очах Скорпіона вас більше немає і ніколи не було на цьому світі.

Скорпіони, в той же час, обожнюють за всіма слідкувати і незримо бути в курсі всіх справ, що ніколи собі не дозволить Стрілець. Адже в них, від природи, немає нічого підлого; вони досить чесні, щоб викласти вам всю правду, дивлячись вам в обличчя, на очах у всіх. Удари, що походять від них, громки, ясні, виразні, прямолінійні, чесні, щирі й безпосередні.

При такому положенні речей вам може навіть здатися, що Стрілець менш небезпечний, ніж Скорпіон, що далеко не завжди так. Ніколи не забувайте про те, що Скорпіон жалить тільки у відповідь на нанесену образу, Стрільцю ж для цього причина не потрібна. Він, швидше за все, не стане нападати з-за рогу, вкрай рідко прагне образити, але, тим не менш, це відбувається досить часто.

Наскільки деякі Скорпіони можуть бути безжальними, коли вони ображені по-справжньому і відчувають себе зобов’язаними дати урок винному, якого він ніколи не забуде, настільки ж вони можуть бути неймовірно відданими і палкими захисниками того, хто завжди добрий із ними. Таким чином, під його непроникною маскою, Стрілець може також знайти люблячого друга, здатного на безмежну відданість, який буде поруч, коли всі інші кинуть його.

Той Стрілець, який навчиться думати, перш ніж говорити, особливо в суспільстві Скорпіона, ніколи не знайде собі кращого друга, ніж останній. Адже він може ризикувати життям заради великої справи або щоб захистити того, про кого піклується від будь-якої шкоди і небезпеки. Хоча тих Стрільців, хто не захоче мовчати і рахувати до двадцяти в присутності Скорпіона, неминуче чекає вигнання з його кола спілкування. Стрільці обожнюють випробовувати долю, часто навіть виграють, але не зі Скорпіоном.

Проте у них є і загальні риси характеру. Зокрема, потреба знати відповіді на всі поставлені питання. У Стрільця це називається цікавістю, у Скорпіона – це просто пекуча потреба знати, необхідність розслідувати приховане і таємниче, проникати в глиб всіляких секретів.

Коли зустрічаються чоловік-Стрілець і жінка-Скорпіон, він з усіх сил намагається справити на неї враження – в той час як вона з не меншим завзяттям буде приховувати, що він їй подобається. О, це вічне протистояння льоду і полум’я!

Стрілець по природі своєї завойовник. Холодність коханої він сприймає як виклик. Чоловіка цього знаку не закрадеться в голову думка, що його можуть відкинути – ні, до відмов він не звик. По-перше, тому що популярний. Люди самі тягнуться до відкритого, товариській, позитивному хлопцеві, в тому числі і дівчата. По-друге, Стрілець завзятий, якщо не сказати упертий, і звик йти у всьому до кінця, будучи абсолютно впевненим у своїй перемозі. Хіба у Скорпіона є шанс вистояти?.. Рано чи пізно на вежах її замку будуть підняті білі прапори. І казка закінчиться – почнеться реальне життя.

У чому відмінність наших двох знаків? У всьому, що стосується зобов’язань у відносинах. Стрілець прям і стрімкий удар списа: якщо йому хочеться що-небудь сказати або зробити, він скаже і зробить, а вже потім подумає. Скорпіона можна порівняти з кулею зі зміщеним центром ваги – ця жінка б’є в спину, прошиває серце, і по дорозі до нього ще пару-трійку життєво важливих органів, а наприкінці ще й виносить мізки. Конфлікти у цієї пари почнуться з того самого дня, коли Скорпіон вирішить для себе, що Стрілець – її чоловік, і він зобов’язаний відповідати цьому почесному званню.

«Ти мій, а я не твоя» – такої позиції бажає дотримуватися отруйна леді. Вона готова боротися за свою незалежність від партнера, при цьому буде посилено намагатися посадити на короткий поводок. І яке ж буде здивування Скорпіона, коли вона виявить, що Стрілець зовсім не збирається обмежувати її свободу… але разом з тим, і застебнути нашийник на власному горлі теж не дасть. Він – хлопець компанійський, у нього з десяток кращих друзів і цілий легіон приятелів, і проведення часу з ними для Стрільця – найкращий відпочинок.

На риболовлі, в нічному клубі або в спортзалі, але не біля трону Її величності Скорпіона. Причому боротися з цією обставиною – завідомо хибна стратегія. Так, жінка може змусити свого чоловіка чинно сидіти вдома, оберігаючи її вразливу душу від ревнощів та інших стресів… але ви знаєте, що відбувається з півчими птахами, якщо їх посадити у клітку? Вони нудьгують, хворіють і вмирають набагато раніше, ніж прожили б на волі.

Побоюватися чи Скорпіону зради, якщо вона поступиться чоловікові і дозволить тому вести «холостяцький» спосіб життя? Чоловіки знака Стрілець зовсім не вміють таїтися і прикидатися. Ви абсолютно точно можете бути впевнені, що він не заведе постійну коханку на стороні. Але з іншого боку, серед його друзів можуть бути і «подруги».

Де весела компанія, там і алкоголь, розслаблена невимушена обстановка… знаєте, що робить Стрілець, якому сподобалася яка любить фліртувати з ним дівчина? Приходить додому і розповідає про неї дружині. Не з хвастощів і тим паче не з бажання зробити їй боляче. Можете сприймати це як тонкий натяк: мовляв, знай – у тебе є суперниця, тому постарайся, щоб з вас двох я вибрав тебе. І ось тоді Скорпіону можна починати панікувати. А краще – ходити гуляти разом з чоловіком, щоб можлива суперниця бачила, що легко їй цей ласий шматочок не дістанеться.

Треба дати цій парі хороший рада: ніколи не вирішуйте конфліктні ситуації скандалами. Ви обидва дуже волелюбні, ви однаково наполегливо опираєтесь тиску. Кричати і вимагати марно, краще підійти до вирішення проблем творчо. Союз Стрільця і Скорпіона може стати благополучним, тільки якщо ви обидва знайдете один до одного ключики. Поважати потреби партнера і берегти його – ось чого слід навчитися вам, а не намагатися його перевиховувати.


Залишити відгук